Ritsumeikan University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому вибирати англійську середню бакалаврську програму в Ritsumeikan University ?

Бакалаврські програми, що базуються на англійській мові, дозволяють доступ до різноманітних навчальних курсів для студентів без обмежених або обмежених можливостей японської мови.

Після зарахування іноземних студентів будуть мати можливість вивчати японську мову в навчальному плані / поза ним.

Студентське розмаїття є однією з найбільш привабливих особливостей RU. У 2019 році в наших програмах випускників і студентів навчаються 2441 іноземний студент з 66 країн. RU завжди дає вам можливість зустріти студентів з усього світу та різних культур. Студентське різноманіття робить ваш університетське життя захоплюючим і сприяє вашій плідній академічній діяльності в Японії.

Ritsumeikan University має чотири кампуси в регіоні Кансай. У трьох з цих університетських містечок пропонуються програми англійської та середньої освіти. Глобальні магістерські дослідження та Програма спільного навчання базуються на території університету Кінугаса на північному заході міста Кіото. Спільнота та регіональна політика Дослідження Майор та Глобальні Ліберальні Мистецтва базуються у Osaka Ibaraki Campus котрий відкривались у 2015 у Ibaraki Місто, Префектура Осаки. Навчально-технічний курс з інформаційних систем базується на кампусі Бівако - Кусацу в місті Кусацу, префектура Сіга. Три міста знаходяться в межах легкої досяжності один від одного. Кіото до Ібаракі (Осака) і Кусацу (Сіга) займає лише 20-30 хвилин на поїзді.

Ritsumeikan University має угоди за кордоном з більш ніж 120 університетами в 32 країнах і регіонах. Студентам пропонується брати участь у програмах навчання за кордоном або за кордоном за кордоном, залежно від їх спеціальностей та академічних областей. Крім того, RU здійснює ступінь програми Dual Undergraduate Program (DUDP), в якій студенти можуть отримати диплом бакалавра як з RU, так і з університетами, що входять до неї.

RU пропонує безліч програм, таких як позаштатні добровільні заходи, стажування, підтримку на рівні університетських колег та різні види клубів і гуртків, які проводять студенти. Іноземні студенти, які мають студентську візу, можуть подавати заявки на стипендії для зменшення навчання. Проживання в мебльованій квартирі або в гуртожитку поза межами кампусу доступне для студентів без попереднього досвіду проживання в Японії. Це надає студентам з англійської та середньої освіти програми з гарним середовищем, щоб зосередитися на своєму навчанні та повсякденній комунікації з іншими студентами.

- Схема зменшення вартості навчання

Нижче наводиться інформація про схему скорочення навчання на допущення до 2020 року.

 • 100% відмову від навчання
 • 50% зниження навчання
 • 20% зниження навчання

Скорочення навчання пропонується спочатку на один рік, на основі оцінки студентів. У другому та наступних роках скорочення навчання надається на основі оцінок студентів протягом попереднього року навчання. Така стипендія може змінитися, тому застосувати якомога раніше.

Ritsumeikan University на перший погляд

 • Ritsumeikan University був обраний японським урядом як один із університетів для проекту "Top Global University Project" 2014 року. Вибрані університети повинні активно просувати глобалізацію серед японських університетів.
 • Заснована в 1900 році , Ritsumeikan може похвалитися історією майже 120 років.
 • RU є інтегрованим університетом з 16 коледжами та 22 випускними школами.
 • У нас є 4 кампусу в місті Кіото, префектура Кіото, місто Кусацу, Префектура Шига та префектура Осака , штат Ібаракі .
 • RU має міжнародну випускну мережу з 24 відомствами за кордоном.
 • 2441 іноземний студент з 66 країн, плюс 180 іноземних студентів з 27 країн.
 • RU посіла №1 для більшості іноземних викладачів японського університету.
 • RU має глобальну мережу з 441 партнерських установ по всьому світу. Ми також маємо угоди про навчання за кордоном з 137 університетами в 30 країнах і регіонах.
 • 99% іноземних студентів у програмах англійської середньої школи, які подали заявки на отримання стипендій, отримали фінансову допомогу.
 • Більше 95% міжнародних випускників успішно отримали роботу.
 • RU посіла 3 місце у кваліфікаційному кваліфікаційному рейтингу можливостей зайнятості 2015 року (пілот) серед японських приватних університетів.
 • RU має 450 студентських клубів та кола всіх видів, у тому числі спорту, мистецтва, японської культури та всього іншого.
 • RU зайняла перше місце в дослідженні приватним сектором по всій країні.

Розташування

Кіото

Address
56-1 Tojiin Kitamachi, Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8577, Japan
Кіото, Префектура Кіото, Японія

Осака

Address
Осака, Префектура Осака, Японія