Senshu University

Введення

Прочитайте офіційний опис

У 1870 р. Уряд Мейдзі наказав різним органам місцевого самоврядування направляти "осіб, кваліфікованих на владні посади в уряді", до розвинутих країн як заморських спостерігачів або студентів. Швидке поглинання західних академічних практик та знань було необхідним для подальшої модернізації Японії.

Засновники Senshu University , Нагатане Сома, Інаджіро Таджирі, Танетаро Мегата та Шигетада Комай були серед тих, кого направляли до США за рахунок центральних або місцевих органів влади. Навчаючись за кордоном, Сома та Мегата поглибили дружбу з іншими японськими студентами, які навчаються за подібних обставин, і разом вони створили навчальну групу під назвою "Японська юридична компанія". Таджирі та Комай, навпаки, вивчали економіку та державні фінанси і разом почали перекладати наукові праці з державних фінансів на японську мову. Пізніше Сома та його юридична група, Таджирі та його економічна група зустрілися в Єльському університеті та обговорили перспективу заснування коледжу в Японії, де б викладали економіку та право.

Повернувшись додому, вони заснували коледж Сеншу в 1880 році, першу школу в Японії, що включала економічний та юридичний факультети, що систематично пропонувала спеціалізовану освітню програму з японської мови. Економічний факультет був першим вищим навчальним закладом в Японії, який запропонував навчання з економіки. Економічний відділ був незалежним від літературного відділу, а також юридичного. Наша система на той час випереджала американську освітню систему. Цей коледж був попередником сьогоднішнього Senshu University .

Розташування

Chiyoda

Address
Kanda Campus
3-chōme-8 Kanda Jinbōchō

101-0051 Chiyoda, Токіо, Японія

Kawasaki

Address
Ikuta-Campus
2 Chome-1-1 Higashimita, Tama Ward

214-8580 Kawasaki, Префектура Канагава, Японія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія