The University Of Aizu

Введення

Прочитайте офіційний опис

Візьміть світ сюрпризом

Ви можете бути наступною людиною, яка перемагає світ

The University Of Aizu є першим в Японії університетом, що спеціалізується виключно на інформатиці та техніці. Комп'ютерні науки та інженерні науки є перспективною і новітньою дисципліною з широким застосуванням і стає ядром для технології виробництва знань. Засновницький принцип "Починаючи від місцевих громад до світу" та "Розвивати знання для людства" (роблячи прориви, які сприяють миру та процвітанню людства), The University Of Aizu провів дослідження та освіту з інформатики та техніки провідний світ після відкриття університету, з більшою кількістю неанглійських викладачів, які досягли видатних досліджень, ніж будь-який інший університет в Японії.

Про UoA

  1. Виховує талантів, які будуть здійснювати лідерство в суспільстві, що базується на знаннях.
  2. Виховує комп'ютерних вчених і висококваліфікованих комп'ютерних інженерів, які будуть створювати і використовувати "знання" для нової ери.
  3. Має першокласних викладачів з майже двадцяти країн світу.
  4. Забезпечує чудове комп'ютерне середовище, яке не має аналогів в інших університетах.
  5. Відкривається у світ, де англійська мова використовується як загальна мова.
  6. Сприяє прихованій безмежній творчості студентів шляхом навчання критичного мислення та оцінювання їхньої цікавості, вільної від упереджених ідей.

111560_UoA.jpg

Інституційні цілі

Поглиблювати знання для людства Місія The University Of Aizu - це "просувати знання для людства", або іншими словами, робити відкриття та винаходи, які сприятимуть миру і процвітанню людей. The University Of Aizu обіцяє покласти нашим студентам спочатку і досягти досягнення, які будуть високо оцінені в наукових колах, з інноваціями для сталого зростання префектури Фукусіма, Японії і світу. Девіз Університету - "Блиск як піонерів" з цікавістю, мрією та складним духом.

Унікальні характеристики

Найвища освіта в області комп'ютерних наук

The University Of Aizu адаптував UNIX-системи, такі як Mac, Linux і Solaris для свого базового комп'ютерного середовища, щоб забезпечити наочність інформації про внутрішні операції і високу загальну продуктивність, включаючи мережевий потік, і реалізувати стабільне середовище навчання і навчання. Машини та обладнання, що використовуються на комп'ютерних тренажерах та майстернях обладнання, замінюються кожні три роки. Більшість лабораторій і комп'ютерів доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

111556_PC1.jpg 111557_PC2.jpg

Міжнародне середовище

Факультет світового класу та факультету вищого рівня, що рекрутується з усього світу

В результаті інтернаціоналізації, що просувалася в The University Of Aizu з моменту її створення, ми набирали видатних осіб з Японії та за кордоном, а також шукали видатних факультетів, переглядаючи їхні досягнення у відповідних галузях шляхом детального вивчення, і це призвело до приблизно 40% факультет є не японським. Ми також сприяли спільним дослідженням із закордонними університетами. Укладено угоди з більш ніж 80 університетами та науково-дослідними інститутами по всьому світу.

133054_img-infographic-5_2019.jpg 111555_foreignFaculty.jpg

Високий рівень зайнятості

Середня ставка зайнятості сягає майже 100%

наші випускники працюють щорічно на рівні майже 100%. Багато наших студентів, як японських, так і міжнародних, отримують вакансії і працюють у відомих японських компаніях у різних галузях, зокрема, у сфері розробки програмного забезпечення, електроніки та комунікаційних технологій, а також мережевих послуг. Наші співробітники можуть надавати студентам індивідуальні інструкції з розвитку кар'єри, а також навички пошуку роботи. Крім того, на наші засідання з працевлаштування запрошуються особи, відповідальні за працевлаштування від провідних компаній та відповідні фахівці з журналів зайнятості.

111554_counselor.jpg

Вхід у світ

Міжнародні характеристики нашого університету обумовлені не тільки нашими міжнародними дослідниками, а й великою кількістю можливостей для студентів грати провідні ролі в світі. Студентам надається можливість придбати практичні знання, відвідуючи стажування в японських та зарубіжних компаніях, конкурси та конкурси.

110559_SVintership.jpg

Сайт The University Of Aizu

http://www.u-aizu.ac.jp/

Глобальна програма Advanced ICT

http://www.u-aizu.ac.jp/sgu/program/freshman/index.html

Введення про невідомість Айдзу

https://www.youtube.com/watch?v=iy6NGm9awEw&t=51s

Розташування

Aizuwakamatsu

Address
Aizu-Wakamatsu, Fukushima Pref.
965-8580 Aizuwakamatsu, Префектура Фукусіма, Японія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія