International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Або гуманітарну освіту Тому нам зараз потрібно?

Основи освіти в ICLA є
Це гуманітарний.
Суть ліберального типу мистецтва освіти
Замість того, щоб зосередитися на спеціалізованих областях
Існує вивчити широкий спектр областей.

Навчальний план, гуманітарні науки та гуманітарні науки, соціальні науки, чисельні міркування, був розділені на природні науки, охорона здоров'я та освіта п'яти областей фізичних знань. Зв'язавши і інтеграції знань, отриманих в різних областях, ми ростемо персонал з високим ступенем свободи без уваги конкретного вибору носія. З метою міжнародного співтовариства є етап майбутньої діяльності, більшість класів проводяться англійською мовою. Англійська також міжнародне визнання в якості другої іноземної мови в країні, які не є носіями англійської мови. Таким чином, від входу в посили на життя в гуртожитку на території кампуса, які їм зосередитися на освоєнні англійської мови.

Ліберальні мистецтва ICLA У чому різниця?

Досвід і вчителів, які зібралися з усього світу
Високий рівень якості,
Члени іноземних викладачів більше 80% від очного факультету

І урок невеликих розмірів класу
Високий рівень іноземних викладачів

Стандартна кількість студентів в класі 1 навчальний рік місткістю 80 осіб 20 осіб або менше. співвідношення кількості студентів до факультету складає не більше 12: буде між активним (участю студентів) уроком в одному. Члени іноземних викладачів приймається з усього світу, а також в Сполучених Штатах і Об'єднаному Королівстві тільки залучає найкращих фахівців з досвідом роботи викладається на випускників, або ті з університету відомих шкіл по всьому світу. Крім того, академічна англійська Програма складається з членів, які розуміють важливість теорії навчання другої мови для японських студентів, які не є носіями англійської мови. Ці Тому, можна дізнатися, що підходить для кожного студента, а потім доручив йти на тверду уроку. Хоча торкаючись різних дисциплін, студенти нахилена пристрасть (пристрасть), і це середовище, роль університету також можна уявити як установи, такі як талант і пристрасть перетиналися в будь-який час. У форматі обговорення, а не в форматі лекції ICLA, студенти в основному, щоб дізнатися, лідери, якщо недостатнє розуміння при перегляді ситуації є Yuki і корекції курсу.

І Гуртожиток державно-оф-арт-об'єктів
міждисциплінарна навчальна програма

Вивчений в класі з державою в найсучасніших об'єктів по всесвітньо відомим архітектором Тойо Іто дизайну, ми живемо в впроваджений студентському гуртожитку (1 клас-інтернат). Також іноземні студенти та обмін студенти живуть в одному гуртожитку, завжди включали іноземних студентів в одній групі. Та сама стає життям маринованого англійської мови в один день, а також надає дізнатися нове уяву через зв'язок між різними культурами. Особливості ліберального стилю програми освіти є «міждисциплінарної навчальної програми». Гуманітарні освіту, соціальні науки, чисельне обґрунтування, в доповненні до області знань природознавства, є також ICLA У програмі досліджень Японії. В області знань, він розширив область від мистецтва, таких як музика і живопис до бойових мистецтв. Японія сякухаті і Кото в дослідженні, в широкому діапазоні, наприклад, каліграфія, квітково-чайної церемонії, курси та семінари кількість цілому також близько 140. Відчуваючи ці вивчення «перехрестям знань», інтуїції і уяви, це сприяє широкий діапазон поля зору.

Вісім з особливостей ви хочете вибрати ICLA міжнародного ліберального мистецтва бакалавра

пункт 1-американськи гуманітарну освіту на основі

Вивчає широкий спектр дисциплін за межами жанру

Ліберальні мистецтва, а не концентруватися на одному з курсів ви дізнаєтеся Академічні в широкому діапазоні областей. Таким чином, ми можемо розвивати багату чутливість і вираз сили агностические стереотипів. Тоді, гуманітарні та гуманітарні науки, соціальні науки, чисельне міркування, природничо, шукають свої можливості вільний вибір предметів із зони п'яти, що складається з здоров'я і фізичного виховання, ми знаходимо речі, які підходять для своєї здатності. Ми прагнемо до міжнародних, які можуть реагувати на суспільство з метою диверсифікації.

пункт 2 більшості класів пропонується англійською мовою

Близько 80 відсотків штатних викладачів є іноземними громадянами

В очних викладачі є іноземними громадянами, близько 80 відсотків міжнародних гуманітарних студентів, буде більшість класів проводиться англійською мовою. Вивчає високо академічні навички англійської мови через навчання багатосторонні англійською мовою і носити здатність спілкуватися через академічний англійською мовою.

пункт 3 Інтенсивна англійська програма EAE

Академічний англійська EAE

Англійська є інтенсивної програмою, щоб носити англійську силу, яка потрібна для класів і навчання за кордоном англійською мовою. Ми створили систему, в якій одна людина може бути з достатнім ступенем впевненості, що рівень вгору. І інтенсивне вивчення EAE з першого року. Виконання кожного з класифікації за рівнем студентів, читання, письмо, аудіювання, і в цілому поліпшити загальні навички в цілому, наприклад, виступаючи в одному з суб'єктів.

пункт 4 навчання за кордоном протягом одного року потрібно

Широкий спектр навчання за кордоном

У ICLA, співпрацює з університетами в 28 школах за кордоном, вона прийняла систему студентського обміну, який може працювати важко вчитися без тягаря навчання. Навчання за кордоном інформацію можна знайти в широкому діапазоні, але не застряг тільки англійською мовою світу. Крім того, в особах, які не є Англійська-говорящих країн, які не є носіями англійської мови, тому що можливість прийняти повідомлення, що зростання, як очікується, в пришестя міжнародного співтовариства на англійській мові.

пункт 5 невелике інтерактивне навчання

Акцент на спілкуванні з учителями

Співвідношення викладачів і студентів створити середовище навчання в малих групах 1:12. Невелика кількість людей, система спілкування між студентами, а також відстань між викладачами і студентами близько також буде тісно. Якщо так вчителі можуть зателефонувати в імені студента, вона повинна бути щільністю темного уроку англійською мовою. Невеликі класи нівелювати з англійської незамінний.

Точка 6 критичні, творчий, що самопідтримується, освоїти глобальні (CCIG) мислення

Думаючи прочитати спину речей

Огляд, що це критична думка, що він має рацію знову, переконайтеся, що немає ніяких помилок. Це творча енергія, щоб виростити свої знання. І автономне глобальне мислення розвивати міжнародне почуття.

пункт 7 навчальних програм крос-написання програми Письмовий поголовне-Curriculum; WAC

Навчіться навички спілкування англійською мовою і мисленні

Студенти одного із теми виклики, це програма, яка послідовно закінчення школи, щоб створити звіт англійською та японською мовами на тему на постійній основі. Тема буде вибрати один з теми за замовчуванням 12 ICLA була готова. Крім того, це також можна вибрати свою власну тему, самі студенти на додаток до нього. Це коли звітність буде працювати стабільно при отриманні вказівок і порад інструктора і мови Навчальний центр (LAC) належить консультанту.

Досвід суспільного життя студентів в точці 8 останнього студентського гуртожитку

Багате Гуртожиток життя міжнародна

1 рік після прийому, він має гуртожиток кожен є обов'язковим. Тому що це студентський гуртожиток живуть також студенти з-за кордону, стає англійську мову мариновані тільки з ранку до ночі. Номери в основному приватні кімнати. Гуртожитки мають місце зв'язку з тим, що кожен зі студентів один з одним, можуть обмінюватися люб'язностями забезпечується. День за день обмінів з іноземними студентами, повинні стати надбанням майбутнього.

Це стає людських ресурсів, отриманих від світу.

Тепер, це було б, які людські ресурси міжнародного співтовариства шукають?

Тобто високий ступінь комунікабельності і в японській і англійській мовах побіжного англійською мовою говорять. Будьте критичні, творчий, автономний Global (CCIG) мислення сила забезпечуються. Що ви розумієте базові знання економіки і бізнесу. Це буде вважатися, наприклад, що у вас є розуміння і знайомство з різними культурами і іноземними мовами.
У ICLA ліберальних мистецтв освітній програмі, вона надає купувати освічений і сенс, щоб стати людськими ресурсами, отриманих з майбутнього світу.

Після закінчення, глобальної діяльності.

EAE (Академічний англійська) і проводять заняття з англійської мови, в дослідженні за кордоном життя університетського містечка та 1 рік студентів по обміну Ви можете носити англійську силу високого рівня, в тому числі навичок спілкування англійською мовою в робочому місці. Через типу навчального плану гуманітарних наук, який охоплює дуже широкий спектр областей, він надає купувати ставлення до життя з високим рівнем загальної освіти для того, щоб знайти ту область, які я налити пристрасть майбутнє. Після закінчення школи, ви можете бути активними в стадії різного міжнародної спільноти до зброї глобального сенсу, що ви дізнаєтеся. Крім того, ми йдемо до аспірантури і в тому числі за кордоном також буде запропоновано отримати освіту більш областей знань.

Людські ресурси з глобальним мисленням світ чекає.

Японія унікальна і еволюціонували Garake (Galapagos Mobile) мала високу ступінь технології і продуктивність, але світовий стандарт був замінений смартфоном (смартфон) не звик. Воно повинно бути живило глобальне мислення для того, щоб бути активними в світі. Незалежно від того, як вивчення англійської мови, навіть вивчення гуманітарних наук, дійсний погляд на світ НЕ не практикується в зарубіжних країнах з Японії вважається не прилипає до тіла. Навчання за кордоном для того, щоб зробити це, ми маємо великий сенс. По-перше, щоб випробувати світ з-за кордону. Через році буде давати нам великий сон і напрямок стежки після закінчення Кого. Після закінчення школи, твердо Fumishime Землю на своїх власних ногах, ви будете, що ви перебуваєте в суспільстві, яке має можливість вжити заходів, щоб йти літати де завгодно в світі. Світ противник, адресат буде нескінченним.

закінчення прийому

1 рік

Міжнародні гуманітарні студенти, які пройшли бакалаврат (ICLA) будуть введені в студентському гуртожитку (приватні кімнати), які знаходяться в межах кожного кампуса.

2-х років

Навчання за кордоном є обов'язковим протягом одного року (другий рік або третій рік).
Це робить використання програми обміну установи, яка приймає для навчання за кордоном.

три роки

Англійська дізнався в однієї до двох років, сила знання, мислення міцно закріпилися, ящик утвореного буде збільшений більше і більше.

4 роки

Ступінь виходить, коли закінчив міжнародного ліберального студентів (ICLA) планує «Бакалавр (International Ліберальні Arts) (бакалавр міжнародних гуманітарних наук)».

Поле міжнародного обміну

Так як студентський гуртожиток в гуртожитку також обмін студентами з-за кордону, ви хочете випробувати на щоденній основі міжнародного обміну під час перебування в Японії. Коли зібрані тільки японці будуть говорити тільки з японцями. Міжнародна Це гуртожиток є середовищем один раз в житті-для ітераційного вивчення англійської мови по EAE (академічний англійська), щоб дізнатися в ICLA. Крім того ми готуємо драматичний англійська в короткий період часу, в скориставшись LAC (Language Learning Center).

Дослідження за кордоном протягом одного року

Студенти були зобов'язані вчитися за кордоном протягом одного року. Це дослідження за кордон через програми обміну з університетами-партнерів, якщо одна людина з цього факультету був навчання за кордоном, будуть студенти однієї людини із Сполученого Королівства або університету, як обмін йде вчитися на цей факультет. Це не мати окрему плату за навчання під час навчання для цього. Для вивчення за кордоном призначення є також країною університету, що не-носіями англійської мови, інші також можуть дізнатися слова країни, щоб носити дуже глобальної чутливості, яка не обмежується тільки англійською мовою Якщо ви поставите точку зору на майбутнє підприємницької діяльності ви можете.

зв'язування знань

Англійська Як накладання навчального року також Yuki майстерності більше і більше. У цьому випадку він буде працювати на категорії костюмів для себе з числа академічного в різних областях. Таким чином, програма крос-написання навчальних програм, щоб зв'язати знання з широкого спектру дисциплін, вивчених в гуманітарних науках принесе сенс. Студенти, він ковзає в Koshite навчитися з природою гнучкий спосіб мислення, наприклад, в парі права півкуля і ліва півкуля мозку.

Випускні вимога одиниці 124 одиниць

В кінці кожного року, але вона не визначає спеціальну акцію. Для курсу курсів були прийняті на основі глобального стандарту «звичайно, номер (номер курсу)» система. Студенти разом з виконати заплановані суб'єктів якості змісту навчання для виконання обраної гарантії від відразу після надходження, так як передбачається, керівництво навчального плану з урахуванням, так що і якість гарантії для навчання результатів, заохочуючи тим навчання крок за кроком ,

Розташування

Кофу

Yamanashi Gakuin University

Address
Yamanashi Prefecture, Japan
Кофу, Префектура Яманасі, Японія