Academy of Art University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Майже 90 років художники та дизайнери називали Academy of Art University своїм домом. Заснований у Сан-Франциско та сімейний з 1929 року, це найбільший приватний університет мистецтва та дизайну в країні.

Ми, перш за все, професійна школа - спеціалізоване місце, яке допомагає вам оволодіти своїм ремеслом під час підготовки до професійних ролей художників та дизайнерів. Наші практичні, нісенітницькі навчальні програми викладаються одними з найкращих розумів, що працюють в сучасних креативних та інноваційних галузях. Вони допоможуть вам розвинути свій талант і набути навичок, яких шукає креативний ринок.

Тут всі запрошені. Наша політика вступу на інклюзивні ігри є рідкістю серед мистецьких шкіл. Ми виявили, що потенціал наших студентів залежить не від їх минулого, а від майбутнього з нами. Знайдіть своє місце і своє призначення в Academy of Art University , під час підготовки до професійної кар’єри.

Academy of Art University / Academy of Art University Academy of Art University

Студентське життя в академії

Academy of Art University - це абсолютно дивовижне місце бути студентом коледжу. Один з найвидатніших креативних столиць світу - Сан-Франциско - наш дім з 1929 року. Наші сусіди включають гігантів у всьому, від реклами, анімації та архітектури до комунікацій, розробки ігор та веб-дизайну.

Наше бачення та місія

Наше бачення: бути першим вибором для студентів, які прагнуть освіти світового класу в галузі мистецтв, і першим вибором для тих, хто прагне найняти художників у всьому світі.

Наша місія: Academy of Art University готує починаючих професіоналів у галузі дизайну, комунікацій та мистецтв, надаючи чудові ступінь бакалаврату та магістратури та програми сертифікатів та портфоліо.

Наше лідерство

Академія художнього коледжу була заснована в Сан-Франциско в 1929 році Річардом С. Стіфенсом, образотворчим художником і креативним директором журналу Sunset. За допомогою дружини, місіс Клари Стівенс, він відкрив нову школу в орендованому горищі за адресою вул. Кірного, 215 для викладання рекламного мистецтва.

Річард С. Стівенс

Академія художнього коледжу була заснована в Сан-Франциско в 1929 році Річардом С. Стіфенсом, образотворчим художником і креативним директором журналу Sunset. За допомогою дружини, місіс Клари Стівенс, він відкрив нову школу в орендованому горищі за адресою вул. Кірного, 215 для викладання рекламного мистецтва. Протягом декількох років видатний професор професіоналів мистецтва та дизайну допоміг сформулювати філософію школи - найняти створених фахівців для навчання майбутніх фахівців. У 1933 році навчальну програму було розширено, щоб вона включала модну ілюстрацію, а в 1936 році було додано відділ образотворчого мистецтва.

Доктор Річард А. Стівенс

Син Річарда і Клари, доктор Річард А. Стівенс, перейшов на роль президента в 1951 році, і його керівництво призвело до розширення з 50 студентів до понад 5000, зі значним розширенням спеціальностей кафедр. У 1966 році школу було включено та надано повноваження пропонувати ступінь бакалавра з образотворчого мистецтва Бюро приватної середньої та середньої професійної освіти штату Каліфорнія. Програма випускника була відкрита у 1977 році та затверджена у 1983 році.

Доктор Еліза Стівенс

Д-р Еліза Стівенс, внучка засновника нашої школи, змінила свого батька президентом Academy of Art University в 1992 році. Д-р Стівенс прагнув розширити навчальну програму академії, щоб бути в курсі нових технологій та галузевих тенденцій, а також розвиток сучасних засобів та ресурсів.

У 2004 році назву школи було змінено з Академії мистецьких коледжів на Academy of Art University на знак визнання її глибини, обсягу та якості освіти.

На сьогодні університет є найбільшою приватною школою мистецтва та дизайну в країні. Зараз студенти мають можливість здобувати ступінь бакалавра образотворчих мистецтв, бакалавра мистецтв, бакалавра наук, бакалавра архітектури, юриста, майстра образотворчих мистецтв, магістра мистецтв, магістра архітектури, акредитива навчальних мистецтв, сертифікаційних програм та продовження курсів художньої освіти з 28 напрямів навчання.

Акредитація

Academy of Art University готує починаючих професіоналів у галузі дизайну, комунікацій та мистецтв, надаючи чудові ступінь бакалаврату та магістратури та програми розвитку сертифікатів та портфоліо.

Рада з акредитації дизайну інтер'єру

Рада з питань акредитації дизайну інтер'єру (CIDA) - незалежна некомерційна акредитаційна організація навчальних програм дизайну інтер'єру в коледжах та університетах США та Канади.

Програма CIDA акредитована як внутрішня архітектура та дизайн BFA, так і програми Міністерства внутрішніх архітектури та дизайну. CIDA розташований за адресою: 206 Grandville Ave., Suite 350, Grand Rapids, MI 49503-4014. Тел. 1-616-458-0400

Каліфорнійська комісія з питань акредитації вчителів

Каліфорнійська комісія з питань акредитації вчителів (CTC) - агентство у виконавчому відділенні уряду штату Каліфорнія. Головною метою агентства є функціонування дошки державних стандартів для підготовки викладачів для державних шкіл Каліфорнії, ліцензування та надання довіри професійних педагогів у штаті, дотримання професійних практик освітян та дисципліни власників довіри у штат Каліфорнія. CTC акредитує єдину тематику навчальної програми Academy of Art University .

Вони розташовані за адресою Капітолійський проспект 1900, Сакраменто, Каліфорнія, 95811. Тел: 916-322-6253.

ПРИМІТКА: Інтернетна грамота з викладання мистецтва та майстри з мистецького навчання вимагають виконання польових завдань із спостереження та викладання мистецтва учням у місцевих державних школах міста Бей.

Національна рада з питань архітектури архітектури

У Сполучених Штатах більшість реєстраційних рад вимагають отримання ступеня за акредитованою програмою професійного ступеня як необхідної умови для ліцензування.

Національна рада з питань архітектури архітектури (NAAB), яка є єдиним агентством, уповноваженим акредитувати програми професійного ступеня з архітектури, пропоновані установами з регіональною акредитацією США, визнає три типи ступенів:

 • Бакалавр архітектури
 • Магістр архітектури
 • Доктор архітектури

Програмі може надаватися восьмирічний термін, восьмирічний термін з умовами, або дворічний термін тривалої акредитації, або трирічний термін початкової акредитації, залежно від ступеня її відповідності встановленим освітнім стандартам .

Доктор архітектури та ступінь магістра архітектури можуть вимагати для вступу неакредитовану ступінь бакалавра архітектури. Однак неакредитований ступінь сам по собі не визнається акредитованим ступенем.

Academy of Art University Школі архітектури пропонує такі програми, що мають акредитацію НААБ:

 • Бакалавр архітектури (162 бакалавратів)
 • Магістр архітектури (допрофесійний ступінь + 63 випускники)
 • Магістр архітектури (непрофесійний ступінь + 87 випускників)

Національна асоціація шкіл мистецтва та дизайну

Національна асоціація шкіл мистецтв та дизайну (NASAD) - національне агентство з акредитації з питань мистецтва та дизайну та дисциплін, що стосуються мистецтва та дизайну. Academy of Art University акредитована Національною асоціацією шкіл мистецтв та дизайну (NASAD), щоб запропонувати ступеня:

 • Помічник мистецтв
 • Бакалавр мистецтв
 • Бакалавр образотворчого мистецтва
 • Магістр образотворчого мистецтва
 • Магістр мистецтв та сертифікатів.

Усі програми Academy of Art University АА, BA, BFA, MA, MFA та Art Teaching Credential програми акредитовані NASAD, за винятком програм, пропонованих цими школами:

 • Школа акторської майстерності
 • Школа архітектури
 • Школа комунікацій та медіатехнологій
 • Школа ландшафтної архітектури
 • Школа музичного виробництва та звукового дизайну для візуальних медіа
 • Школа писемності для кіно, телебачення та цифрових ЗМІ
 • АА в автомобільній реставрації, запропоновану Школою промислового дизайну
 • BS у програмуванні ігор, що пропонується школою розвитку ігор

Національна асоціація шкіл мистецтва та дизайну (NASAD) знаходиться за адресою 11250 Роджер Бекон Драйв, Suite 21, Reston, VA, 20190. Тел. 703.437.0700

Старший коледж і університетська комісія WASC

Academy of Art University має регіональну акредитацію Старшого коледжу WASC та Університетської комісії (WSCUC), однієї з семи регіональних асоціацій, які акредитують державні та приватні коледжі та школи США.

WSCUC розташований за адресою 985 Atlantic Avenue № 100, Аламеда, Каліфорнія, 94501. Тел. 510.748.9001.

Акредитація WSCUC для онлайн-програм

Як виїзні, так і онлайн-програми в Academy of Art University акредитовані Старшим коледжем WASC та Університетською комісією (WSCUC). Наступні програми ступеня наразі не пропонуються в Інтернеті:

 • AA, BFA, MA та MFA у виконуючому обов'язки
 • Магістр сучасного архітектурного дизайну
 • AA в автомобільній реставрації
 • BFA та MFA у дизайні взуття та аксесуарів
 • BFA та MFA у дизайні трикотажних виробів
 • BFA та MFA у текстильному дизайні
 • Магістр написання та режисури для кіно

Заява про недискримінацію

Academy of Art University приймає студентів будь-якої раси, кольору, віку, віросповідання та національного чи етнічного походження на всі права, привілеї, програми та заходи, які загалом надаються або надаються студентам у школі. Академія не дискримінує за ознаками раси, кольору, віку, статі, віросповідання, фізичного неблагополуччя, сексуальної орієнтації або національного чи етнічного походження в управлінні своєю освітньою політикою, програмами стипендій та позик та іншими програмами, якими керується школа.

Розташування

Сан Франциско

Address
79 New Montgomery Street
94105 Сан Франциско, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: