Прочитайте офіційний опис

Швидкі факти про Adelphi University

Наші номери говорять про переконливу історію наших студентів і їх успіх.

СТУДЕНТСЬКА ДЕМОГРАФІЯ

 • Середній клас середнього класу: 20.8
 • Відношення студента до факультету: 10: 1
 • 5266 бакалаврів
 • 43 представлених держав (включаючи території США)
 • 57 Представлені країни

ВІДПРАВЛЕННЯ ТА ВАРТІСТЬ ДОСТУПУ

 • Середній бал середньої школи: 3,5
 • 1155: середній показник SAT (комбіноване читання та написання на основі доказів математики)
 • 50 програм навчання (бакалаврат)
 • 37 170 $ навчання та зборів
 • 73% претендентів прийнято
 • 94,9% першокурсників отримують фінансову допомогу
 • $ 14,360 Номер і Рада (річна вартість стандартної плати за двійник-резидент) План харчування (річна вартість золотого плану)

АТЛЕТИКА

 • 23 дивізіон II Спорт
 • 4 Північно-Східний Кубок Президента України
 • 81 чемпіонат з північно-східної конференції-10
 • 213 виступів турніру NCAA
 • 16 національних чемпіонатів

Нагороди та визнання для Adelphi University

Адельфій пишається тим, що визнано провідними організаціями.

Adelphi University був визнаний на національному рівні та цитував декілька авторитетних організацій та публікацій, таких як "Прінстонський огляд", "Новини США та світовий звіт", "Керівництво Fiske для коледжів" та "Форбс" як найкращий вибір для якісної освіти. У той час, коли вища освіта знаходиться під пильною увагою, щоб продемонструвати свою релевантність та цінність, ми пишаємося тим, що інші люди звертають увагу на великі речі, що відбуваються в Adelphi.

США НОВИНИ

Новини США

Американські новини також називають Adelphi своїм найкращим переліком випускних шкіл для наших програм у галузі сестринської справи, мовної патології мови, клінічної психології, аудіології та соціальної роботи; ми також отримали статус однієї з кращих коледжів для ветеранів.

ОГЛЯД ПРИНЦЕТОНУ

Прінстонський огляд присвоїв Adelphi University серед найкращих североамериканських коледжів, а також перелік зелених коледжів за винятковими зобов'язаннями щодо стійкості, що базується на академічних пропозиціях та підготовці кар'єри для студентів, політику університетів, ініціативах та діяльності.

FISKE GUIDE TO COLLEGES

Adelphi визнано керівництвом Fiske Colleges як однією з "кращих та найцікавіших" установ в країні, і протягом 11 років поспіль він був включений до числа вибраних кращих придбань у вищих навчальних закладах. Цю відзнаку отримують лише 25 приватних установ в країні щороку. Такі атестати, як, наприклад, пропонують самостійну оцінку того, як школа оплачує навчально-орієнтовану тему рентабельності інвестицій.

КОЛЕДЖИ ДИСТОВКІ

Адельфі знову визнали Коледжі відмінної організації для нашого досвіду у чотирьох напрямках: Залучення, Навчання, Спільнота та Результати. Їх оцінка включає в себе такі чинники, як повага професіоналів освіти, увага до навчання викладачів, надання широкого спектру можливостей для вивчення досвіду, просування активного життя в університетському містечку та надання студентам вищої освіти, що високо оцінюється випускними програмами та роботодавцями.

USA TODAY COLLEGE

USA TODAY College вкладає Адельфі в школу 10-го класу США у сфері соціальної роботи. Adelphi зайняла шосте місце в країні з 513 акредитованих бакалаврів у програмах соціальної роботи, винятковий рейтинг для школи приблизно на десяту частину більшості інших дев'яти. Цей список був заснований на результатах навчання та вмінні знайти роботу. З BSW, MSW, Ph.D. та програми сертифікації, Школа соціальної роботи готує практикуючих, щоб покращити життя та захищати соціальну справедливість та етичну практику соціальної роботи.

FORBES

Як один з найкращих американських коледжів журналу Forbes, Адельфі був схвалений тим, що його студенти виходять із своєї освіти, а не навчаються в школу. Forbes демонструє коледжі та університети, які забезпечують найкращу дохідність ваших інвестиційних доларів в освіті: низький рівень зарплати учнів, своєчасне випуск, якісні вчені, високий рівень заробітку та успіх у сфері кар'єри.

ВИБІР КОЛЕДЖІ

Adelphi University був визнаний у "Коледжному виборі 50 найкращих коледжів та університетів, котрі користуються інвалідністю" у 2017 році, тому що вони показали "постійне значення та пріоритетність для задоволення фізичних, соціальних та навчальних потреб студентів з особливими потребами та потребами в навчанні".

НЕЙОРСЬКИЙ БІЗНЕС CRAIN'S

Нью-Йоркський бізнес Крейна назвав школу бізнесу Роберта Б. Уїлмустада однією з найбільших програм МВА в Нью-Йорку на основі зарахування.

ГРОШІ ЖУРНАЛ

Журнал "Гроші" назвав Adelphi University у своєму списку кращих коледжів за досконалість у якості освіти, доступності та виплати заробітку випускників. В якості одного з найкращих сімей можна вибрати, Adelphi University надає студентам глобальний досвід навчання, який повністю готує їх до успішної кар'єри через інноваційне програмування, присвячений факультету, всебічну підтримку та послуги, а також різноманітні можливості для навчання. Аделфі студенти виходять з інструментів, щоб конкурувати і досягти успіху у своїх вибраних областях, а також навички, щоб задовольнити потреби їхніх спільнот. Тривалі відносини створюються та підтримуються в університеті через багато різних форм. Мережа випускників Adelphi - понад 100 000 чоловік.

БЕТАПЕЙСЬКИЙ ЛУЧШИЙ ДОХОДНИХ ОСТРІВ

Щороку прес-конференція Лонг-Айленду просить читачів проголосувати за їхні обрані для газети The Best of Long Island Awards. У 2017 році Лонг Айлендерс проголосував за Аделфі ні. 1 з семи категорій: Кращий коледж або університет - попереду 19 інших коледжів - Кращий державний сад, кращий концертний майданчик, кращий місцевий живий театр, Калі Чан для кращого публіциста та Домінік Скала для кращого спортивного тренера коледжу. І нашим президентом Крістін М. Ріордан, Ph.D., був названий Кращий президент коледжу.

ЦЕНТР СВІТОВОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Adelphi University Гардона Ф. Дернера психологічної школи зайняла четверте місце в усьому світі серед шкіл психології та психоаналізу в Центрі рейтингу світового університету (CWUR). У щорічному рейтингу було включено понад 26 000 установ, що надають ступені.

ВІЙСЬКОВІ І ВЕТЕРАНТИ

Як Воєнну дружню школу ®, Adelphi займає 20-ти відсоток коледжів, університетів і торговельних шкіл країни, які роблять все можливе, щоб охопити членів військової служби, ветеранів та подружжя як учнів та забезпечити їх успішність на кампусі. У списку визнаються лише 15 найкращих коледжів, університетів та торговельних шкіл, які найбільше роблять для того, щоб охопити ветеранів Америки як студентів.

Департамент у справах ветеранів США назвав Адельфі як шкільну програму підвищення ефективності освіти в галузі жовтої стрічки. Це означає, що кваліфіковані ветерани можуть відвідувати Adelphi за невелику вартість або безкоштовно.

Фонд Карнегі

Будучи одержувачем класифікації за участю громади у Карнегі 2010 року, Adelphi University був названий у нещодавно випущеному 2015 році списку призначених почесних гостей. Нагороджена Фондом Карнегі за поліпшення навчання, це оголошення закріплює прихильність Адельфі на свою велику громаду для взаємовигідного обміну знаннями та ресурсами в контексті партнерства та взаємності.

Адельфі є однією з 361 установ, які зараз проводять класифікацію взаємодії з громадськістю, визнаючи зацікавленість університету та внесок у важливі спільні заходи. Університет - це лише одна з 24 установ, вибраних з Нью-Йорка.

КОНФЕРЕНЦІЙНИЙ ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ КУРОРТ СЕВЕРО-10

Програма легкої атлетики Adelphi знову була вшанована чемпіоном з північно-східних країн-10 у 2017 році. Кубок президента нагороджується тією установою, яка складається з найбільш сукупних очок, заснованих на завершенні в регулярному сезоні з усіх його конкурентних програм у чемпіонатах ліги. Адельфі приєднався до Північно-Схід-10 у 2009 році.

ПРЕЗИДЕНТСЬКА ВЕРХОВНА ОСВІТА СЕРЕДОВИЩА СПІВРОБІТНИЦТВА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вже п'ятий рік поспіль Адельфі був названий на честь президента "Вища освіта". Це національна нагорода, яку визнали коледжі та університети, які продемонстрували високу якість у розробці та впровадженні ефективних програм залучення громади та громадських програм у своїх установах. Ще раз у цьому році Адельфі отримав додаткову відзнаку, отримавши нагороду "З відмінністю" рейтинг, зарезервований для "закладів вищого рівня" у категоріях Служби загального користування та освіти.

PAYSCALE.COM

Payscale.com перераховує Adelphi як лідера серед національних вищих навчальних закладів стосовно найважливішої рентабельності інвестицій (ROI). Вона деталізує результати студентів, аналізуючи середню зарплатню студентів та випускників студента, а які роботодавці наймають випускників, в яких географічні розташування. Такі дані також використовувала компанія AffordableCollegesOnline.org, яка визначила Adelphi одним із 84 коледжів у Нью-Йорку, де студенти виплатять ступінь, і студенти заробляють більше за життя, ніж інші установи. Щорічний звіт Payscale, що підтверджує рентабельність інвестицій (ROI), вважає, що Adelphi має найвищий річний відсоток рентабельності інвестицій, коли фінансова допомога враховується в будь-якому коледжі на Лонг-Айленді. Випускники Adelphi отримують 10,6 відсотків річних рентабельності інвестицій та 30-річний чистий прибуток у розмірі 545 000 доларів США.

КРАЙНІ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ

Школа бізнесу бізнесу Роберта Б. Уілвамстада, що входить до Adelphi University займає 16 місце серед топ-менеджерів "Ступені" 25 кращих програм МВА в Нью-Йорку на 2017 рік і входить до рейтингу топ-менеджменту 25 найкращих бізнес-шкіл Нью-Йорка в 2017 році. Adelphi's MBA визнано за його "поєднання вищої освіти та доступності", а його undergrad програма цитується для акредитації AACSB International та Комісії середніх держав на вищу освіту, а також його престижний рейтинг в US News

ОСВІТА Довіряю

The Trust освіти відзначив, що Adelphi є "25 кращими гравцями серед іспанських студентами випускних класів серед приватних установ". Підзаголовок з доповіддю "Збільшення ступеня досягнення за рахунок підвищення рівня випускних ісклан та усунення прогалин для іспанських студентів" - вказується, що Аделфі зробив сильні здобутки у поліпшенні результатів для студентів латиноамериканців.

ОБ'ЄДНАНІ НАЦІЇ

У 2003 році Комітет Організації Об'єднаних Націй з неурядових організацій Департаменту громадської інформації затвердив Адельфі як неурядову організацію, визнаючи прихильність Університету "глобальної обізнаності з міжнародних питань та Організації Об'єднаних Націй до спільноти університетів і громадського."

ПРИЗНАЧЕННЯ ВНУТРІШНЬОГО ОСВІТИ З NYCDOE

Adelphi пов'язаний з іншою обласною школою для найвищого відсотка вчителів (12 відсотків), які вважаються високо ефективними в удосконаленні студентів на стандартизованих тестах з математики та англійської мови між четвертим та восьмим класами в звітах програми підготовки викладачів від Управління освіти штату Нью-Йорк. Це визнання було написано в "The Wall Street Journal" і на сайті "Politico".

MYMAJORS MAGAZINE

Адельфі був представлений в журналі MyMajors як одна з 20 найкращих шкіл з найбільш відповідними майстрами. Потенційні студенти приймають вікторину MyMajors і підбираються до шкіл з бази даних 7,200 вищих навчальних закладів.

ЗАГАЛЬНЕ ОГЛЯД

Огляд слуху називається Adelphi University та його партнерами в консорціумі доктора аудіології Лонг-Айленда (Au.D.) у своїй кращій книзі для слухачів медичних працівників.

SIERRA CLUB

Головний будинок Сад-Сіті Адельфі є зареєстрованим дендропарком, частиною чому Сьєрра-клуб назвав університет "Прохолодною школою".

ВЗУТТЯВЛЕНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Коледж професійних та постійних досліджень Адельфі (колишній університетський коледж) є членом Ради з питань дорослих та досвідчених навчальних закладів (CAEL), коаліції навчальних закладів з навчання дорослих (ALFI). Коледж професійних та постійних навчальних закладів є лише одним із трьох інститутів, які є членами АСІФ у штаті Нью-Йорк.

РЕГУЛЮВАННЯ ПРОГРАМИ ДЛЯ АВАРІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Керівництво програми "Надзвичайний менеджмент" оцінює Adelphi University № 10 у якості вищого навчального закладу для магістрів онлайн-екстреного управління.

ЖІНОЧА ВИБОРКА

Жінка вибору премії включає Adelphi University в якості одного з 300 кращих коледжів для жінок, заснованих на критеріях, включаючи безпеку кампуса, репутацію, співвідношення студентів до факультету, глибину освіти та чотирирічних курсів закінчення.

ОГЛЯД АНІМАЦІЙНОЇ КАРТIЇ

Adelphi University був названий у список Top 50 шкіл США для дизайну та розвитку ігор за допомогою огляду кар'єри анімації.

БЕЗКОШТОВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬСЯ МИСТЕЦТВО В ЦЕНТРИ В США

ClickitTicket назвав Adelphi PAC одним з 35 кращих університетів виконавських мистецтв центрів у країні, посилаючись на свої чудові технології та творчість.

TOP 50 ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ УПРАВЛІННЯ СПОРТОМ

Adelphi University був названий в список 50 найкращих онлайн-майстрів у програмах спортивного менеджменту 2018 року за програмою бізнес-освіти та кар'єрного керівництва в галузі топ-менеджменту.

Розмірковуючи над винятковими відмінностями, наданими в школі, Адельфій пишається тим, що стоїть на його репутації за досконалість у викладачів, вивченні досвіду в галузі легкої атлетики та рентабельності інвестицій. Університет буде продовжувати випробувати себе, щоб запропонувати виняткові можливості навчання та обслуговування, які дозволять студентам та нашим громадам в цілому зростати.

У серпні 2016 року Teacher.org найкращі коледжі для магістра освіти отримали Adelphi University № 13 у своєму списку з 352 кваліфікаційних шкіл.

Фонд Карнегі за програмою "Вища освіта" вибрав 115 американських коледжів та університетів для своєї класифікації зацікавлень у громаді у 2010 році. Adelphi University був одержувачем.

Про Новини США

Форбс займає Adelphi University № 381, у списку американських Adelphi University шкіл.

Adelphi University на перший погляд

Сучасний столичний університет з індивідуальним підходом до вищої освіти.

Adelphi University - це високоприсуджена національні науково-дослідні університети, які пропонують виняткові програми в галузі гуманітарних та природничих наук та професійну підготовку з особливими зусиллями в її основних чотирьох галузях мистецтва та гуманітарних спеціальностей, STEM та соціальних науках, професії бізнесу та освіти та охорони здоров'я. і Велнес. Adelphi присвячена перетворенню життя учнів за допомогою малих класів, практичного навчання та інноваційних способів підтримки успіху студентів.

Адельфі, заснована в Брукліні в 1896 році, є найстарішим приватним кооперативним університетом Лонг-Айленд. Сьогодні "Адельфі" обслуговує майже 8 тисяч студентів у своєму прекрасному головному містечку в Сад-Сіті, штат Нью-Йорк, всього за 23 милях від культурних і стажування Нью-Йорка та динамічних навчальних центрів у Манхеттені, долині Гудзон і окрузі Саффолк та в Інтернеті.

Більше 100 тисяч випускників Адельфі отримали навички, щоб професійно процвітати як активні та дбайливі громадяни, що робить свій внесок у розвиток університету, їх громад та світу.

Історія Adelphi University

Подивіться, як Адельфі перетворився на потужну інституцію.

Adelphi University Адельфія сягають до 1863 року та заснування Аделфійської академії, приватної підготовчої школи в Брукліні, Нью-Йорк. Академія була заснована в 1869 році, і її піклувальною комісією було доручено створити установу першого класу для широкого та найповнішого навчання та зробити свої переваги якомога більш доступними для найбільшої кількості населення. Школа швидко завоювала репутацію своєї інноваційної навчальної програми, зокрема, у сфері фізичної культури та освіти в ранньому віці.

Призначення Чарльза Левермора, Ph.D., як голови Академії в 1893 році, стало важливим моментом в історії Адельфі. Зрозумівши місто Бруклін був без коледжу ліберального мистецтва, Левермор скористався можливістю встановити Адельфі Коледж. Завдяки зусиллям Тимофія Вудраффа, колишнього губернатора штату Нью-Йорка та майбутнього голови ради попечиць Адельфі, Адельфі Коледж, з 57 студентами та 16 інструкторами, було надано статут - один з найперших статутів, наданих коледжу соціологічних наук Рада регентів штату Нью-Йорк - 24 червня 1896 року. Відтепер видані ступені мали печатки Адельфі Коледж та Університету штату Нью-Йорк і були підписані співробітниками колегії та канцлером і секретар університету. Протягом наступних 25 років Академія залишалася незмінною, але окремо від коледжу.

Протягом наступних 100 років Аделфі зростав і помітно змінився. У 1929 році Adelphi University став першим приватним вищим навчальним закладом на Лонг-Айленді. З того часу понад 100 000 студентів пройшли через наші двері, залишивши свій слід на університеті та в світі за його межами.

Сьогодні Адельфі процвітає. Наші коледжі та школи включають Коледж мистецтв та наук; Гордон Ф. Дернерська школа психології; Почесний коледж; Школа бізнесу бізнесу Роберта Б. Уїлмустада; Школа освіти Рут С. Аммон; школа медсестер; Школа соціальної роботи; і Коледж професійних та подальших досліджень. Ми пожвавили нашу академічну спільноту та інвестували в наше майбутнє. Наш факультет веде шлях до того, щоб наші студенти отримували кращу освіту в регіоні, і що Адельфі продовжує служити життєво важливим ресурсом для наших місцевих громад. Коли ми перетворюємо наш стратегічний план на бачення нашого майбутнього, спільнота кампуса збирається разом, щоб досягти спільних цілей, орієнтованих на стипендії та досягнення студентів.

Хоча університети по всій країні були ліквідовані факультету, Адельфі найняв понад 280 нових професорів з 2001 року. Поточний повний і неповний факультет загальний 956, з співвідношенням студентів / викладачів 10: 1. Щоб наші науковці мали ресурси, необхідні для досягнення своїх цілей, ми інвестували мільйони доларів в інфраструктуру. Ми оновили наші об'єкти; вдосконалили наші технології та створили розумні аудиторії; різко покращили наші бібліотеки - як об'єкти, так і колекції; і вклали кошти в нове обладнання, в тому числі найсучасніші лазери для двох нових фізичних лабораторій, атомний скануючий мікроскоп та ядерно-магнітно-резонансний апарат для програми хімії, нові піаніно з Steinway

Науковці всього університету роблять значний внесок у свої дисципліни. В останні роки члени факультету Адельфі були визнані вчених Фулбрайтом та Хартфордом, і отримали фінансування від Національного фонду гуманітарних наук, Національного інституту охорони здоров'я та Національного наукового фонду. Школа соціальної роботи акредитована на максимально короткий термін, який надає акредитаційне агентство. Фактично, наша школа соціальної роботи була повторно затверджена без рекомендацій щодо вдосконалення Ради з питань комітету з оцінки майданчиків соціальної роботи, і документ про самостійну навчальну програму Школи так вразив раду, що зараз він використовується як модель для тренінгів для повторної акредитації для інші програми.

На сьогоднішній день майже 8 тисяч студентів процвітають у наших класних кімнатах, у наших програмах, на наших спортивних майданчиках у головному кампусі Сад-Сіті та в центрах Манхеттена, Хауппауге та Паукіпсі. Наші студенти продовжують отримувати нагороди та національне визнання за їх стипендію, службу та лідерство.

Адельфі також прагне служити своїй місцевості, державі та нації через дослідження та практику свого факультету; зміцнення зв'язків між професійними школами та громадою; постановка видатних культурних подій у своїх містечках; і, по суті, виховання покоління майбутніх лідерів та інформування громадян, професіоналів та членів громади.

Місія та візія Adelphi University

Опис місії

Наш університет перетворює життя всіх студентів, створюючи своєрідне середовище інтелектуальної жорсткості, досліджень, творчості та глибокого залучення громадськості до чотирьох основних сфер уваги: ​​мистецтвознавство та гуманітарні науки, соціальні науки та соціальні науки, професії та здоров'я та благополуччя.

Бачення

Ми станемо національно шанованим лідером - стандартним носієм - для переосмислення практичної та особистої цінності навчання учнів, допомагаючи їм визначати їх успішність у класі, на кампусі, у кар'єрі та громадах та за її межами.

Цінності

Ми керуємось шістьма основними цінностями, які демонструють тип громади, яку ми прагнемо створити:

 1. Академічне досконалість
 2. Творчість та інновації
 3. Спільнота та співпраця
 4. Глобальна обізнаність та різноманіття
 5. Повага до особистості
 6. Істина та цілісність

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Adelphi University

Онлайн-бакалавр з наукової роботи в галузі адміністрування аварійних послуг (BS, ESA) в Adelphi University надає вам можливість відстежувати лідерські ролі в динамічній, ... [+]

Побудовані та навчені лідерами, щоб підготувати вас до лідерства - до, під час і після стихійних лих.

Онлайн-бакалавр з наукової роботи в галузі адміністрування аварійних послуг (BS, ESA) в Adelphi University надає вам можливість відстежувати лідерські ролі в динамічній, складній та корисній професії.

Наша BS в програмі ESA пропонує студентам більш широкий набір знань і навичок, ніж вони, як правило, можуть отримати тільки від досвіду, і це зменшує криву навчання для студентів, що вступають в поле безпосередньо з бакалаврату. Більш того, його найсучасніший навчальний план у сфері планування всіх ризиків охоплює різні дисципліни, організації, галузі та сектори, відкриваючи двері для різноманітних можливостей для працевлаштування у сфері екстреної допомоги.... [-]

США Garden City
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Address
1 South Ave
NY 11530 Garden City, New York, США
Веб-сайт