Arcadia University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Arcadia University - глобальний університет Філадельфії та піонер міжнародної освіти. Це приватний університет з найвищим рейтингом, який пропонує ступінь бакалавра, магістра та доктора наук. На додаток до шести коледжів та шкіл у США, у нас є 10 центрів та офісів у всьому світі.

Будучи лідером у навчанні за кордоном та піонером у міжнародній освіті, Arcadia University заохочує студентів брати участь у інтегративних реальних навчальних можливостях, таких як стажування, науково обґрунтовані дослідження, сервісні проекти, міждисциплінарне навчання, проблемне навчання та спільне навчання. навчальний досвід, який виходить за рамки традиційного класу.

Програма Arcadia Promise підтверджує, що студенти матимуть особливо глобальний, інтегративний та особистий досвід навчання. Завдання Arcadia - забезпечити нашим студентам можливість мати світовий досвід. Ми робимо це, субсидуючи програми, надаючи потужну стипендію та грантовий фонд та іншу фінансову допомогу для відвідування одного з центрів або програм Аркадії по всьому світу.

Arcadia University пропонує особливо глобальний, інтегративний та особистий досвід навчання для інтелектуально допитливих студентів та аспірантів, готуючись до стипендії, службового та професійного внеску.

Новаторський, глобальний, інтегрований, гуманітарний та професійний навчальний досвід Arcadia University виховує лідерів, які є інтелектуально безстрашними та унікально підготовленими до життя та роботи. Наша високоповажна спільнота, що базується на цінностях, відображає світ, в якому ми хочемо жити.

Розташування

Гленсайд

Address
South Easton Road,450
19038 Гленсайд, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: