Arkansas Tech University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Технічного університету Арканзасу

Технологія присвячена студентам успіхів, доступу та досконалості як адаптивної спільноти кампуса, яка надає можливості для прогресивного інтелектуального розвитку та громадянської участі. Технологія, що охоплює та розширює свої технологічні традиції, надихає та дає змогу членам спільноти досягти своїх цілей, прагнучи до поліпшення Арканзасу, нації та світу.

Заснована в 1909 році, Арканзаський технічний університет Багатий історією та зараз є одним з найбільш швидко зростаючих університетів у державі. Технологія - чудовий університет у чудовому місці. Для отримання більш швидких фактів про Tech, перегляньте Tech-At-A-Glance або відвідайте туристичний кампус, і ми доведемо вам, що ми пропонуємо інструкції світового класу, видатні можливості, першочергова увага студентів та велика цінність.

Tech забезпечує кампус досить маленький для індивідуальної уваги, але досить великий для якісної освіти. Якщо врахувати, що наша градація є однією з найвищих у державі, регіоні та країні, її чітка технологія має лише потрібний розмір.

Ось у Tech, ми прагнемо допомагати нашим студентам у будь-якому разі. Наші офіси прийому та фінансової допомоги готові допомогти вам приєднатися до нашого університету. Tech навіть має офіс, присвячений нашим міжнародним студентам.

Ми хочемо допомогти вам максимально використати ваш досвід коледжу. Для отримання додаткової інформації про техніку, не соромтеся приєднуватися до нас на кампус-тур, відвідайте наш FAQ для майбутніх студентів або зв'яжіться з нашим офісом прийому.

Наша місія

Арканзасський технічний університет присвячений студентам успіхів, доступу та досконалості як адаптивної громади кампуса, яка надає можливості для прогресивного інтелектуального розвитку та громадянської участі. Технологія, що охоплює та розширює свої технологічні традиції, надихає та дає змогу членам спільноти досягти своїх цілей, прагнучи до поліпшення Арканзасу, нації та світу.

Арканзас-технік за цифрами

Як працює технологія Tech?

  • Середня кількість першокурсників ACT, що перевищує національний та державний середні показники, становить 21 рік поспіль
  • Середній показник ACT для початкового класу 2015 року становить 22,05
  • Найбільш доступний варіант серед п'яти кращих університетів штату
  • Tech пропонує більше 120 студентських організацій

Студент тіло

  • Восени 2015 р. - це 17-й рік поспіль зарахування на облік

Факультет

  • Більше 400 факультетів
Hr-infographic01Hr-infographic02Hr-infographic03

Розташування

Расселвілль

Arkansas Tech University

Address
Arkansas Tech University
1507 North Boulder Avenue

72801 Расселвілль, Арканзас, США
Веб-сайт
Телефон
+1 479-968-0237