Assumption University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Католицька традиція Ліберальне мистецтво

У Успенському Ми прагнемо глибоко досліджувати зв'язок між вірою та розумом. Беручи участь у цій 2000-річній традиції, сьогоднішні студенти приєднуються до поколінь вчених, художників, письменників та філософів, які займаються пошуком істинності за різними дисциплінами.

Ми вважаємо, що католицька інтелектуальна традиція є особливо актуальною та корисною для наших часів, і заохочуємо ріст духу, тіла та духу в інклюзивному, відкритому кліматі, де всі традиції віри мають голос.

Традиція успіху

  • 98% учнів закінчують свою ступінь в чотири роки
  • 94% класу в 2017 році було зайнято, продовжуючи додаткову освіту або займатися громадським роботою протягом шести місяців після закінчення навчання
  • 85% класу в 2017 році завершили принаймні одну стажування, дослідження або досвід навчання

Шлях до побудови того, що потребує світ

Поговоріть з одним із наших дивовижних випускників десять років у своїй кар'єрі в якості судді з питань біохіміки або сімейного суду або будь-якої кількості інших професій, і ви дізнаєтеся, чому ми наполягаємо на освіті, основаній на цінностях, яка дає випускникам інтелектуальну майстерність та силу характер, необхідний для залучення більших питань життя і прагнення до більшого добра.

Ми кредитуємо присвячене сьогодні професорсько-викладацькому складу та довгій лінії їхніх попередників, прислухаючись до заходу нашого засновника Еммануеля д'Алзона, який кинув виклик нам вийти за рамки академіків та виховати цілу людину. Ви побачите таку увагу студентів та наголос на життєздатному житті, у кожному аспекті того, що ми робимо, від дизайну нових залів для перебування до наших динамічних програм з відзнакою до створення навчального закладу в Римі.

Ми також маємо величезний борг подяки випускникам, батькам, фондам та корпоративним партнерам, які допомагають зробити чітко визначену Освітню освіту. Лише працюючи разом, до спільних цілей та через відмінності віку, культури, дисципліни та віри, чи можемо ми по-справжньому освітлювати шлях?

Католицькі цінності та сильні академіки

Assumption University , католицька установа, спонсорована Августинцями Успіння і коріння корінної католицької інтелектуальної традиції, прагне сформувати випускників, відомих критичним інтелектом, вдумливим громадянством та співчутливою службою. Ми переслідуємо ці амбітні цілі завдяки навчальній програмі, яка ґрунтується на гуманітарному мистецтві та поширюється на сферу професійного навчання. Оживлений католицьким утвердженням гармонії віри та розуму, ми прагнемо до істини перетворити розум та серця учнів. Успіння сприяє різноманітності та екуменічно вітає всіх, хто поділяє його цілі.

Повідомлення від Президента

Вибір університету може бути найважливішим рішенням, яке ви коли-небудь мали враховувати. Можливо, ви вже отримали матеріали від ряду інших установ, а також ідеї та рекомендації від родини та друзів.

Є багато причин, яскраві, мотивовані студенти вирішили відвідати Успенський. Коли ви досліджуєте наш веб-сайт, ви знайдете велику кількість інформації, пов'язаної з нашими чудовими програмами та нашою компанією, яка працює у тісному спілкуванні. Наразі я хотів би поділитися з трьома причинами, про які я найчастіше згадую, описуючи Успіння майбутнім студентам та їх сім'ям.

Найвищий університет вільних мистецтв з потужними бізнес-та професійними програмами.

Наші студенти піддаються дії різноманітних дисциплін, які розширюють свою думку та покращують свої навички критичного мислення, коли вважають нові ідеї, нові способи погляду на світ та нові способи допиту. Члени факультету створюють академічно стимулююче середовище, яке зачіпає студентів, щоб досягти свого повного потенціалу, як вони думають через свої цінності та життя. У той же час в Успішному навчанні навички вчиться також підготувати їх до успішної та корисної кар'єри.

Католицька інтелектуальна традиція, унікальна серед університетів.

У традиції аспенсіоністів ми заохочуємо інтелектуальне, соціальне та особистісне зростання. Ми серйозно сприймаємо релігію та віру як невід'ємну частину людського досвіду. Ми досліджуємо питання, які потрапляють до найглибших бажань людського серця та визнаємо роль віри та розуму в пошуку істини. Наші студенти стикаються з ідеями, які сприяли формуванню християнського світогляду на світ, який відображає тип освіти, передбачений о. Еммануель д'Альсон, засновник аспенсивістів. Якою б не була віра учня, ми вважаємо, що досвід Успіння надає можливості для особистого духовного зростання та розвитку набору цінностей, які спонукатимуть учнів використовувати свої знання в служінні іншим. Це атмосфера, яка є інтелектуально складною, особисто нагороджує і духовно виконує.

Місце, де люди дивляться один на одного.

Вибираючи Успіння, ви можете розраховувати на отримання особистої уваги від добрих, доброзичливих людей у всій громаді. Факультет, адміністратори, співробітники, релігійні та студенти працюють разом, щоб усі тут цінували та підтримували. Припущення є досить малим, щоб люди знали студентів як людей і досить великими, щоб студенти могли знайти різноманітні можливості. Досвід всередині та поза класом допомагає формувати «особистий компас» учня та заохочує інтелектуальне, соціальне та особистісне зростання.

Якщо ці характеристики відображають те, що ви шукаєте, я закликаю вас вивчити наш сайт і дізнатись більше про нас. Я також сподіваюся, що ви подивитеся на красивий кампус Успіння та зустрічі з деякими людьми, які роблять наше суспільство таким особливим. Дякую за інтерес до Успіння.

Щирі вітання,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Президент

Розташування

Вустер

Address
Salisbury Street,500
01609 Вустер, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія