Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

  • 100% випускників Школи бізнесу Рубель працюють або продовжують свою освіту
  • Наші випускники працюють і навчаються в 30 штатах США + 3 міжнародних напрямки

Клас результатів 2018 року, через шість місяців після початку. Збір та аналіз даних здійснюється Центром розвитку кар’єри.

Місія

Місія Школи бізнесу В. Філдінга Рубеля полягає у забезпеченні орієнтованої на студентів якісної освіти за католицькими традиціями вільних мистецтв, збагаченою різноманітними інтелектуальними перспективами, щоб служити суспільству цілеспрямовано, проникливо і співчутливо, що відповідає місії Університету Беллармін.

Основні моменти школи

"Одна з найкращих бізнес-шкіл нації" - The Princeton Review

Bellarmine пропонує студентам нашого бізнесу унікальний освітній досвід: широку гуманітарну освіту, доповнену першокласною бізнес-підготовкою. Роботодавці сприймають цю різницю досить прихильно, кажучи, що їм подобаються наші випускники завдяки їхнім навичкам письма та критичного мислення.

Школа бізнесу також відома тим, що швидко включає інновації та ділові тенденції до навчальної програми. Наприклад, сьогодні багато роботодавців заохочують своїх працівників здобувати ступінь МВА; тому компанія Bellarmine представила кілька програм, за якими вступники першокурсників отримують ступінь МВА всього за п’ять (або п’ять з половиною) років.

Іншим важливим аспектом бізнес-освіти в Bellarmine є вимога про стажування та / або міжнародний досвід. Ми вимагаємо, щоб студенти мали / набували ділового досвіду - цього можна досягти за допомогою прикладних курсових проектів, стажування та / або вимог до курсів, а також потенційних волонтерських бізнес-проектів. Це гарантує, що ви отримаєте практичний досвід, будучи ще студентом, що робить вас набагато більш "товарними" після закінчення навчання.

Школа бізнесу В. Філдінга Рубеля при Університеті Беллармін акредитована Міжнародною асоціацією університетів і університетів (AACSB International) (Асоціація сприяння розвитку колегіальних шкіл бізнесу), що робить її однією з елітних шкіл бізнесу в країні. Bellarmine не лише перший і єдиний приватний університет у штаті Кентуккі, який здобув акредитацію AACSB, але менше 5 відсотків бізнес-шкіл у всьому світі досягли цієї відмінності.

Додаткові похвали

• Ступінь магістра фінансів ввійшла до Рубельної школи бізнесу №9 у країні з питань бухгалтерського обліку та фінансів у списку найкращих малих коледжів.

• Один з найкращих та найкрасивіших містечок B-школи від MBAPrograms.org

• Визнаний асоційованим університетом CFA Institute

Розташування

Луїсвілль

Address
Newburg Road,2001
40205 Луїсвілль, Кентуккі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія