Прочитайте офіційний опис

Привіт! Як зазначив президент Bellevue коледжу, я дуже радий, що ви знайшли час відвідати наш сайт і дізнатися про нашу чудовій коледжі, розташованому на мальовничому лісистому університетському містечку в самому серці Bellevue. До н.е. була заснована майже 50 років тому як частина руху, щоб забезпечити доступне і доступну освіту для громадян у східній частині округу і його околицях, і ми пишаємося тим, продовжувати цю традицію і сьогодні.

Bellevue президент коледжу

До н.е. є третім за величиною вищим навчальним закладом в штаті Вашингтон. Ми студент-орієнтованих установа відкритого доступу, що робить сильний акцент на першокласне навчання і малих розмірів класу. Торік, надзвичайно різноманітна група 37000 студентів обрали до н.е. виконувати різноманітні освітні та професійні цілі.

Більшість наших студентів вступають в один з шести програм передачі - вони завершити перші два роки свого утворення тут, а потім перевестися в університет, щоб завершити ступеня їх бакалавра. Ми посилаємо більше студентів передачі в університет Вашингтона, ніж будь-який інший громади чи технічного коледжу в штаті.

Інша група студентів провінції Британська Колумбія, кар'єра орієнтованих - ми пропонуємо близько 100 професійних і технічних програм в найбільш затребуваних кар'єрного поля, які готують наших студентів для роботи сьогодні і можливості завтрашнього дня.

Інші вибирають BC вивчати англійську мову або вдосконалити свої основні навички; технічне переозброєння свої навички в нашій програмі працівник перепідготовки; продовжити свою освіту для просування в кар'єрі з класом безперервної освіти; або заробити кредит коледжу в той час як ще в середній школі при працюючому запуску програми. Ми працюємо над тим, щоб до н.е. обладнаний для задоволення потреб студентів на майбутнє. Протягом наступних двох років ми плануємо додати чотири додаткових ступенів бакалавра, на додаток до трьох програмах ми вже пропонують. Ми знаходимося в процесі розробки нового кампусу Сходу в Issaquah, що зробить наші заняття більш доступними для людей в східній частині округу Кінг. І ми плануємо розбити землю на державно-оф-мистецтва об'єкта, який розміститься наші зростаючі медичних наук програми, виховувати людей в дусі робочих місць у секторі охорони здоров'я.

Після вивчення цього сайту, я запрошую вас відвідати наш кампус найближчим часом, так що ви можете бачити самі, що робить Bellevue College таким особливим. Ви можете запланувати кампус тур, зустрітися з науковим керівником або обговорити ваші кар'єрні цілі з консультантом. Або, якщо ви живете далеко від кампуса або віддаєте перевагу гнучкий графік, дізнатися більше про нашу обширної онлайн пропозицій. Знову ж, дякую, що знайшли час, щоб дізнатися більше про Bellevue коледжу, і я сподіваюся, що ви скористатися дивовижні можливості, які ми пропонуємо.

Дейв правління президента, Bellevue College

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Bellevue College

Бакалавр прикладної науки в даних Analytics надає випускників з навичками і знаннями, необхідними для роботи в швидко розвивається області аналізу даних, яка містить анал ... [+]

Бакалавр прикладної науки в даних Analytics надає випускників з навичками і знаннями, необхідними для роботи в швидко розвивається області аналізу даних, яка містить аналізу та інтерпретації великих наборів даних в даний час доступні в широкому діапазоні організацій і підприємств. Сучасні аналізу даних об'єднує інструменти і методи від бізнесу, комунікації, образотворчого мистецтва, інформаційних технологій та статистики для збору, шахта, інтерпретувати і представляти великі набори даних, щоб проілюструвати поняття і обгрунтування рішень.... [-]

США Bellevue
Вересень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Bellevue College

Бакалавр прикладних мистецтв в інтер'єрі (БАД) пропонує широку основу та професійно-відповідну програму, яка охоплює відповідальність за підготовку та надихаючи дизайнері ... [+]

Бакалавр прикладних мистецтв в інтер'єрі (БАД) пропонує широку основу та професійно-відповідну програму, яка охоплює відповідальність за підготовку та надихаючи дизайнерів майбутнього. Програма БАД забезпечує навчання середовища, заснованої на фундаменті цілісного, творчого вирішення проблем. Програма БАД акредитований як професійного ступеня рівня Радою по дизайну інтер'єру акредитації (CIDA). Програма БАД верхнього поділ курс навчання для студентів, які закінчили два роки заснування в дизайн інтер'єру, пов'язані з дослідженнями. Ступінь пропонує поєднання основних курсів, загальної освіти та факультативів, які допомагають студентам досягти свої конкретні цілі кар'єри.... [-]

США Bellevue
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bellevue College Information

Office of International Education at Bellevue College

BC Celebrates the 12th Man!