Benedict College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Benedict College - це коледж, де досвід кожного студента в навчальних, житлових та спільних навчальних заходах є трансформативним та орієнтованим на обслуговування клієнтів; одночасно викладачі та співробітники Бенедикта працюють у спільному, прозорому середовищі, де рішення, засновані на даних, також підперезані співчуттям.

Benedict College - це місце для повного навчання з класу, ігрового поля, залу проживання та виходу в спільноту, де поважають і плекають спадщину “ BC ” як інклюзивної, новаторської та “родинної”.

Трансформативна освіта, інновації в галузі технологій та підприємництва та відданість громаді зливаються в динамічному середовищі, де студенти отримують освіту, яка готує їх до виходу на світовий ринок із винятковою культурною та професійною компетенцією, яка надасть їм змогу сприяти сталому розвитку та економічному розвитку. зростання громад, де вони живуть, працюють та граються.

Отже, Benedict College - це не лише сила добра в суспільстві, але Бенедикт прагне забезпечити трансформаційне навчальне середовище, створене висококваліфікованими та підготовленими професіоналами, що дає можливість всім студентам реалізувати свій найвищий потенціал.

Benedict College акредитований Південною асоціацією коледжів та шкільних комісій коледжів для присудження дипломів бакалавра.

Розташування

Колумбія

Address
Harden Street,1600
29204 Колумбія, Південна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: