Berea College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Berea College пропонує високоякісну освіту академічно перспективним студентам з обмеженими економічними ресурсами. Він присуджує кожному студенту стипендію обіцянки за навчання, так що жоден студент Береї ніколи не платить за навчання. Береа є першим міжрасовим та спільним коледжем на Півдні та стабільно входить до числа провідних національних коледжів гуманітарних наук.

Освітній досвід Береї забезпечує студентів знаннями та навичками для успішного орієнтування у світі. Коледж забезпечує складне, але сприятливе навчальне середовище. Будь то в класі, відвідує скликання, стажується, навчається за кордоном чи пов’язує роботу з академічними цілями, освітній досвід справді не схожий ні на який інший. Студенти мають досвід навчання в класі та поза ним.

Досвід Береї виховує інтелектуальний, фізичний, естетичний, емоційний та духовний потенціал, а разом із ними - силу приймати значущі зобов’язання та втілювати їх у життя.

Розташування

Berea

Address
Chestnut Street,101
40403 Berea, Кентуккі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: