Birmingham-Southern College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ви можете піти куди завгодно для ступеня бакалавра. В Бірмінгем-Південний коледж, Ми віддані роботі в ліберальної рамках мистецтв запропонувати вам практичний досвід вам потрібно, щоб домогтися успіху-незалежно від того, в якій області ви вибираєте. Наш унікальний термін січня Розвідка дає чотири тижні гнучкості, щоб переслідувати свої мрії, і наші першокласні академічні програми дасть вам навички, щоб домогтися успіху.

В BSC, ви будете:

Досліджуйте світ і виявити ваші власні пристрасті. Візьміть класу, який надихає вас або відвідати країну ви тільки бачили на карті. Потоваришуйте, які дають вам нові перспективи у житті, розширити свій кругозір в кампусі клубу, або перевірити свої межі на ігровому полі. Ви знайдете свій власний шлях, весь час розвиток навичок сьогоднішні роботодавці хочуть.

Досвід навчання по-новому. Вирішувати проблеми ви ніколи не думав, а потім взяти те, що ви дізнаєтеся, за межами школи. Що б ви вирішите стажування, дослідження з професором, в наставництві один-на-один, проект з технічного обслуговування і вашого власного винаходу-ви будете отримувати необхідні інструменти для досягнення успіху в сфері праці.

Excel до закінчення і позамежного. Наші студенти є одними з найкращих, і наші випускники перевершують всі очікування. Чи є вони сенатором США, директор музею, призовий автор, НАСА вчений, адвокат, підприємець, лікар, або більше, вони кредит BSC для їхнього успіху. Не тільки це, але вони завжди готові допомогти вам досягти поставлених цілей.

Розташування

Бірмінгем

Address
Birmingham-Southern College
900 Arkadelphia Road

AL 35254 Бірмінгем, Алабама, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія