Bloomsburg University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Будьте готові до розв'язання вашої внутрішньої хаски!

Це захоплююче час для вас. Ви збираєтесь відкрити, хто саме ви є, і Bloomsburg University надає вам можливість досліджувати всі ваші інтереси. З 1839 року Б.В. мав традицію академічної майстерності. Мережа з більш ніж 70 000 випускників для стажування та кар'єри допоможе вам піти від старшої середньої школи до робочої сили, готової всього чотири роки.

Наша дружня студентська громада тут, в Bloomsburg University , готова вітати вас. Ви випробуєте настроювані основні класи, дослідження студентів та співпрацю з вашими професорами, а також волонтери в громаді. З 56 спеціальностями та 58 неповнолітніми студенти досягають особистих та професійних успіхів за допомогою досвідів, які доповнюють освіту в класі. У нас є технологія та практичне навчання, які допоможуть вам виділитися. З більш ніж 250 студентськими клубами та організаціями є щось для всіх. Завдяки усім цим переживанням ви будете досить комфортно, щоб копатися в ідеях, які зачаровують вас, займаються новими видами діяльності, як скелелазіння або танці, і запускають свою кар'єру - все це в той же час!

Одна річ, що відрізняє нас, - це професіонал U. У БУ, ваш багатий досвід, що з'єднує вас з випускниками, роботодавцями та можливостями, інтегрує академічний досвід з професійним досвідом у "реальному світі" налаштуваннях. Ми зосереджені на підготовці та надихання студентів стати впевненими лідерами через один професійний досвід на рік на одного студента.

Чому Bloomsburg University ?

Bloomsburg University пропонує персоналізоване та дружнє навчальне середовище, яке полегшує перехід міжнародних студентів до нової освітньої системи та культури. Щоб допомогти нашим іноземним студентам акліматизувати, ми пропонуємо:

 • Програма наставництва однолітків, яка допоможе вам пристосуватися до університетського життя в США
 • Академічна та ESL підтримка
 • Прийняті студенти мають право на отримання 50% нестандартного курсу навчання на основі фінансової потреби
 • Стажування та досвід досвіду
 • Дослідницькі гранти
 • Кар'єрний підбірковий табір підготує вас до світу

Визнання та відмінності

Bloomsburg University славиться такими визнаннями та відмінностями, і цей список продовжує зростати!

Національні та регіональні визнання:

 • Найкращі університети Північного регіону - Новини США
 • # 5 серед чотирирічних коледжів у Пенсільванії - Schools.com. Рейтингу присвячено доступність, гнучкість та послуги для студентів, використовуючи найновіші державні дані для оцінки коледжів та університетів по всій державі.

Відзнаки академічної програми:

 • Програма медсестер оцінюється № 1 в ПТ і # 60 в США - CollegeAtlas.org
 • Програма цифрової криміналістики призначена Національним центром академічного досконалості в галузі освіти в галузі кіберзахисту.
 • Член - Департамент аналізу ударного струму, Консорціуму наукових досліджень та освіти NCAA.
 • Найкращі північноамериканські школи - перелік найкращих університетів, які пропонують професійну освіту збуту 2017 року
 • Отримав статус одного з 25 кращих бакалаврів з спеціальної освіти на 2017 рік - кращих ступенів освіти, провідний керівник освіти кар'єри та коледжі.
 • Одна з десяти найближчих навчальних закладів Пенсійного фонду з питань кримінального правосуддя - Zippia.com

BU - прекрасне місце, щоб бути тобою. Прекрасне місце, щоб стати вами.

Розташування

Блумсбург

Bloomsburg University

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми