Bluffton University

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Bluffton, ви можете бути впевнені у винятковому студентів, аспірантів і продовжує і професійних освітніх програм.

Втілені в наших чотирьох стійких значень відкриття, спільноти, поваги та послуги, ви знайдете символ потенціалу освіти, яка допоможе вам досягти ваших особистих і професійних цілей для використання в глобальному ринку. Заснований в значеннях менонітів миротворчості та обслуговування, віра традиція BLUFFTON служить корисною основою для особистого розвідки і віра розвитку. Іншими словами, в Bluffton ви будете розвивати християнські цінності для світової спільноти.

Додому до багатогранної студентів більш ніж 1100, Блаффтон розташований на 65 акрах пишних лісистій місцевості, що лінія берега Малої Райлі Крик в селі Bluffton, Огайо. Ви швидко відчути себе частиною нашої кампусу спільноти, як ви розвивати відносини з однолітками та виділеної факультету.

Як студент, наша активне життя студента дозволяє легко завести нових друзів в згуртованому, вітаючи атмосферу вашого будинку далеко від дому.

Академічні програми

Підхід BLUFFTON на навчання в межах своїх академічних програм зливається значущі, особисті взаємодії з підручника дослідження, лекції, кампусу заходів, сервісних можливостей і крос-культурних варіантів, які будуть приймати вас на всій території Сполучених Штатів і всього світу.

Кар'єрне зростання

Наші аспіранти та програми безперервної освіти дозволяє завершити ступеня, балансуючи роботою, сім'єю, церква та інші зобов'язання. Магістратура і безперервної освіти класи зручно пропонується в Bluffton, Archbold і Пікуа, штат Огайо.

Блаффтон Різниця

Блаффтон пов'язаний з менонітів церкви-США, проте більшість студентів BLUFFTON НЕ менонітів. Це створює атмосферу, в якій всі учні запрошуються досліджувати і прийти до власного свої власні переконання.

Наша історія

Розташований на березі Малої Райлі Крик в Bluffton, невеликому містечку на північному заході штату Огайо, Блаффтон університет був заснований в 1899 році Центральної менонітів коледж. Як було закладено наріжний камінь для першого будівлі школи, Ной С. Hirschy, перший президент BLUFFTON, в висновку, його зауваження з ідеєю, яка зарекомендувала себе як міцний, як самої структури: "Давайте чекати багато чого." У нас є, і ми продовжуємо це робити.

У той час як Блаффтон пов'язаний з менонітів церкви США, його студенти, викладачі, співробітники та випускники не обов'язково менонітів. Елмер Нейфельд, сьомий президент університету спостерігали "Блаффтон не слід розглядати як якимось чином менш менонітів своєю різноманітністю, але набагато більше, ніж менонітів, з сильною християнської церкви світу свідка, зростаючий з цього досвіду." Сьогодні, Блаффтон продовжує бути віддані проходить уздовж наших основних цінностей - відкриття, громадських, повагу і послуг - до кожного нового покоління студентів.

НАША МІСІЯ

"Shaped історичним світ церковної традиції і харчується бажанням досконалості на всіх етапах його програм, Блаффтон Університет прагне підготувати студентів з усіх прошарків суспільства для життя, а також покликання, відповідального громадянства, для обслуговування всіх народів і, в кінцевому рахунку, для цілей загальної Царства Божого ".

Менонітів ВІРА

Меноніти повірити, з їх християнських братів і сестер, в великих тверджень віри: Бог стає людський, панування Христа, силою Євангелія, робота Святого Духа і авторитет Писання.

У менонітів спадщини, ці переконання привели до відмінних акценти; віра є добровільним; Християни покликані до життя любові, примирення і миротворчості; несправедливість подолати з хорошим; щастя більше, ніж матеріального благополуччя; моральний авторитет більше політичної влади; життя треба прожити просто; вся природа дар Божий плекати з почуттям вдячності і керівництвом; і любов, жертовна обслуговування вищим вираженням вірності Христу.

Розташування

Блеффтон

Address
1 University Drive,
45817-2104 Блеффтон, Огайо, США

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: