Boricua College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Boricua College - приватний коледж у Нью-Йорку. Коледж був розроблений для обслуговування освітніх потреб пуерториканців та інших латиноамериканців і був заснований Віктором Г. Алісеєю та кількома іншими.

Система навчання Борікуа базується на фундаментальному гуманістичному принципі навчання цілої людини стати самовмотивованим, незалежним, що навчається впродовж життя, з усвідомленням та відданістю підтримці здорових симбіотичних стосунків із оточенням.

Для розвитку у студентів обраних кластерів загальних когнітивних, афективних та психомоторних навичок та цінностей, необхідних для розуміння знань навколишнього середовища, як це виявляється в дисциплінах гуманітарних наук.

У Boricua College лекційні дискусійні курси - чудовий спосіб засвоїти певну інформацію. Лекції-дискусії про "теоретичні дослідження", однак, є лише одним із п'яти відмінних способів отримання студентами освіти та отримання академічних вказівок у коледжі.

Подальше пояснення кожного з цих способів навчання та того, як вони інтегровані в особливу програму росту та розвитку учнів.

Місія та цілі коледжу кореняться у трьох принципах інституційної ідентичності.

Комісія Середніх Штатів акредитує Boricua College з вищої освіти. Він є членом комісії штату Нью-Йорк з незалежних коледжів та університетів, Асоціації керівних рад коледжів та університетів, Асоціації персоналу коледжів та університетів, Національної комісії незалежних коледжів та університетів та Іспаномовної асоціації коледжів та університетів .

Розташування

Нью-Йорк

Address
Broadway,3755
10032 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

The Bronx

Address
Washington Avenue,890
10451 The Bronx, Нью-Йорк, США

Бруклін

Address
Graham Avenue,9
11206 Бруклін, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: