Boston Baptist College

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Boston Baptist College ми вважаємо, що коледж повинен бути не просто часом розумового зростання, а й духовного зростання. Ми вважаємо, що освіта та біблійна духовність можуть і повинні йти рука об руку.

Ми закликаємо наших студентів мислити по-біблійному, заохочуючи всіх студентів досягати академічної досконалості та домагатися духовної та теологічної досконалості, надаючи кожному студенту техніки точної біблійної герменевтики та застосовуючи Писання до фізичного світу.

Ми закликаємо наших студентів відкривати для себе глобально, надаючи численні можливості для навчання студентів за кордоном. Наша щорічна програма навчальної поїздки транспортує студентів по всьому світу вже більше десяти років. Відома програма навчання за кордоном допомогла студентам навчатися поза класами в Ізраїлі, Італії, Греції, Туреччині, Ісландії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, Ірландії, Великобританії та Єгипті!

Ми постійно закликаємо наших учнів здобувати навички, які вони вивчають у класі, і використовувати ці навички для побудови Царства Божого тут, на землі.

Розташування

Бостон

Address
Metropolitan Avenue,950
02136 Бостон, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: