Bridge Education Group

Введення

Прочитайте офіційний опис

У сучасному світі мовні служби відіграють вирішальну роль у міжнародному бізнесі, освіті та комунікації. Міст є світовим лідером в області з більш ніж 25-річним досвідом трансформації життя і організацій шляхом сприяння міжкультурної комунікації та мовної компетенції.

міст

Інтенсивні англійські програми

Вивчення англійської мови з мостом, світовим лідером в області навчання англійській мові з більш ніж 25-річним досвідом роботи. Міст пропонує програми загальної англійської та ділової англійської мови в США, Аргентині та Чилі та пропонує академічні програми англійської мови у семи місцях розташування США, включаючи шість центрів у університетських містечках.
Коли ви переходите через двері одного з наших мовних центрів, ви стаєте частиною родини мосту. Щороку ми проводимо тисячі студентів з усього світу, забезпечуючи вивчення мови першокласний. Будь ви студент, керівник бізнесу або для туристів ми пропонуємо різні курси англійської мови, спеціально призначених для ваших потреб. Ми також допомагаємо іноземним студентам знайти і підготувати для студентів і випускників програм ступеня в Сполучених Штатах. Наші 80 штатних співробітників і 350 викладачів утворюють різні групи національностей і культур, і вони розуміють важливість вивчення мови і культурної компетенції.

Викладач Програма навчання

BridgeTEFL® є відділом підготовки вчителів Bridge і найбільшим постачальником курсів TEFL / TESOL в США. Щороку BridgeTEFL готує більше 4000 студентів, щоб навчати англійську мову як другу мову як вдома, так і за кордоном. Ми пропонуємо різноманітні програми сертифікації вчителів EFL / ESL, в тому числі:

  • Міст IDELT ™ - інтенсивна 140-годинна програма на місці, доступна в Денвері, Буенос-Айресі та Сантьяго.
  • Кембриджський CELTA, доступний у Денвері, штат Колорадо
  • Інтернет сертифікація TEFL, включаючи 150-годинний мост IDELT Online ™
  • Курси TEFL в країнах світу з партнерськими школами Bridge®
  • Програми підтримки навчального зарубіжжя, комплектуються програмами, які виходять за рамки сертифікації TEFL та пропонують індивідуальну допомогу в працевлаштуванні, або навіть заздалегідь організоване платне навчання.

Наша акредитація

Наші акредитацій і роботи із зазначенням наступних організацій гарантувати, що ми продовжуємо надавати англійської мови найвищого рівня.

  • Ми акредитовані ACCET, Акредитованою радою з питань підвищення кваліфікації та підвищення кваліфікації. Це означає, що ми періодично проходимо суворий процес перевірки, щоб наші об'єкти, класи, матеріали та співробітники відповідали найвищим стандартам якості.
  • Ми належимо до "EnglishUSA", Американської асоціації інтенсивних англійських програм, що означає, що ми є частиною вибраної групи кращих англійських шкіл у Сполучених Штатах.
  • Міст має право відповідно до Федерального закону вступити неімміграційних чужорідні студентів.
  • Bridge Educational Group є членом StudyColorado, ініціативи штату Колорадо та ділової спільноти Колорадо для просування держави в якості місця навчання.
  • Міст є членом Американської міжнародної ради з набору персоналу (AIRC) і має намір дотримуватися керівних принципів AIRC щодо найкращої практики.

Розташування

Денвер

Address
600 S Cherry St
Suite 520

CO 80246 Денвер, Колорадо, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: