Прочитайте офіційний опис

Там немає кращого способу для вас, щоб представити себе тут, ніж відвідати нас.

Будучи в Карсон-Ньюман це найкращий спосіб дізнатися, як ви підходите в цьому топ-рейтинг гуманітарного університету, заснованого в 1851 році.

Подивіться, що ваше життя може виглядати тут. Прогулянка наш кампус і отримати уявлення про те, що ви будете важливою частиною активного університетського містечка, який 2000 студентів сильним.

Бачення, місія, віра Заяви

Зір

Ми будемо християнський Гуманітарний університет на основі вибору на південному сході для освіти і обслуговування.

Місія

Наша місія в якості християнських педагогів, щоб допомогти нашим студентам реалізувати свій потенціал в якості освічених громадян і в усьому світі службовців-лідерів.

підтвердження віри

бог - "На початку створив Бог небо і землю."(Буття 1: 1)
Існує один істинний Бог, Який є Творець, Визволитель, і Хранителем Всесвіту. Бог вічний; Бог святий, Бог є любов; Бог триєдиний, розкривається як Отця, Сина і Святого Духа, кожен з різними особистими якостями, але без поділу природи, сутності або буття, і який один гідний поклоніння.

Христос - "У Христі вся повнота Божества живе в тілесної формі."(Колосян 2: 9)
Христос є вічний Син Божий, друга особа Трійці, який в Своєму втіленні, був зачатий від Святого Духа і народжений від Діви Марії, досконалий Бог і досконала людина. Ісус прекрасно жив і показав волю Божу, був розп'ятий, похований і воскрес із мертвих на третій день. Зробивши спокутування за гріхи людства на хресті, Він вознісся на небо, вознісся праворуч Бога, і повернеться в силі і славі, щоб судити світ. Христос перебуває у всіх віруючих як живий, завжди присутній Господь.

Святий Дух - "І я буду просити Отця, і він дасть вам іншого Утішителя, щоб з вами назавжди. Це Дух Істини, що Його світ прийняти не може прийняти, бо не бачить Його і не знає Його. Ви знаєте його, тому що він з вами перебуває і в вас буде."(Ін 14: 16-17)
Святий Дух є Дух Божий. Дух підносить Ісуса Христа і каторжників людей гріха, неправди, і судження. Дух дає людству зрозуміти істину, закликає всіх до Спасителя, ефекти регенерації на тих, хто приймає Христа як Спасителя, і вливає віруючих з плодом Духа.

порятунок - "Саме по благодаті через віру, що ви врятовані. Це не від вас; це дар Божий, а не результат робіт, щоб ніхто не хвалився."(Ефесян 2: 8)"Всякий, хто призве ім'я Господнє, спасеться."(Римлян 10:13)
Порятунок грішників цілком Божа робота благодаті, пожертвували всім, хто приймає Ісуса Христа як Господа і Спасителя, який своїм життям, смертю і воскресінням набув вічне відкуплення для віруючого. Це порятунок по благодаті через віру забезпечується через покаяння і прийняття Ісуса Христа як Господа.

святе письмо - «АЛ.Л. Писання натхненне Богом і корисне для навчання, для докору, до направи, до виховання в праведності. , , ,"(2 Тимофію 3: 16)"Закон досконалий, він зміцнює душу. Статути Господа заслуговують довіри, примудряється простих. Заповіді Господні праві, даючи радість серцю. . . . Таїнства Господа впевнені, і зовсім праведним."(Псалом 19: 7-9)
Свята Біблія є богонатхненними книга Старого і Нового Завіту, авторитетні для віри і практики, в якій шлях порятунку і святого життя висвітлене. Критерій, за яким Біблія повинна бути інтерпретована Ісус Христос.

людство - "І створив Бог людину на свій образ; за образом і подобою Бога, він створив їх; чоловіком і жінкою сотворив їх."(Буття 1:27)
Створений за образом і подобою Бога, людство є вінцем творіння. За вільним вибором, люди бунтувати проти любові до Бога, розриваючи відносини з відхиленням заповіді Божі і підпадають під осуд. Тільки благодать Божа може відновити людей в правильних стосунках з Богом і дати їм можливість виконати творчий задум Бога.

Церква - "І він все підкорив під ноги Його, і Його дав найвище за все за Голову для церкви, яка є його тіло, повнота того, хто наповнює все у всьому."(Ефесян 1: 20-23)
Церква складається з усіх справжніх учнів Христа. Ісус Христос є Глава Церкви. Християни повинні асоціювати себе з місцевими церквами. Церква є автономним органом, що діє в рамках панування Христа. Кожна церква дано право поклонятися, виконувати служіння, і здійснювати дари і привілеї, інвестовані в них Христом.

останні Речі - У Бога власний час і власний шлях, Бог приведе світ до його відповідного кінця. Бог призначив день, коли Він буде судити світ Ісусом Христом, коли всі люди будуть отримувати свою справедливу нагороду; непогашеної зійдуть в вічне покарання; праведники, в життя вічне.

Наше християнський світогляд

Християнський Університет є навчальним підрозділом церкви, тіло Христа. Христос є Господь християнського університету, як Він є церква. У Христі ", , , всі скарби мудрості і знання."(Колосян 2: 3) Христос"Він образ Божий. . . . Бо то Ним створено все, що на небесах і що на землі, видиме й невидиме. . . всі речі були створені Ним і для Нього. І Він є перш за все, і в Ньому все тримаються разом."(Колосян 1: 15-17) Христос є творцем і центром всесвіту.

Ісус проголосив: "Я єсмь Шлях, Істина і Життя.» (Івана 14: 6) Саме цей шлях, ця Істина, Життя це християнський університет сприяє. Наш Господь закликає нас "Люби Господа, Бога твого, всім серцем твоїм і всією душею твоєю, і всією силою своєю, і всією думкою твоєю."(Матвія 22:37) Це запрошення ми приймаємо. Вся істина Божа істина. Весь звук навчання є частиною нашого християнського спадщини і покликання, і знаходиться в центрі християнського світогляду, де Ісус є Господь, і ми Його учні.

біблія

Беручи до уваги, Рада піклувальників Carson-Newman університету в своєму черговому засіданні 19 жовтня 2007 року отримав рекомендацію від довіреної особи розглянути заяву про вірування членів Ради про Святе Письмо. BE постановляє, що Рада піклувальників Carson-Newman університету робить один голос стверджують наступну заяву: "Ми, Рада піклувальників Carson-Newman університету, не стверджують, Святе Письмо, як бути дано Богом через людей, до людей. Повне й остаточне Слово Боже розкривається в Ісусі Христі ".

Підтвердження християнської спільноти і поведінки

Як навмисно християнського академічної спільноти Carson-Newman університет прагне слідувати християнським принципам у всіх аспектах свого суспільного життя. Ми представляємо себе вченню і приклад Ісуса Христа у всіх наших відносинах і роботі. Особи, які вирішили стати частиною сім'ї Carson-Newman, як очікується, прийняти моральні, етичні та біблійні цінності і за межами кампуса. В області сексуальності, спосіб життя узгоджується з біблійним вченням, як очікується. Зокрема йшлося про те, статева близькість повинна бути виражена виключно всередині шлюбного завіту, який повинен бути між чоловіком і жінкою. Наші християнські цінності служити інтересам всіх в родині Carson-Newman.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Carson-Newman University

Ось уже понад тридцять років, Карсон-Ньюман викладає студентам про фільми та кіно. Міждисциплінарна Фільм великим в даний час поєднує в собі курсову роботу в кіновиробн ... [+]

Бакалавр мистецтв в області кіно досліджень

"Film School" в Карсон-Ньюман

Ось уже понад тридцять років, Карсон-Ньюман викладає студентам про фільми та кіно. Міждисциплінарна Фільм великим в даний час поєднує в собі курсову роботу в кіновиробництві та письмовій формі з академічним вивченням кінофільмів в християнському контексті. Студенти з фільму відточити свою майстерність в якості творців фільму, в той час як вивчення естетики кіно та бізнес кінофільмів промисловості.... [-]

США Jefferson City USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Carson-Newman University

Carson-Newman Університет є інституційним членом Національної асоціації шкіл музики. Відділ музики може допомогти вам продовжити вашу пристрасть, чи дивитеся ви виконати, ... [+]

Бакалавр мистецтв в музиці

Carson-Newman Університет є інституційним членом Національної асоціації шкіл музики. Відділ музики може допомогти вам продовжити вашу пристрасть, чи дивитеся ви виконати, вчити, або вести богослужіння. Ми маємо славну традицію підготовки наших студентів, щоб бути здатними і знають фахівці, занурені в музичному мистецтві. Присвячена бачити студентів успіху, наш досвідчений і доступний факультет заробив репутацію виклик студентів штовхають їх до успіху. За допомогою музичного факультету в співвідношенні учнів менше 10: 1, студенти скористатися перевагами більш дрібних класів з більш індивідуальної уваги. ... [-]

США Jefferson City USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Carson-Newman University

Ласкаво просимо в Карсон-Ньюман школа релігії веб-сторінки. Наша школа пропонує багатий і різноманітний вибір ступеня акцентах, які варіюються від основної релігії майора ... [+]

Бакалавр мистецтв в області релігії: Лідерство і етика

Ласкаво просимо в Карсон-Ньюман школа релігії веб-сторінки. Наша школа пропонує багатий і різноманітний вибір ступеня акцентах, які варіюються від основної релігії майора до великих з одним з наступних акцентів: біблійних мов, біблеїстики, церковного відпочинку та молодіжного служіння, служіння, філософії і релігії, керівництва та етики, пастирське служіння і духовності та мистецтва.... [-]

США Jefferson City USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Carson-Newman University

Якщо ви зацікавлені в виробничої кар'єри або аспірантурі в галузі біотехнології, ви можете вибрати "подвійний основний" в біології і хімії або навіть біохімії. У нас є к ... [+]

Бакалавр наук в галузі біотехнології

Вивчення біології в Карсон-Ньюман готує студентів для широкого спектру варіантів кар'єри після завершення програми. Різні групи факультету пропонують більше 37 різних курсів у всіх областях біології. На додаток до традиційних курсів, Департамент біології пропонує унікальні можливості для індивідуальних досліджень через екстерном, незалежних проектів і навчання асистентами. Після закінчення, випускники входять різні професійно-технічних областях, включаючи працівників охорони здоров'я, освіти, наукових досліджень і промисловості.... [-]

США Jefferson City USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Carson-Newman University

Accounting майор у Карсон-Ньюман готує студентів для різних можливостей для кар'єрного зростання, в тому числі державного обліку, промисловість і уряду. ... [+]

Бакалавр наук в області бухгалтерського обліку

Бізнес, Бакалаврат

Карсон-Ньюман Департамент підприємництва надає студентам можливість унікальний досвід навчання в християнському середовищі гуманітарних наук. Департамент підприємництва приймає заяву Carson-Newman University мети, як вона прагне навчати своїх студентів в цілому в областях, що мають відношення до їх майбутньої ролі християнських ділових і громадських лідерів в глобальному суспільстві.... [-]

США Jefferson City USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Carson-Newman University

Виберіть цей ступінь, щоб увійти в швидко мінливих і зростаючих областей біохімії та біотехнології, або відразу після закінчення коледжу або перед вступом до аспірантури; ... [+]

Бакалавр наук в галузі біохімії

Хімія і біохімія

Хімія іноді називають "центральної наукою". Хімія фокусується на композиції, характеристик, а також зміни матерії і, отже, має природні сполуки з таких різноманітних галузях, як біохімія та метеорології, медицини і техніки, археології та неврології, або електроніки і психології.

Після 4-річної програми бакалаврату в галузі хімії, деякі з наших випускників йдуть працювати в уряді, промисловості, або освіти, але інші продовжити освіту, в тому числі в аспірантуру, медичну школу, аптеку школу, або інших медичних професій. Для ілюстрації багато варіантів кар'єри, доступних в хімії, ось частковий перелік фактичних позицій, займаних випускниками хімії CN на різних етапах своєї кар'єри: лабораторних досліджень (фундаментальних і прикладних), медична місіонерська, менеджер заводу з виробництва (США і за кордоном ), вчитель середньої школи хімії, екологічний аналітик, консультант персоналу в юридичній фірмі, професор університету, кафедра біохімії в медичній школі, фармацевтичної продавець, комерційний розробник споживчих товарів, старший директор федеральних радіоактивних програм, патентно-холдинг винахідника, і менеджер (фармацевтика, персонал, наукові дослідження).... [-]

США Jefferson City USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Carson-Newman University

Факультет психології в Карсон-Ньюмена університету прагне забезпечити відмінну студентську досвід навчання в сприятливому християнському середовищі. Відділення розташован ... [+]

Бакалавр з психології

Факультет психології в Карсон-Ньюмена університету прагне забезпечити відмінну студентську досвід навчання в сприятливому християнському середовищі. Відділення розташоване в будівлі Чамблісс. На додаток до традиційних академічним курсам, Департамент психології пропонує кілька практичних можливостей через польові спільноти роботи, стажування, незалежних науково-дослідних проектів і навчання асистентами. Відмінною особливістю кафедри психології нашу увагу на участі громад та послуги. Після закінчення, випускники увійшли різні професійно-технічних областях, в тому числі психічного здоров'я, міністерство, освіта, права, науки, бізнесу і промисловості.... [-]

США Jefferson City USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Carson-Newman University

Студенти з фінансування великих готові управляти інвестиціями, управління ризиками, бюджетом та отримати капітал, а також аналізувати угоди з нерухомістю. Випускники пра ... [+]

Бакалавр наук в області фінансів і економіки

Бізнес, Бакалаврат

Карсон-Ньюман Департамент підприємництва надає студентам можливість унікальний досвід навчання в християнському середовищі гуманітарних наук. Департамент підприємництва приймає заяву Carson-Newman University мети, як вона прагне навчати своїх студентів в цілому в областях, що мають відношення до їх майбутньої ролі християнських ділових і громадських лідерів в глобальному суспільстві.... [-]

США Jefferson City USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Carson Newman Campus Tour