Colorado Community College System

Введення

Прочитайте офіційний опис

Система Colorado Community College System ( CCCS ) складається з 13 унікальних коледжів з 40 місць у штаті, які щорічно навчають понад 125 000 студентів.

Наша місія полягає у забезпеченні доступного, чуйного навчального середовища, де наші студенти можуть досягти своїх освітніх, професійних та особистих цілей в атмосфері, яка охоплює академічну досконалість, різноманітність та інновації.

Ми робимо це, зосереджуючись на цілому студенті, формуючи міцні стосунки, створюючи можливості для освіти без бар’єрів, і завжди шукаючи шляхи розширення діапазону доступних можливостей для наших студентів.

Ми приймаємо всіх, хто хоче відвідувати коледж і переосмислювати більш процвітаюче майбутнє. Наші коледжі "готові до студентів" - надають послуги підтримки та Pathways для всіх типів учнів, які мають можливість отримати ступінь, ступінь або перейти до чотирирічного коледжу.

Громадські коледжі Колорадо щороку нагороджують понад 18000 градусів та сертифікатів за неймовірним набором дисциплін та найвищим рівнем кар’єри - від мистецтв до наук, аерокосмічної галузі та зоології. Коледжі CCCS пропонують ступінь бакалавра у зростаючій кількості конкретних дисциплін, призначених для розширення можливостей працевлаштування випускників. Громадський коледж Red Rocks - єдиний громадський коледж у США, який запропонував ступінь магістра за програмою асистента лікаря.

Розташування

Денвер

Address
East Lowry Boulevard,9101
80230 Денвер, Колорадо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: