Cabrini University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований у 1957 році, Cabrini University є католицьким інститутом у Пенсільванії, який вітає студентів всіх віросповідань, культур та фонів.

Наші студенти та аспіранти допомагають учням з'ясувати, хто вони є та що вони можуть досягти у своєму житті, своєї кар'єрі та суспільстві. Наші студенти мають право робити краще життя для себе та для інших з моменту, коли вони вирушають на кампус.

Наша привітна, безпечна спільнота розташована на короткій поїздці на поїзді від Філадельфії та недалеко від торгових та харчування світового класу.

Ми знаходимося всього за дві години від Нью-Йорка та два з половиною години з Вашингтона, округ Колумбія, що робить наш кампус чудовим відправним пунктом для вивчення Східного узбережжя.

  • 2150 студентів (37% чоловіків, 63% жінок)
  • 33% студентського різноманіття
  • 1300 бакалаврів
  • 850 випускників

Cabrini University знаходиться в безпечній спільноті за декілька хвилин їзди на поїзді від Філадельфії. Ми знаходиться в декількох хвилинах від торгового центру King of Prussia Mall, найбільшого торгового комплексу на східному узбережжі, і менш ніж за три години до Нью-Йорка та Вашингтона, округ Колумбія.

Середня академічна і необхідна стипендія становить $ 23,000.00. Наша загальна оціночна вартість - $ 46,000.00 Cabrini посідає перше місце серед малих університетів і має найкраще значення для студентів з більш ніж 35 академічними спеціальностями.

Відношення учнів до 16: 1

Середній розмір класу 16

92% факультету мають повний ступінь доктора або терміналу.

92% випускників Кабрині працюють у випускній школі або закінчують рік служби протягом 10 місяців після закінчення навчання.

Розташування

Раднор

Address
610 King of Prussia Road
19087 Раднор, Пенсильванія, США