California State University, Channel Islands

Введення

Прочитайте офіційний опис

Відчувається як сім’я.

Уявіть собі велику родину - теплу, гостинну, розумну та веселу. Це Нармандські острови Каліфорнійського державного університету (CSUCI), чотирирічний державний університет в Камарілло, штат Каліфорнія. Створений у 2002 році, ми є наймолодшим з 23 кампусів у сім’ї ХСС.

Місцезнаходження

Хоча наша назва говорить про те, що ми оточені водою, розслабтесь. Щоб сюди дістатися, вам не знадобиться пором. Камарілло знаходиться на півдорозі між Санта-Барбарою і Лос-Анджелесом і всього в 40 км від Малібу. CSUCI розташований у передгір’ї гір Санта-Моніка, недалеко від Тихого океану та Тихоокеанського узбережжя.

Рейтинги

CollegeNET - посів CSUCI на 5-му місці з 1450 університетів у країні за “Індексом соціальної мобільності” (SMI) (2019). SMI вимірює ступінь, в якій коледж чи університет навчає студентів, які знаходяться в економічно неблагополучному секторі, за нижчим рівнем навчання, а потім випускає їх у перспективні кар'єри.

Журнал коледжів - посів CSUCI на 6 місці серед «10 найкращих коледжів для серфінгістів» по всій країні (2018) за версією журналу «Коледж», національного довідника та щоквартального журналу, що редагується студентами.

Журнал MONEY - посів CSUCI на 4-му місці як "Найкращий коледж для студентів-перелічників" у країні (2018 р.) Для успішного переведення студентів. MONEY відібрав коледжі з 727 закладів, перелічених у рейтингу найкращих коледжів 2018 року, виключивши коледжі, які потрапили в нижню половину, а також ті, де восени 2017 року переводили студентів, що складали менше 15%.

Крім того, MONEY назвав CSUCI 15-м "найбільш трансформаційним коледжем" (2020) у країні. Гроші стверджують: "Що вражає, це те, коли студенти долають шанси, роблячи краще, ніж очікувалося б від їх академічного та економічного досвіду. Гроші називають це" доданою вартістю ", заснованою на випускних показниках, заробітках та погашенні студентської позики.

RegisteredNursing.org - визначила програму сестринського догляду CSUCI як 11-ту найкращу програму (2020) у штаті Каліфорнія зі 126 шкіл-медсестер, проаналізувавши поточний та історичний рівень проходження студентів, які складають іспит Національної ради з ліцензування (NCLEX). Частота проходження програми NCLEX для сестринських програм CSUCI часто становить 100%, або становить високий 90-й процентиль для кожного випускного класу.

Американські новини та світовий звіт - Рейтинг CSUCI у випуску найкращих коледжів за 2020 рік є 18-м серед "Найкращих державних шкіл - регіональні університети Заходу", частково заснований на випускних, ресурсах викладачів, вибірковості прийому, фінансових ресурсах, наданні випускників, місцезнаходженні, кампусі життя; спектр академічних пропозицій, видів діяльності та спорту; і вартість, і наявність фінансової допомоги. Крім того, у категорії "Західні регіональні університети" CSUCI піднявся на 30 очок від минулорічного рейтингу, посівши 43 місце. У новій категорії звіту «Соціальна мобільність», яка вимірює ступінь випускників шкіл, які отримують грант Пелл, університет посів 20 місце. CSUCI також посів 22-е місце за орієнтацію на викладання на бакалавраті.

Washington Monthly - класифікував CSUCI на 2020 рік як 19-й за "Найкращий вибух для Бака - Заходу". Найкраще значення на основі вартості, рівня випуску, продуктивності Pell, продуктивності першого покоління та ефективності заробітку.

Розташування

Camarillo

Address
University Drive,1
93012 Camarillo, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми