Central Methodist University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Виклик вашому розуму - переслідуй свої страсті - знайди своє місце - побудуй свій успіх


Шукаєте більше з досвіду коледжу - і від себе? Дорога в КМУ. Впроваджуючи турботну громаду, оточену кожною можливістю, ви зможете дізнатись про свої сильні сторони. Ви знайдете свій голос. Ви досягнете свого найкращого - як вченого, як лідера, як різниці у світі./>


Академіки
Кабінет Міністрів пропонує понад 40 навчальних програм, які викладаються фаховими фахівцями у високо персоналізованих класах.Central Methodist University заснований у 1854 році, є чотирирічним приватним університетом ліберального мистецтва. Головний кампус КМУ, що є домом Коледжу ліберальних мистецтв та наук (CLAS), розташований у місті Файєт, штат Міссурі, з участю 1100 студентів. Понад 4000 студентів відвідують Коледж вищої та додаткової освіти (CGES), який пропонує класи онлайн та на сайтах у Міссурі та в регіоні. Кабінет Міністрів пов'язаний з Об'єднаною методистською церквою і вітає студентів всіх конфесій.


Місія/>

Central Methodist University готує студентів змінити ситуацію у світі, підкреслюючи академічну та професійну майстерність, етичне керівництво та соціальну відповідальність.


Символ віри/>

Спільнота Central Methodist University , яка відповідає її уніфікованій методистській спадщині, прагне до академічної досконалості, індивідуальних досягнень та соціальної відповідальності. Як учасники цієї спільноти ми віримо в:

 • Знайди знання, правду і мудрість;
 • Цінність свободи, чесності, цілеспрямованості та різноманітності;
 • Життя служби та керівництва; і
 • Відповідальність за себе та громади, в яких ми живемо.


Заява про громадянство/>

Працівність підтримує цінності поваги, доброти та дипломатії у нашому прямому та непрямому взаємодії з іншими. Різноманіття визнає відмінності між людьми та усвідомлює ці відмінності як користь громаді.


Керівний висновок/>

Central Methodist University буде визнаний та оцінений як інститут, що надає відмінну академічну програму вищої кваліфікації, вкладену в міцне та сприятливе середовище кампуса, готуючи студентів до життя та життя.

Щоб забезпечити, щоб навчальний досвід в КМУ породжував ідеали, включені в місію та висловлювання, факультет, адміністрація та піклувальники прийняли нові загальноуніверситетні навчальні принципи та пов'язані з ними результати навесні 2016 року. Шість з дев'яти підсумків будуть використані для оцінки загальноосвітня програма. Останній результат вищого замовлення оцінюватиметься на рівні старших випускників. Це:


Спілкування (чітке, мультимодальне, професійне)/>

 • Студенти формулюють, вміють говорити і писати чітко та ефективно.
 • Студенти мультимодальні, здатні тлумачити та висловлювати ідеї через різні способи спілкування.
 • Студенти професійні, здатні адаптуватися та взаємодіяти з іншими впевнено, відповідально та привабливо.


Цікавість (відкривай, аналізуй, створюй)/>

 • Студенти можуть відкривати, досліджувати та шукати рішення на основі накопичених знань та поточних досліджень.
 • Студенти можуть аналізувати, оцінювати, інтерпретувати та підсумовувати дані.
 • Студенти можуть створювати та інноваційно використовувати критичне мислення та спільні навички.


Громада (служити, поважати, вести)/>

 • Студенти будуть служити іншим, бути етичними та інформованими громадянами.
 • Студенти почнуть розуміти та поважати різноманіття, включаючи думки, позиції та переконання інших.
 • Студенти зможуть творчо та спільно проводити позитивні зміни у світовому світі.

Цінності


Хто ми/>

Central Methodist University відомий своїми висококласними освітніми програмами для студентів та випускників, його цінністю навчання та центрами навчальних досягнень та давніми церковними стосунками, його сильною традицією ліберального мистецтва, її акцентом на характері та розвитку лідерства та успіху її випускників шляхом їх подальшого освітні та професійні заняття. Характеризується академічною досконалістю та проактивними, персоналізованими програмами для студентів, програми пропонуються в Fayette і штатах через технології дистанційного навчання, а також шляхом партнерства з школами, церквами, лікарнями та іншими вищими навчальними закладами.


Цінності/>

Central Methodist University стверджує свою унікальну спадщину Уесліан та її унікальне місце, як єдиний універсифікований методистський університет в штаті Міссурі. Місце розташування головного кампуса в маленькій, історичній, сільській громаді дає можливість студентам жити і навчатися в безпечній обстановці. Університет оцінює свої сильні ліберальні мистецтва, створюючи фундамент для відмінних професійних програм. Кабінет Міністрів та його діяльність, що не входять до сфери діяльності, сприяють створенню середовища, в якому різноманітний учень може розвиватися інтелектуально, соціально та духовно. Університетське життя підкреслює чесність, цілісність, цілеспрямованість та сильне почуття особистої відповідальності як невід'ємних елементів характеру та лідерства. Central Methodist University виховує дух громади та турботи серед студентів, факультету та персоналу.


Навчальні цілі/>

Central Methodist University набуває чинності через академічну програму та можливості для практичного досвіду, зростання участі студентів в знаннях, особистої цілісності, духовності та професійної компетенції. Крім того, у студентів виникає завдання розвинути почуття глобального громадянства та зобов'язання до поліпшення світу. Студенти з навчанням КМУ готові:


Академічні цілі/>

 • продемонструвати знання ліберального мистецтва та академічних спеціальностей, а також технічних навичок та професійних компетенцій.
 • критично і концептуально думати і застосовувати свої знання та вміння для вирішення проблем.
 • точно і ефективно спілкуватися через прослуховування, розмову та письмову роботу.


Цілі персонажів/>

 • продовжувати розвивати самопізнання, впевненість і почуття честі та прихильності, беручи на себе відповідальність та лідерство на службі іншим.
 • шукайте розуміння ідей, проблем та подій всередині та за межами їх безпосередньої спільноти та оцініть дари різноманіття.
 • оцінювати свої особисті сили та здібності, а також вивчати відповідні варіанти кар'єри в мінливому світі.
 • мати сміливість приймати рішення, грунтуючись на міркуваннях етичних, естетичних, економічних та екологічних наслідків.
 • зобов'язуйтеся до життя, що демонструє цінності у відносинах з самим собою, сім'єю, церквою, університетом та громадою.


Змінити життя - відправити студента до КМУ/>

З 1854 р. Студенти КМУ дізналися, жили і виросли як люди, призначені змінити світ. Незалежно від того, навчаються вони в Файєті, в Інтернеті або в одному з багатьох центрів КМУ в Міссурі, вони зазнають змін, що змінюють життя, що призводить до успіху. Знай когось, хто буде любити наш університет? Допоможіть їм знайти, де вони належать, - як Орла при КМУ!

Розташування

Фаєт

Address
411 Central Methodist Square
65248 Фаєт, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія