Прочитайте офіційний опис

Виклик вашому розуму - переслідуй свої страсті - знайди своє місце - побудуй свій успіх


Шукаєте більше з досвіду коледжу - і від себе? Дорога в КМУ. Впроваджуючи турботну громаду, оточену кожною можливістю, ви зможете дізнатись про свої сильні сторони. Ви знайдете свій голос. Ви досягнете свого найкращого - як вченого, як лідера, як різниці у світі./>


Академіки
Кабінет Міністрів пропонує понад 40 навчальних програм, які викладаються фаховими фахівцями у високо персоналізованих класах.Central Methodist University заснований у 1854 році, є чотирирічним приватним університетом ліберального мистецтва. Головний кампус КМУ, що є домом Коледжу ліберальних мистецтв та наук (CLAS), розташований у місті Файєт, штат Міссурі, з участю 1100 студентів. Понад 4000 студентів відвідують Коледж вищої та додаткової освіти (CGES), який пропонує класи онлайн та на сайтах у Міссурі та в регіоні. Кабінет Міністрів пов'язаний з Об'єднаною методистською церквою і вітає студентів всіх конфесій.


Місія/>

Central Methodist University готує студентів змінити ситуацію у світі, підкреслюючи академічну та професійну майстерність, етичне керівництво та соціальну відповідальність.


Символ віри/>

Спільнота Central Methodist University , яка відповідає її уніфікованій методистській спадщині, прагне до академічної досконалості, індивідуальних досягнень та соціальної відповідальності. Як учасники цієї спільноти ми віримо в:

 • Знайди знання, правду і мудрість;
 • Цінність свободи, чесності, цілеспрямованості та різноманітності;
 • Життя служби та керівництва; і
 • Відповідальність за себе та громади, в яких ми живемо.


Заява про громадянство/>

Працівність підтримує цінності поваги, доброти та дипломатії у нашому прямому та непрямому взаємодії з іншими. Різноманіття визнає відмінності між людьми та усвідомлює ці відмінності як користь громаді.


Керівний висновок/>

Central Methodist University буде визнаний та оцінений як інститут, що надає відмінну академічну програму вищої кваліфікації, вкладену в міцне та сприятливе середовище кампуса, готуючи студентів до життя та життя.

Щоб забезпечити, щоб навчальний досвід в КМУ породжував ідеали, включені в місію та висловлювання, факультет, адміністрація та піклувальники прийняли нові загальноуніверситетні навчальні принципи та пов'язані з ними результати навесні 2016 року. Шість з дев'яти підсумків будуть використані для оцінки загальноосвітня програма. Останній результат вищого замовлення оцінюватиметься на рівні старших випускників. Це:


Спілкування (чітке, мультимодальне, професійне)/>

 • Студенти формулюють, вміють говорити і писати чітко та ефективно.
 • Студенти мультимодальні, здатні тлумачити та висловлювати ідеї через різні способи спілкування.
 • Студенти професійні, здатні адаптуватися та взаємодіяти з іншими впевнено, відповідально та привабливо.


Цікавість (відкривай, аналізуй, створюй)/>

 • Студенти можуть відкривати, досліджувати та шукати рішення на основі накопичених знань та поточних досліджень.
 • Студенти можуть аналізувати, оцінювати, інтерпретувати та підсумовувати дані.
 • Студенти можуть створювати та інноваційно використовувати критичне мислення та спільні навички.


Громада (служити, поважати, вести)/>

 • Студенти будуть служити іншим, бути етичними та інформованими громадянами.
 • Студенти почнуть розуміти та поважати різноманіття, включаючи думки, позиції та переконання інших.
 • Студенти зможуть творчо та спільно проводити позитивні зміни у світовому світі.

Цінності


Хто ми/>

Central Methodist University відомий своїми висококласними освітніми програмами для студентів та випускників, його цінністю навчання та центрами навчальних досягнень та давніми церковними стосунками, його сильною традицією ліберального мистецтва, її акцентом на характері та розвитку лідерства та успіху її випускників шляхом їх подальшого освітні та професійні заняття. Характеризується академічною досконалістю та проактивними, персоналізованими програмами для студентів, програми пропонуються в Fayette і штатах через технології дистанційного навчання, а також шляхом партнерства з школами, церквами, лікарнями та іншими вищими навчальними закладами.


Цінності/>

Central Methodist University стверджує свою унікальну спадщину Уесліан та її унікальне місце, як єдиний універсифікований методистський університет в штаті Міссурі. Місце розташування головного кампуса в маленькій, історичній, сільській громаді дає можливість студентам жити і навчатися в безпечній обстановці. Університет оцінює свої сильні ліберальні мистецтва, створюючи фундамент для відмінних професійних програм. Кабінет Міністрів та його діяльність, що не входять до сфери діяльності, сприяють створенню середовища, в якому різноманітний учень може розвиватися інтелектуально, соціально та духовно. Університетське життя підкреслює чесність, цілісність, цілеспрямованість та сильне почуття особистої відповідальності як невід'ємних елементів характеру та лідерства. Central Methodist University виховує дух громади та турботи серед студентів, факультету та персоналу.


Навчальні цілі/>

Central Methodist University набуває чинності через академічну програму та можливості для практичного досвіду, зростання участі студентів в знаннях, особистої цілісності, духовності та професійної компетенції. Крім того, у студентів виникає завдання розвинути почуття глобального громадянства та зобов'язання до поліпшення світу. Студенти з навчанням КМУ готові:


Академічні цілі/>

 • продемонструвати знання ліберального мистецтва та академічних спеціальностей, а також технічних навичок та професійних компетенцій.
 • критично і концептуально думати і застосовувати свої знання та вміння для вирішення проблем.
 • точно і ефективно спілкуватися через прослуховування, розмову та письмову роботу.


Цілі персонажів/>

 • продовжувати розвивати самопізнання, впевненість і почуття честі та прихильності, беручи на себе відповідальність та лідерство на службі іншим.
 • шукайте розуміння ідей, проблем та подій всередині та за межами їх безпосередньої спільноти та оцініть дари різноманіття.
 • оцінювати свої особисті сили та здібності, а також вивчати відповідні варіанти кар'єри в мінливому світі.
 • мати сміливість приймати рішення, грунтуючись на міркуваннях етичних, естетичних, економічних та екологічних наслідків.
 • зобов'язуйтеся до життя, що демонструє цінності у відносинах з самим собою, сім'єю, церквою, університетом та громадою.


Змінити життя - відправити студента до КМУ/>

З 1854 р. Студенти КМУ дізналися, жили і виросли як люди, призначені змінити світ. Незалежно від того, навчаються вони в Файєті, в Інтернеті або в одному з багатьох центрів КМУ в Міссурі, вони зазнають змін, що змінюють життя, що призводить до успіху. Знай когось, хто буде любити наш університет? Допоможіть їм знайти, де вони належать, - як Орла при КМУ!

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Central Methodist University

Ви вважаєте, що освіта та фізична активність є важливими? Зверніть свою пристрасть до здоров'я та бажання навчатися в кар'єрі за спеціальністю "Фізична освіт ... [+]

Ви вважаєте, що освіта та фізична активність є важливими? Зверніть свою пристрасть до здоров'я та бажання навчатися в кар'єрі за спеціальністю "Фізична освіта" КМУ. Ця програма поєднатиме медичні науки та практичні навички навчання, щоб надати вам професійний досвід, необхідний для успіху. Ви не тільки зміните життя тих, кого ви навчаєте, а відчуваєте задоволення та досягнення, виконуючи це.... [-]

США Fayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Central Methodist University

Ви хочете побудувати успішний бізнес або сприяти вже створеному бізнесу, і допомогти йому досягти успіху? Чи будуть ваші ідеї покращувати рівень задоволеності та прибутку ... [+]

Ви хочете побудувати успішний бізнес або сприяти вже створеному бізнесу, і допомогти йому досягти успіху? Чи будуть ваші ідеї покращувати рівень задоволеності та прибутку клієнтів? Кожна організація, незалежно від галузі, залежить від ділових людей. Приєднуйтесь до наших бізнес-школярів у КМУ, і ви також будете на шляху до нагородження та успішної кар'єри.

Про цю програму/>

Бізнес-центр спеціалізується на різних сферах, включаючи маркетинг та рекламу, менеджмент, фінанси, підприємництво та багато іншого. Завдяки цьому основному, ви будете розвивати навички, які будують і перетворюють вас на вимогу фахівця, готового взяти участь у діловому світі.... [-]

США Fayette USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Central Methodist University

Якщо у вас є захоплення музикою і ви бажаєте продовжувати кар'єру, яка підкреслює ваші таланти та особисті інтереси, музичний майстер в КМУ - це величезний крок у пра ... [+]

Якщо у вас є захоплення музикою і ви бажаєте продовжувати кар'єру, яка підкреслює ваші таланти та особисті інтереси, музичний майстер в КМУ - це величезний крок у правильному напрямку. Завдяки цій програмі ви зможете не тільки набути досвіду та знань у багатьох різних жанрах музики, але і створювати навички роботи та впевненість, які змушують вас сяяти.

Про цю програму/>

Музичний майстер пропонується нашим студентам через музичну консерваторію Свінні. Цей основний інструмент часто стає відмінним вибором, якщо ви хочете додати неповнолітнього до свого навчального досвіду. Наші заняття забезпечують добре знання музики та створюють основу для музичної кар'єри.... [-]

США Fayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Central Methodist University

Ви належите до уваги? Ви хотіли б взяти свої акторські навички на наступний рівень? Захоплюйся своєю пристрастю до спектаклю, позаду-сценою виробництва або режисера, і пе ... [+]

Ви належите до уваги? Ви хотіли б взяти свої акторські навички на наступний рівень? Захоплюйся своєю пристрастю до спектаклю, позаду-сценою виробництва або режисера, і перетвори це на захоплюючу кар'єру в головний спеціаліст КМУ. Ви отримаєте видатний практичний досвід, розвиваючи знання та навички, необхідні для того, щоб взяти вас там, де ви хочете піти.

Про цю програму/>

Майстер театрального мистецтва доставляється через бакалавр мистецтв у театральне мистецтво або ступінь бакалавра наук в галузі театру. Сертифікація для навчання мови або драматургії на середньому рівні може бути додана до цих варіантів. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб отримати таку сертифікацію, під час розробки дипломного плану слід вибрати акценти в галузі освіти та театрального мистецтва (середній рівень). Який би шлях ви не вибрали, ви отримаєте міцну основу досвіду, яку прагнуть театри, агентства, навчальні заклади та аспірантури.... [-]

США Fayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Central Methodist University

Опитування про рішення та дії минулого, цікавість історичним подіям та думки про соціальні та політичні проблеми - це лише деякі з багатьох ознак, які вас цікавлять істор ... [+]

Опитування про рішення та дії минулого, цікавість історичним подіям та думки про соціальні та політичні проблеми - це лише деякі з багатьох ознак, які вас цікавлять історією. Ви дізнаєтеся про минулі та теперішні рішення, які формують людську історію та готуються до кар'єри у сфері, в якій Ви захоплюєтесь як майстер історії в КМУ.

Про цю програму/>

Студенти, які вивчають історію, навчаються досліджувати, інтерпретувати та пояснювати події минулого, вивчаючи історичні документи, збираючи та записуючи дані, а також повідомляючи ідеї та пояснення. Можливості є нескінченними, коли ви є студентом історії в Кабінеті Міністрів, тому що ви отримаєте необхідну підготовку для широкого кола кар'єри. Стати істориком, журналістом, викладачем, археологом або навіть екскурсоводом на історичному майданчику.... [-]

США Fayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Central Methodist University

Біологія - це вивчення життя. Від біосфер, екосистем та біологічних спільнот до організмів, клітин і органел, біологія пропонує студентам широко і глибоко заглибитися в н ... [+]

Біологія - це вивчення життя. Від біосфер, екосистем та біологічних спільнот до організмів, клітин і органел, біологія пропонує студентам широко і глибоко заглибитися в науку про живі системи. Кафедри біології КМУ отримують відмінну підготовку до різноманітних кар'єри, поєднуючи концепції на базі класів з практичним практичним досвідом, а також сильний аналіз, міркування та навички спілкування.... [-]

США Fayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Central Methodist University

Вам подобається працювати з формулами, розпізнавати шаблони, маніпулювати символами та вирішувати мозгові дзижери? Студенти-математики при КМУ готуються до успішної кар&# ... [+]

Вам подобається працювати з формулами, розпізнавати шаблони, маніпулювати символами та вирішувати мозгові дзижери? Студенти-математики при КМУ готуються до успішної кар'єри при вивченні мови математики в усній, письмовій та символічній формі.

Про цю програму

Математичний факультет різноманітний і охоплює такі області, як алгебра, обчислення, геометрія, інженерія, аналіз та статистика. Завдяки цій програмі навчання ви будете розвивати навички, необхідні для кваліфікації для різних кар'єрних шляхів.... [-]

США Fayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Central Methodist University

Якщо ви зацікавлені в соціальних явищах, політичних системах, міжнародних відносинах та публічному праві, ви отримаєте велику користь від магістра політології КМУ. Завдяк ... [+]

Якщо ви зацікавлені в соціальних явищах, політичних системах, міжнародних відносинах та публічному праві, ви отримаєте велику користь від магістра політології КМУ. Завдяки цій програмі навчання ви будете розвивати навички, необхідні для перетворення вашої пристрасті та інтересів у професію, що вимагає попиту.

Про цю програму/>

Наші студенти з політології знайомляться з великими авторами, творами та теоріями політології, політичної теорії та різних політичних систем. Вони навчаються застосовувати навички кількісного та якісного аналізу даних до даних реальних соціальних наук, а також представляють, обговорюють та захищають дослідження.... [-]

США Fayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Central Methodist University

Людська поведінка зачаровує вас? Ви самі знаходитесь, аналізуючи мрії, намагаючись зрозуміти людський розвиток, або цікаво, як функціонує розум? Якщо ці предмети вас ціка ... [+]

Людська поведінка зачаровує вас? Ви самі знаходитесь, аналізуючи мрії, намагаючись зрозуміти людський розвиток, або цікаво, як функціонує розум? Якщо ці предмети вас цікавлять, ви цілком підходите для магістра психології КМУ. Ви дізнаєтеся про емоції, думки та поведінку під час створення навичок навичок, що вимагає успіху у нагородній кар'єрі.

Про цю програму/>

Основна психологія зосереджена на дослідженнях в області ненормальної психології, консультування, соціальних процесів, особистості та біологічного розвитку. Як студент цього фахівця, ви матимете можливості для практичного досвіду та стажування. Ця програма часто використовується в якості основи для аспірантури в таких галузях, як психологія, консультування, міністерство та інші області.... [-]

США Fayette USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Central Methodist University

Наша спеціалізація "Комп'ютерні науки" призначена для вас, якщо вам подобається працювати з комп'ютерами та цікавитися програмуванням. Завдяки цьому осн ... [+]

Наша спеціалізація "Комп'ютерні науки" призначена для вас, якщо вам подобається працювати з комп'ютерами та цікавитися програмуванням. Завдяки цьому основному, ви будете розвивати навички, необхідні для того, щоб перетворити свою пристрасть на технологію на професію за вимогою.

Про цю програму/>

Основний спеціаліст з інформаційних технологій будуватиме свої навички аналітичного, комунікаційного та вирішення проблем, як ви навчитеся досліджувати функціонування комп'ютерних систем. Ви будете розвивати навички, щоб підготувати вас до цього постійно розвивається поля, зайнявши заняття, зосереджені на технологіях баз даних, мовах програмування, а також апаратному та програмному забезпеченні.... [-]

США Fayette USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою