Charter College - Including Aviation

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чартер-коледж - це приватний, незалежний вищий навчальний заклад, який підкреслює новий напрямок освіти. Чартер-коледж - це не коледж чи університет гуманітарних наук. Натомість Charter College бере найкращі елементи кожного з цих шанованих навчальних закладів, щоб створити унікальний та інноваційний досвід, який відповідає потребам наших студентів.

Ми пропонуємо програми професійної підготовки у зростаючих галузях охорони здоров’я, бізнесу, ветеринарного асистента, інформаційних технологій та вибраної професійної кар’єри. Ми пропонуємо нашим студентам освіту, орієнтовану на кар’єру, яка відповідає сучасній робочій області та інтегрована з галузевими технологіями, програмним забезпеченням та обладнанням.

Завдяки нашій відданості успіху наших студентів, ми проводимо нескінченні дослідження, які типи середовищ є найкращими для загального зростання студентів, а потім ми їх створюємо. Ми пропонуємо сучасні лабораторні лабораторії та приміщення, досвідчених інструкторів та гнучкий графік занять.

Розташування

Vancouver

Address
Southeast Mill Plain Boulevard,17200
98683 Vancouver, Вашингтон, США

Довгий пляж

Address
West Broadway,100
90802 Довгий пляж, Каліфорнія, США

Pasco

Address
outlet dr,5278
99301 Pasco, Вашингтон, США

Лос-Анджелес

Address
State University Drive,5151
90032 Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Sandy

Address
700 East,9485
84070 Sandy, Юта, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія