Прочитайте офіційний опис

За 50 років, Коулман університет служив тільки ексклюзивні Комп'ютер навчальний заклад у Сан-Дієго. Заснована в 1963 році, Колман визнається як процвітаючий сили в області інформаційних технологій. Відомий своєю інноваційної перевернутої навчальної програми, Університет довів, щоб бути успішним у навчанні тисячі студентів навички, необхідні, щоб досягти успіху в обраній ними галузі.

Девіз університету "мрії в реальність" є свідченням відданості Коулмана забезпечення того, щоб кожен студент оснащені знання та навички, необхідні для побудови майбутнього своєї мрії. Спеціалізуючись в таких програмах, як: розробка додатків, мережевої безпеки, і розвитку програмування та дизайну ігри, Коулман прагне забезпечити студентам максимальну ставку освітній досвід, пропонуючи підтримуючу, дружній, і заохочуючи середовище навчання. Знаючих і підтримку адміністративного персоналу Coleman і факультет додатково посилює свій процес навчання і зробити відвідування Coleman чудовий і повноцінної досвід. Прагнення до підвищення життя своїх студентів, Коулман університет прагне підтримувати в навчанні та професійній велич.

Місія та бачення

Місія університету є Coleman для підготовки студентів до професійної кар'єри значимих в області інформаційних технологій та бізнесу, забезпечуючи середовище, в якому ті, хто став частиною цього наукового співтовариства можуть повністю реалізувати свій потенціал як людських істот. Коулман університет надає можливість для осіб різного походження та віку, щоб поділитися ідеями і цінностями і навчитися працювати разом для досягнення спільних цілей:

Щоб навчитися мислити аналітично і творчо; щоб зрозуміти факти та ідеї; міркувати з ними і висловити висновки ясно. Визнати, що ті, хто є господарями машин в цьому віці всепроникною технології, мають кінцеву відповідальність запевняючи, що їхні зусилля поліпшити якість життя людства. Для сприяння дух інтелектуальної запит, який посилює культурний і соціальний розвиток суспільства.

Мети академічних програм:

Для розвитку розуміння предмета в області спеціалізації. Щоб зрозуміти взаємозв'язок спеціальної області в усій сфері знань. Розвивати свої здібності, необхідні для самостійного вивчення і дослідження у відповідній галузі. Для інтеграції знань і принципів спеціалізації в єдину теоретичну і практичну бази. Для зміцнення і вдосконалення як письмові та усні навички спілкування. Для забезпечення основи для життя постійного навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Coleman University

Ви можете бути на передньому краї мережі оборони та кібербезпеки, повернувши свої навички в кар'єрі в програмі Network Security в Coleman університету. ... [+]

Бакалавр в області мережевої безпеки

Ви можете бути на передній лінії мережі оборони та кібер-безпеки, повернувши свої навички в кар'єрі в програмі Network Security в Колман університету. Безпечні мережі та надійної передачі даних стають все більш важливими для успішного бізнесу. Професіонали мережевої безпеки необхідні для створення, управління, підтримання сильнішою і більш безпечної цифровий світ. США Новини & World Report рейтингу аналітик комп'ютерних систем, як № 2 в цілому "Кращий Вакансії 2014". Бюро статистики праці прогнозує перспективи роботи (з 2010 до 2020 року) для мережевих і комп'ютерних системних адміністраторів, збільшиться на 28% (швидше, ніж у середньому). У програмі Network Security в Coleman університету, ви дізнаєтеся, як проектувати і будувати безпечні мережі, відновити дані після катастрофи, і видалення шкідливих програм з системами. Використання безпеки на методи проектування (SBD), ви будете створювати надійні системи і зниження уразливості. Ми навіть навчити вас, як зламати, так що ви будете знати, як ваш ворог думає і діє.... [-]

США Сан - Дієго
Вересень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Coleman University

Від розробників програмного забезпечення, щоб конструктор баз даних на веб-програміст, ці знаючі, фахівці гучних є основою ІТ-індустрії. Кожен великий шлях починається з ... [+]

Бакалавр в області розробки програмного забезпечення

Студенти в програмі розробки програмного забезпечення навчитися основам системного аналізу, застосування (розчин) дизайн, створення сайтів, і поняття електронної комерції, необхідні, щоб почати кар'єру в сфері інформаційних технологій (IT) в галузі.

Пов'язані заняття включають в себе: Розробник Програмного Забезпечення Розробник баз даних Програміст Забезпечення якості Технік Веб Application Developer Аналітик ... [-]
США Сан - Дієго
Вересень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Coleman University

Coleman University