Прочитайте офіційний опис

Розташований на південно-східному узбережжі Атлантичного океану в Брауншвейгу, на півдорозі між Саванна і Джексонвілл, штат Флорида, Коледж Coastal Грузії є студентом коледжу в системі університету Грузії. Коледж забезпечує доступне і інтерактивне навчання в природною красою і рясним сонцем Грузії Золотого острова, район відомий світового класу для гольфу і курортів, а також дивовижне розмаїття морських середовищ існування, диких тварин і морських істот.

Студенти виявляють можливості на всіх рівнях: на керівних посадах в усіх аспектах університетського життя; в зчепленні спільноти через сервіс навчання, практичні застосування в класі матеріалу, дух волонтерства та прихильність до створення позитивних змін; в відмінністю програми, стажування, надання стипендій та стипендій, які сприяють природна цікавість; і на кампусі можливості працевлаштування і стипендії, які не тільки сприяють доступності коледжу, а й заохочувати академічні, спортивні та участь в програмі діяльності.

Офіс Коледжу відпочинку і Wellness підтримує студентські заходи, які капіталізувати від близькості коледжу до двох чудових пляжів з швидким їде над греблею або Сент-Сімонс-Айленд або острів Джекіл. Пропуску на острів Джекіл видаються повний робочий день студентів, забезпечуючи доступ до всіх зручностями держави приморського ігровий майданчик. Поза кампусу пригодницькі екскурсії в Санкт-Simons Island, включають в себе стоячим весло інтернатів і каяках. Студенти можуть прийняти до води, а також похід пляжі і стежки наших регіональних екосистем для навчання на місцях спрямовані в прибережній середовищі, яка є живою лабораторією і одним з перших призначених, що охороняються водно-болотних угідь в країні.

Коледж пропонує ступінь бакалавра в американських досліджень, біологічних наук, ділового адміністрування, освіти, охорони здоров'я інформатики, математики, догляд за хворими (НБС), психологія, зв'язків з громадськістю та нещодавно додала ступінь в області міждисциплінарних досліджень. В рамках активної програми стажувань та практичного навчання, студенти команди з партнерами спільноти, такими як Департамент Джорджії природних ресурсів, Jekyll Island Органом і Turtle Center Georgia Sea, система охорони здоров'я Південно-Східної Грузії, а також в навчальному центрі федеральних правоохоронних органів для захоплюючий досвід в реальних умовах застосування курсову в суспільстві. Студенти з усіх дисциплін мають реальні можливості для співпраці з викладачами, спільне редагування і спільного уявлення предметних досліджень і доповідей.

Факультет смакують і підтримувати взаємодію студента, яка виступає в якості наставників, радників і навіть інтервентів від імені студентів за межами годин підготовки в класі і навчання. Студенти відомі за іменами, а не тільки однокласників, але викладачів і співробітників. Бачення коледжу повинен бути коледж вибір для студентів в Грузії, так і за її межами, забезпечуючи доступне і доступну освіту. Пропагуючи перевагу в науці і громадської залученості, Коледж сприяє студентського лідерства, академічної прогресії і своєчасне закінчення через особистісно-орієнтованих програм, які пропонують багатий і різноманітний досвід студентів.

Відзначив для красивого університетського містечка, але все одна будівля коледжу або вже побудовані або повністю відремонтовані протягом останніх шести років, і будівництво почалося на другий люкс на базі гуртожитку. З моменту вступу в південних штатах Спортивний конференції в 2011 році, мореплавцям зробили свій відбиток на спортивній арені, вигравши NAIA чоловічий національний чемпіонат гольфу в 2014 році. Програма з легкої атлетики Береговий Грузії в даний час підтримує вісім конкурентоспроможних спортивних команд: три чоловічих команд (баскетбол, гольф і теніс) і п'ять жіночих команд (баскетбол, гольф, теніс, софтбол, і волейбол). Гольф, теніс і волейбол команди національному місце.

Це студентське містечко, який може бути точно описана як турботливого спільноти, залучених інтерактивних студентів, викладачів і співробітників. Студенти можуть прийти до прибережної Грузії з однієї причини, але вони залишаються для багатьох.

Місія

Як державного коледжу університету Система Джорджії, Коледж Coastal Грузії буде коледж вибір для жителів Грузії, так і за його межами шляхом надання доступного та доступного якісної освіти. Пропагуючи перевагу в науці і громадської залученості, Коледж сприяє розвитку студентів та своєчасне закінчення через особистісно-орієнтованих програм, які пропонують багатий і різноманітний досвід студентів. Студенти готуються до кар'єри змістовних, поглибленого вивчення, навчання протягом усього життя, а також участь в глобальному і технологічному суспільстві. Інститут надасть асоційованим і ступінь бакалавра, які підтримують інтелектуальні, економічні та культурні потреби суспільства і регіону.

Зір

Коледж Coastal Грузії буде коледж вибір для студентів в Грузії, так і за її межами, забезпечуючи видатне освіту для майбутніх лідерів і громадян через служби навчання, глобальної поінформованості та займається підприємництва.

Величини

Коледж основних цінностей Coastal Грузії обрамляють місію і бачення, і керівництво інституту через мінливого часу і встановлення пріоритетів:

Якість освіти:

Зобов'язання забезпечити високу якість, інноваційні та гнучкі можливості для отримання освіти і послуг в доступній особистісно-орієнтованому середовищі, створюючи атмосферу відкриття, що цінності і охоплює як запит і творчість; очікують студентів взяти активну відповідальність за їх освіту; сприяти розвитку тісних студент-учитель зв'язків; запропонувати поточну оцінку академічних програм; інтегрувати всі програми, які сприяють доступу студентів і успіху.

Емпіричне навчання:

Інтеграція значимого емпіричного і цілісного співтовариства служби на території кампуса і в більш широкому співтоваристві з інструкцією і відображення, щоб збагатити досвід навчання, сприяння ставлення щедрості в службі, навчання цивільної відповідальності і зміцненню громад.

Глобальне усвідомлення:

Прагнення до забезпечення освіти на додану вартість шляхом заохочення міжкультурного взаєморозуміння, зміцнення поваги та вдячності серед та між студентами, викладачами і співробітниками, а також культивувати відносини співпраці з міжнародними програмами та глобальними спільнотами.

лідерство:

Виступати лідерські ролі, які підтримують високий професіоналізм, відповідальність і мотивацію за рахунок розширення навичок в області організації, планування, вирішення проблем, прохідні, щоб підготувати студентів для задоволення завтрашня робочої сили і зростаючі потреби розвитку регіону.

підприємництво:

Наполягати дослідження та інновації через освітній процес під час закріплення цих підприємницьких стратегій в соціальних і суспільних цілей.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

College of Coastal Georgia

Бакалавр мистецтв зі спеціалізацією в області американських досліджень готує студентів до кар'єри, де сильні аналітичні й комунікативні навички оцінюються поряд з творчіс ... [+]

Бакалавр мистецтв в американських досліджень

Бакалавр мистецтв зі спеціалізацією в області американських досліджень готує студентів до кар'єри, де сильні аналітичні й комунікативні навички оцінюються поряд з творчістю і глобальної поінформованості. Американські Дослідження майорів критично вивчити американське життя в навчальний план, який підкреслює інноваційний сервіс навчання, історичні знання і сучасні теоретичні підходи до активної участі спільноти і регіону. У міру того як світ стає все більш взаємозалежним, програми американських досліджень сприяти глибоке історичне, культурне та соціологічне розуміння позиції Сполучених Штатів у світовій культурі та економіці.... [-]

США Брансвік
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

BBA

College of Coastal Georgia

Бакалавра в галузі ділового адміністрування (BBA) призначений, щоб надати студентам міцну основу в бізнес-компетенцій, підкреслюючи при цьому застосування в реальних умов ... [+]

бакалавр з управління бізнесом

Бакалавра в галузі ділового адміністрування (BBA) призначений, щоб надати студентам міцну основу в бізнес-компетенцій, підкреслюючи при цьому застосування в реальних умовах роботи. Ступінь BBA поєднує в собі фундаментальні курси загальної освіти, сильний акцент на засадах бізнесу, а потім експертизу області концентрації. Крім того, студенти повинні пройти практику протягом їх старшого року.... [-]

США Брансвік
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

College of Coastal Georgia

Факультет природничих наук (DNS) пропонує ступінь бакалавра в галузі біологічної науки, яка готує студентів до кар'єри в якості професійних біологів в самих різних област ... [+]

Бакалавр наук в області біології

Факультет природничих наук (DNS) пропонує ступінь бакалавра в галузі біологічної науки, яка готує студентів до кар'єри в якості професійних біологів в самих різних областях. Наша програма пропонує три напрямки навчання: Прибережний екологія, Педагогічна освіта на рівні середнього або попереднього професійного шляху, для студентів, які планують йти в медицину, ветеринарної медицини, біо-медичної науки, стоматології, фармації або фізичної терапії. Студенти будуть занурені в інтерактивних класних і лабораторних дослідів, а також польових дослідів, пов'язаних з обраної доріжки. Інноваційний і строгий навчальний план підготовки студентів до аспірантури в обраній біо-медичної науки професії або можливості кар'єрного росту, таких як середнього шкільного природно-наукову освіту, раціональне використання природних ресурсів і екологічних досліджень.... [-]

США Брансвік
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
College of Coastal Georgia

Ступінь бакалавра наук в галузі кримінального правосуддя зосереджена на вивченні системи кримінального правосуддя і його складових частин, а також причин і наслідків злоч ... [+]

Ступінь бакалавра наук в галузі кримінального правосуддя зосереджена на вивченні системи кримінального правосуддя і його складових частин, а також причин і наслідків злочину. Програма ступеня підкреслює комплексний огляд системи кримінального правосуддя, підкреслюючи взаємозв'язку між компонентами системи. Навчальний план розроблений, щоб надати студентам основні засади знань системи кримінального правосуддя, яка буде готувати студентів до кар'єри в правоохоронних сферах правоохоронної діяльності та кримінального розслідування, а також безпеки, виправлення, умовне засудження і умовно-дострокове звільнення.... [-]

США Брансвік
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
College of Coastal Georgia

Бакалавра наук в галузі освіти з подвійним майором в ранньому дитинстві і спеціальної освіти відповідає стандартам, встановленим в системі Університету Джорджії, Комісії ... [+]

Бакалавр наук в галузі освіти

Поєднуючи традиційні та нетрадиційні підходи до підготовки вчителів з акцентом на досвід змісту знань, ефективних стратегій навчання і управління класом, випускники увійдуть в професію вчителя готові вирішувати проблеми поточних і майбутніх класних кімнат. кандидати Учитель повне професійну освіту курсових робіт, coursework зміст в математиці, природничих наук і читання, а також структуровані, що охороняється практичний досвід в школах.... [-]

США Брансвік
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
College of Coastal Georgia

Бакалавр наук в області психології призначений для студентів, які хочуть, щоб зробити різницю в життя інших людей або підготуватися до кар'єри, підкреслюють фундаментальн ... [+]

Бакалавр наук в області психології

НАША ЗАГАЛЬНА КОНЦЕНТРАЦИЯ БУДЕ ЗАПРОПОНУВАВ НА Camden CENTER!

Наша загальна концентрація упор на фундаментальних і прикладних досліджень та підготовки для продовження освіти на рівні магістратури в даний час більш зручно для жителів округу Камден, ніж будь-коли раніше! Досягнення в галузі технології дистанційного навчання дозволяють нам в перший раз, щоб запропонувати повний набір курсів в Загальній концентрації в Camden центрі. Курси будуть доступні повністю на місці, повністю он-лайн, живий потоковим в реальному часі між кампус Brunswick і Camden центру, а також в "гібридних" (поєднання на місці і он-лайн) форматі. Цієї осені Dr. Дрю викладатиме психологію коригування на Камден Центру, Dr. Каллі буде жити потокового психології спільноти між кампуса Brunswick і Camden Center і Dr. Папа радий вчити його особистості Теорії курс (також жити-потоковому між Brunswick і Camden Center). ... [-]
США Брансвік
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

College of Coastal Georgia