Concord University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1872 Concord університету забезпечує строгі програми, які готують студентів проводити різні варіанти аспірантуру і професійного зростання і взяти на себе керівництво і професійних ролей в мультикультурному суспільстві. У той час як ми включаємо різні навчальні методики / технології, наш розмір і турбота відданості наших викладачів, співробітників та адміністрації є основними гарантії, якість освітніх можливостей у Конкорд університету.

Campus Огляд

2800 Студенти 3% міжнародних (35 країн, представлених) Середній розмір класу 18 18: 1 студент співвідношення професор

Місія Місія Concord університету є надання якісних, гуманітарні науки на основі освіти, для формування наукову діяльність, і служити регіонального співтовариства.

Concord Університет надає строгі програми, передусім на рівні бакалавра, які готують студентів проводити різні варіанти аспірантуру і професійного зростання і взяти на себе керівництво і професійних ролей в мультикультурному суспільстві. У відповідності зі своєю традицією служби в регіоні, університет буде пропонувати обмежена кількість ретельно відібраних вченими ступенями. У той час як ми включаємо різні навчальні методики / технології, наш розмір і турбота відданості наших викладачів, співробітників та адміністрації є основними гарантії, якість освітніх можливостей у Конкорд університету. В якості навчального співтовариства, Concord університет прагне до подальшого знання за допомогою професійних заходів і програм розвитку, шляхом проведення досліджень, а також через програми, публікації і вдячністю наукових зусиль.

Основна мета місії Concord є академічної; Однак, служба університет надає своїм станом і області виходить за рамки класної кімнати. Concord університет вносить свій внесок в якість культурного та економічного життя на півдні Західної Вірджинії в рамках співпраці з державними та приватними організаціями та установами і за рахунок розширення своєї підтримки і допомоги в області вона служить. У кінцевому рахунку, Concord університет вимірює свій успіх з виконання випускників знайти в своїй кар'єрі і протягом усього їхнього життя.

Освітні цілі Concord університету Освітні програми Concord університету призначені для сприяння навички, знання і відносини, застосовні в широкому діапазоні наукових областей і професійної кар'єри в полікультурному, що постійно розвивається світової спільноти.

Програма Загальні Курси дає можливість приступити до розробки навичок, необхідних для вирішення складних питань, щоб побудувати фундаментальну базу знань протягом усього життя, і розвивати відносини, які сприяють особистої та громадської благополуччя і досвіді збагачення. Грунтуючись на програмі спільних досліджень, програми бакалаврату ступінь забезпечити можливості для поглибленого вивчення в студентській обраної області (и). Грунтуючись на обраних програм бакалаврату ступеня, програми магістерської надають можливості для вузькоспеціалізованого дослідження та професійного розвитку.

Навички: Знання інтерпретації даних, інтеграції інформації, розробці ідеї, критично мислити, і спілкуватися з іншими людьми, як показано в наступних компетенцій:

Ефективні навички інтер-зв'язку і грамотності, адаптовані в міру необхідності з урахуванням вимог різних видів дискурсу:

слухати і говорити читання і запис невербальна комунікація засобів масової інформації та технічна грамотність

Можливість використовувати відповідні спостережних, логічні, аналітичні, обчислювальні, творчий і навички критичного мислення у вирішенні проблем. Можливість використовувати відповідні методи і технології для проведення емпіричного і наукового дослідження, інтерпретувати результати досліджень, а також використовувати отримані результати в таких досліджень в якості основи для прийняття обґрунтованих рішень. Вміння аналізувати, синтезувати та інтегрувати елементи, інформацією та ідеями. Здатність оцінювати елементи, інформації та ідей на основі відповідних критеріїв. Здатність застосовувати і передавати академічного та експериментального навчання відповідним з одного контексту в інший. Здатність вчитися і працювати ефективно як самостійно, так і спільно.

Знання: Знайомство з принципи, що лежать академічного дискурсу в різних областях, як показали наступні можливості:

Здатність розрізняти взаємні впливи навколишнього середовища, культурних переконань і поглядів, і соціальних інститутів і практик Усвідомлення основних характеристик і властивостей фізичної всесвіту. Здатність інтерпретувати події і тенденції в історичному контексті. Знайомство з принципи, що лежать мов - наприклад, лінгвістичні, математичні, і комп'ютер-мовних систем. Визнання складних взаємодій між організмами, включаючи людину, і навколишнім їх середовищем. Усвідомлення естетичних принципів, методів, матеріалів та засобів масової інформації, використовуваних в художньому виконанні і створенні творів мистецтва та літератури. Самопізнання, в тому числі усвідомлення своїх власних компетенцій, труднощі і оптимального індивідуального навчання стилі (ів).

Відношення: Тенденції сприяє самопізнання, особистісного росту і розвитку, і відповідального громадянства, про що свідчить наступне:

Звичний відображення на етичні / моральні наслідки дій при зважуванні рішення та оцінки результатів. Вправа відповідального лідерства - в тому числі керівництва на прикладі, - і відповідального followership. Шанобливе уважність до різних точок зору і готовність до діалогу через відмінностей в цілях пошуку взаєморозуміння і справедливого врегулювання конфлікту. Вирощування та підтримка поглядів і практики, які сприяють фізичному, розумовому, емоційному і соціальному благополуччю. Оцінка для творчого процесу і багате розмаїття художніх досягнень. Прагнення до соціальної відповідальності, в тому числі громадських робіт та громадянської активності. Мотивація займатися протягом всього життя і постійне інтелектуальний розвиток.

Розташування

Афіни

Concord University

Address
Афіни, Західна Вірджинія, США
Телефон
+1 800-344-6679

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія