University of Denver

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет Денвера

Заснована в 1864-всього через кілька років після місті Денвер сама була заснована-Університет Денвера є одним з провідних приватних університетів країни.

125 акрів кампус університету, в кількох милях на південь від центру міста Денвер, є домом для більш ніж 11500 студентів, родом з усіх регіонів Сполучених Штатів і 83 інших країн.

Університет пропонує:

більше 100 програм бакалаврату дослідження. більше 120 аспірантів і професійних програм.

Незалежно від того, що вони вивчають, Університет Денвера студенти встати на особистому навчальному шляху, який допомагає їм знайти і слідувати їх індивідуальний мети.

СПІЛЬНЕ, експериментального навчання

Наші студенти працюють в тісному контакті з викладачами, однолітками і членами спільноти про проекти, дослідженнях і на місцях. Вони перетинають дисципліни, щоб виявити нові перспективи і підходи до вирішення проблем.

В і з класної кімнати, наші студенти вчаться робити, будь вони збору даних в полі або покласти теорію на практиці в клінічній практиці.

Впливати, локально і глобально

Ми не тільки працюємо, щоб поліпшити наші негайного співтовариство, але ми відправляємо наших студентів і викладачів за кордоном для вивчення і дослідження з широкою впливу. Так само, як важливо, ми вітаємо студентів і викладачів з усього світу, щоб принести нові ідеї та знання нашого містечка.

Через місцевих та міжнародних програм навчання послуг, наші студенти працювали разом громад скрізь, від центру міста Денвер в Африку, Європу, Азію і за її межами. Дослідження на чолі з нашим викладачам і студентам зробив відчутну різницю у величезному діапазоні полів, створення нових медичних технологій, екологічні гарантії, археологічні знахідки і багато іншого.

Але найбільш істотний вплив університеті через своїх випускників. Коли вони йдуть тут, Університет Денвера студенти йдуть, щоб зробити значущі і довгострокові вклади у своїй професії і своїх громад.

Розташування

Денвер

University of Denver

Address
University of Denver
2199 S. University Blvd.

CO 80208 Денвер, Колорадо, США
Телефон
+1 303-871-2000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія