Earlham College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ерлхем - національний коледж з гуманітарних мистецтв з репутацією відмінного викладання та підготовки студентів до глибоких позитивних змін у світі.

Інтелектуально складно

Студенти Ерлхема беруть на себе власне навчання та готуються до професійного успіху та вступу до вищих програм випускників. Вони вибирають з більш ніж 40 напрямів навчання і викладають віддані професори. Заняття невеликі, з багатими можливостями для обговорення, дослідження та відкриття.

Займається глобально

Ерлхем прагне приймати студентів з усього світу. Наші студенти приїжджають з усіх куточків США та близько 80 інших країн. Фактично, Ерлхем посідає 6 місце серед національних коледжів з гуманітарних мистецтв за найбільшим відсотком іноземних студентів на кампусі, згідно з американськими новинами та World Report.

Соціально стурбовані

Студенти Ерлхема мають почуття керованості своїм життям і вірять у свою силу та відповідальність змінити світ, згідно з Коледжами, які змінюють життя: 40 шкіл, які змінить спосіб, який ти думаєш про коледжі. Близько 30% опитаних випускників повідомили, що більшість або вся їх робота орієнтована на соціальні зміни.

134023_90755999_10157509591308167_8872206499892428800_o.jpg

Майбутнє спрямоване

Ерлхем посідає 29 місце серед 1 306 вищих навчальних закладів США за відсотком випускників, які продовжують здобувати науковий ступінь кандидата наук. У науках про життя ми посідаємо 9 місце серед 1341 установи. П'ятдесят відсотків випускників Ерлхема починають аспірантуру протягом 10 років після закінчення навчання.

Кілька випускників за останні п’ять років

Прийом до:

 • Колумбійський університет
 • Джорджтаунський університет
 • Гарвардський університет
 • Університет Чикаго
 • Університет штату Мічиган
 • Оксфордський університет (Великобританія)
 • Університет Упсали (Швеція)

Обслуговування таких програм, як:

 • Америкорп
 • Рік міста
 • Корпус Миру
 • Добровільна служба квакерів
 • Вчити для Америки
 • Світове вчення

Кар'єра як:

 • Лікар-постійник, Неврологічний інститут Барроу
 • Власник / генеральний директор, ТОВ NetStuffers
 • Директор програм, молодші досягнення
 • Геолог, штат Мічиган
 • Координатор міжнародних відносин, місто Осака
 • Біохімік, біопаливо
 • Асистент галереї, школа мистецтв у Старій церкві

Підтримка науково-дослідної та гуманітарної роботи від:

 • Карнегі Ендомент
 • Проекти Девіса заради миру
 • Фулбрайт Грант
 • Премія громадської служби Хантінгтона
 • Докторська стипендія Національного наукового фонду
 • Міжнародне миротворче товариство Ротарі
 • Watson Fellowship

Опис місії

Місія Earlham College , незалежного житлового коледжу, - забезпечити найвищу якісну бакалавратську освіту з вільних мистецтв, включаючи науки, сформовану за відмінними перспективами Релігійного товариства друзів (квакерів).

Основна віра Друзів полягає в тому, що вся правда є правдою Бога; таким чином Ерлхем підкреслює прагнення до істини, куди б це не переслідувало; відсутність примусу, нехай докази призводять до пошуку; повага до совісті інших; відкритість до нової правди і, отже, готовність шукати; правдивість, сувора чесність у поводженні з фактами; застосування того, що, як відомо, покращує наш світ.

Щоб забезпечити освіту найвищої якості з цими акцентами, місія Ерлхема вимагає вибору видатного та дбайливого викладача, який прагне створити відкрите, кооперативне, навчальне середовище. Коледж забезпечує постійну підтримку та розвиток цього факультету.

Навчально-навчальний процес у Ерлхемі формується поглядом на освіту як на процес пробудження "вчителя всередині", так що наші студенти стануть учнями, які навчаються протягом усього життя. Студентів в Earlham рекомендується бути активними, залучати учнів.

Коледж надає широким можливостям студентам та викладачам взаємодіяти один з одним як особи, вчитися один у одного в кооперативному співтоваристві, важливим аспектом якого є спільне дослідження студентів / викладачів.

У Earlham College ця освіта проводиться з турботою про світ, у якому ми живемо, та за вдосконалення людського суспільства. Коледж прагне виховувати морально чутливих лідерів для наступних поколінь.

Тому Ерлхем наголошує на глобальній освіті, мирному вирішенні конфліктів, рівності людей та високих моральних стандартах особистої поведінки.

Лідерство та управління

Ерлхем заохочує відкриту участь викладачів, адміністрації, студентів та персоналу в процесах управління. Відповідно до нашої спадщини Квакера, ми шукаємо відкритих вух та відкритих думок під час консультацій та експертних комітетів та груп, щоб діяти на основі консенсусу під час прийняття рішень.

Енн М. Хаутман, видатний педагог, вчений, автор та лідер вищої освіти, стала 20-м президентом Earlham College та Школи релігії в Ерлхемі 1 липня 2019 року.

Хаутман приїхала до Ерлхема з Роуз-Хулманського технологічного інституту, де вона обіймала посаду проректора і віце-президента з навчальних питань. Вона здобула докторський ступінь в Оксфордському університеті з зоології та ступінь магістра з антропології з UCLA. Вона отримала ступінь бакалавра мистецтв у коледжі Помони. Хаутман - квакер і є першою жінкою, яка обіймає посаду президента Ерлхема.

Раніше Хаутман обіймав посаду декана Школи природничих наук, математики та інженерії Бейкерсфілдського штату Каліфорнії, а також керівником та професором у школі наук про життя Томаса Х. Госнелла в Інституті технологій Рочестера. Раніше у своїй кар'єрі вона займала посади викладачів у Каліфорнійському державному університеті Фуллертон, Університеті Сока Америки та Нокс-коледжі. Вона є автором численних підручників та статей на науково-педагогічну тематику. В даний час Хаутман є довіреною особою колегії коледжу.

Кампус та історія

У кампусі Ерлхема на 800 акрів входить Earlham College та Школа релігії Ерлхема. Приблизно 1200 студентів магістратури називають цей затінений деревами кампус своїм домом.

У кампусі студенти та відвідувачі відкриють для себе 600-акрову ділянку лісів, струмків, ставків, старих полів та прерій, які використовуються для наукових досліджень та відпочинку. Для наукових досліджень відводяться додаткові природні райони, включаючи старовинні ліси та скельний заповідник.

В даний час 94 відсотки студентів проживають на території кампусу в одному з восьми залів проживання або більше 20 будинків, присвячених тематиці та дружбі.

У період з 1998 по 2014 рік Ерлхем розширив, відреставрував та побудував основні будівлі кампусу - включаючи академічні, резиденційні зали та спортивні споруди - що представляло собою інвестицію в розмірі понад 40 мільйонів доларів.

134022_90815454_10157509591058167_3866652799097896960_o.jpg

Фон кампусу

Історичний початок Ерлхема в Річмонд, штат Індіана, сягає корінням великої міграції квакерів зі сходу США в першій половині ХІХ століття. Спочатку навчальна школа "Вибрати", відкрита лише для Друзів, до 1865 р. Школа прийняла студентів, які не є квакерами, і найняла свого першого професора, що не квакерує, у 1886 р. Сьогодні близько 11% викладачів Ерлхема та 12% студентів як квакери.

Розташування

Richmond

Address
National Road West,801
47374 Richmond, Індіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія