Прочитайте офіційний опис

Про ЕВС

Освіта ЕВС допомагає студентам розкрити їх мета в житті і підготуватися, щоб зробити різницю для загального блага як вдома, так і в усьому світі. строгі вчені EMU підкреслюють один на один відносини з викладачами, крос-культурної свідомості, догляд за створення і обслуговування до інших.

ЄВС пропонує для студентів, випускників і семінарій програм з точки зору менонітів анабаптистських в чудовій обстановці в красивій долині Шенандоа.

Студенти проходять курси в нашому головному кампусі в Harrisonburg, штат Вірджинія; на нашому сайті Ланкастер, штат Пенсільванія; онлайн; і по всьому світу через наш відомий крос-культурної програми.

Тільки правильний розмір

EMU досить малий, що ви можете легко дізнатися однокласників і викладачів в різних програмах. Професори наставники, які знають вас особисто і раджу вам 1: 1. Ви можете взяти участь в різних заходах, таких як театр, Асоціація студентського уряду, міністерства університетського містечка, очний або міжвузівських спортом, музикою і хором. Всі вони надають можливості, щоб дізнатися більше про себе і розвивати цінний досвід для вашого майбутнього резюме.

Гуманітарні науки

Як студент, незалежно від вашої основної, ви будете користуватися цінності ліберального освіти. Роботодавці та аспірантур цінують кандидатів з ліберальної основи художньої освіти, тому що вони добре закруглені критично налаштованими мислителями і вирішувати проблеми, які мали широке вплив питань і ідей з різних дисциплін і суспільства.

Життя після закінчення школи

Випускники ЕВС заробляють більше, ніж ступінь - вони виявляють свою мету в житті і ведуть організації, які вони служать для загального блага. EMU випускники успішних ділових людей, що розмірковують практиків і професіоналів. Тисячі мали значний вплив з міжнародними сервісними агентствами, такими як ЦК менонітів і менонітів лих служби на додаток до інших сервісним програмам denominationally і світських.

EMU випускниця Гбові є одним з трьох жінок удостоєний в 2011 році Нобелівської премії миру. Leymah почав свою подорож в ЄВС з нашого всесвітньо відомого інституту Summer миротворчості та продовжував заробляти магістра в галузі трансформації конфлікту.

Близько 90% випускників ЄВС, які відгукнулися на випускників обстежень знайшли роботу в своїй галузі навчання протягом року випуску. Роботодавці наймають випускників EMU на всіх рівнях через їх сильної моралі і цінності, повагу до інших, бажання зробити різницю, комунікації та навички критичного мислення, а також впевненість у собі. Детальніше про університетське успіху після закінчення школи.

Що таке менонітів?

Новенькі менонітів? Меноніти належать історичні мирні церкви. Багато студентів EMU родом з менонітів релігійної традиції, але більшість студентів ЕВС з інших релігійних традицій. Десятки релігійних груп представлені в університетському містечку з усього світу. Ця різноманітність дозволяє міжкультурних зустрічей на території кампуса і в класах.

Вірджинія і Пенсільванія

EMU має головний університетське містечко і ділянку в місті Ланкастер, штат Пенсільванія, пропонує заняття в місцях за межами майданчика і в Пенсільванії і Вірджинії, і пропонує безліч класів (і два ступені) в Інтернеті. Чи є ви в нашому прекрасному університетському містечку в долині Шенандоа (Harrisonburg, VA) - поруч з двома національними лісами і Шенандоа - в наших процвітаючих класах в Ланкастер, штат Пенсільванія, або в церкви в Філадельфії, ви помітите, гостинність і співтовариство, яке так важливо для ЄВС.

EMU Вважає ...

загальні основні цінності ЕВС знаходяться в центрі християнського університету, як ніхто інший. Наш, магістратура, семінарії та інші програми підготовки студентів, щоб служити і вести на глобальному рівні.

Глобальне співтовариство і міжкультурні Поінформованість

Ми живемо у все більш взаємопов'язаному світі. Тут, ми запитуємо себе, як наш вибір впливає на інших по всій земній кулі.

Наш відомий крос-культурна програма - більше трьох десятків років - це один з найсильніших програм крос-культурні дослідження в країні. Вона є частиною того, що робить EMU християнський університет, як ніхто інший.

Крос-культурні дослідження - завжди з ветераном викладачів і співробітників - це вимога для студентів ЕВС. Деякі беруть участь в тритижневої програми в місцевому співтоваристві або більшою Північній Америці. Деякі провести семестр в міському Вашингтоні, округ Колумбія, беручи участь в захоплюючих стажуваннях. Інші провести семестр в іншій частині світу, часто Близького Сходу, Центральної і Східної Азії, Латинської Америки чи Африки.

Коли ви подорожували в Центральну Америку, побував на полях кави в зернах, і залишився з борються фермерами, ви почнете розуміти загальну картину. Або коли ваші крос-культурні дослідження вас в південноафриканському селищі Соуето, щоб дізнатися про історію та затяжного впливу апартеїду з перших рук, ваше почуття співпереживання поглиблюється, поряд з розумінням нашої взаємопов'язаному світі.

Стійкість і піклувальна

EMU практикував стійкості задовго до "зелених" став модним. Наші енергоефективних будівель є одними з кращих об'єктів виконавська коледжу в країні.

Наш сонячний масив на даху Hartzler Бібліотека була найбільша сонячна установка в штаті Вірджинія, коли він був встановлений в 2010 році. Наш кампус сад пропонує проводити для їдальні; компостування відходів з їдальні живить сад. Стійкість вплетені в навчальний план на багатьох рівнях.

Віра і стипендій

Віра важлива в ЄВС. Ми всі вирушаємо разом - хоча ми можемо приймати різні шляхи - в напрямку поглиблення нашої віри, дізнавшись, як ми могли б жити, що віра день у день, і досягнення академічних та професійних цілей.

Близько третини бакалавраті тіла студент менонітів. Десятки конфесій і релігійних традицій, а також більш ніж 30 національностей, є частиною сім'ї ЕВС.

Деякі з із способів студенти підключаються до Христа на території кампусу включають в себе: каплиць протягом тижня, в неділю ввечері свята, поклоніння через музику, заняття по вивченню Біблії в гуртожитках і молитовних партнерів готові підтримати вас протягом усього року. Інші студенти люблять бути частиною мережі дорослих учнів, які мають подібні цінності і цілі.

служіння іншим

Звернення до інших важливо. У ЄВС, ви будете брати участь в громадській роботі і, можливо, навіть знайти його життя змінюється. Багато випускників роблять добровільної служби протягом року або більше після закінчення школи, або навіть протягом усього життя через служіння церкви і в інших професіях послуг.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Eastern Mennonite University

У ЄВС ми готуємо вас, щоб бути успішним, щоб сприяти загальному благу і бути активним лідером на сучасному ринку. Наші викладачі допоможуть Вам збільшити свій бізнес-знан ... [+]

Бізнес та економіка Основні бізнес-адміністрування

У ЄВС ми готуємо вас, щоб бути успішним, щоб сприяти загальному благу і бути активним лідером на сучасному ринку. Наші викладачі допоможуть Вам збільшити свій бізнес-знання, дізнатися важливі практичні навички, а також розробити засноване на цінностях підхід до ведення бізнесу та управління.

Наші випускники розуміють цінність людей в бізнесі, і знають, як важлива зустріч економічна потреба в стані миру і процесу побудови миру. Ми прагнемо до досконалості, етики та соціальної справедливості, і ми заохочуємо дослідження в різних дисциплінах, акцент на стійкості і розвиток глобальної точки зору. У ЄВС ви будете:... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

Наш експерт факультету приймають практичне вивчення техніки і забезпечити технічну освіту першокласну в рамках християнського гуманітарного контексту. ... [+]

Інженерні дослідження: Комп'ютерні та механічні

Наш експерт факультету приймають практичне вивчення техніки і забезпечити технічну освіту першокласну в рамках християнського гуманітарного контексту.

У цій програмі, строгі наукові працівники та передові рішення проблем сходяться зі значеннями, такими як стійкість і крос-культурної свідомості. випускники STEM ЕВС часто відчувають себе більш підготовленими до аспірантури або робочих місць, ніж їх колеги з великих установ.... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

EMU Біблія і релігія студенти вникати глибоко в Писанні, робити свою власну духовну роботу формації, і знайти свою мету в житті, як послідовників Ісуса; вони їли, щоб слу ... [+]

Біблія і релігія в ЄВС

EMU Біблія і релігія студенти вникати глибоко в Писанні, робити свою власну духовну роботу формації, і знайти свою мету в житті, як послідовників Ісуса; вони їли, щоб служити на загальне благо близько до будинку і по всьому світу.

Як випускник, ви будете готові взяти участь в семінарії чи аспірантуру, або негайно почати служити в церквах, сервісних організацій, шкіл, лікарень та громадських організацій. Ви будете розвивати самосвідомість і навички, щоб зробити різницю через відданість цінностям анабаптистами менонітів крос-культурного взаєморозуміння, турбота про створення, ненасильницького миротворчості та служіння іншим, як Ісус змодельовані.... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

Програми хімії та біохімії ЕВС забезпечують міцну основу в чотирьох основних областях хімії: органічної, аналітичної, фізичної та біологічної хімії. ... [+]

Хімія Програма в ЄВС

Програми хімії та біохімії ЕВС забезпечують міцну основу в чотирьох основних областях хімії: органічної, аналітичної, фізичної та біологічної хімії.

Приклади дослідницьких проектів студентів-хіміків і викладачів в ЄВС різноманітні, але мають дві спільні риси: догляд за створення і хімія для загального блага. Студенти, які працюють над проектом протягом більш ніж одного літа, як правило, справа до завершення і поділитися своїми результатами в наукових журналах.... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

ЄВС є християнською гуманітарний коледж, присвячений менонітська цінності миротворчості та обслуговування. Ми вивчаємо історію з глобальної точки зору, той, який висуває ... [+]

Історія ... історія людства

ЄВС є християнською гуманітарний коледж, присвячений менонітська цінності миротворчості та обслуговування. Ми вивчаємо історію з глобальної точки зору, той, який висуває на перший план нашу потребу один від одного. Вивчіть історію з нами, і ми будемо аналізувати людський досвід через світ і справедливість лінзи.

Історична довідка: У нашому дворі

Наш студентське містечко знаходиться всього в двох годинах від Вашингтона, округ Колумбія, столиці країни, і Річмонд, Федеральних капіталу. Ми також недалеко від багатьох інших історичних місць в історії багатьох Вірджинії, в тому числі унікальний Музей американської прикордонної культури в сусідньому Стонтон, багатьох полях битв громадянської війни і історичного Національного Парку Сервісу Sklyine Drive.... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

Якщо ви зацікавлені в біології, ви зацікавлені в життя. Люди, тварини, ліси, річки і грунту ... ці питання, що викликають заклопотаність і чарівності. ... [+]

Дослідження в області біології в ЄВС

Якщо ви зацікавлені в біології, ви зацікавлені в життя. Люди, тварини, ліси, річки і грунту ... ці питання, що викликають заклопотаність і чарівності.

У ЄВС ви будете працювати пліч-о-пліч з тими, хто розділяє ваші інтереси, як ви проводите експерименти, аналіз даних, дослідження діаграм, обговорювати питання і приймати екскурсії. Студенти біології мають привілей працювати з викладачами по науково-дослідних проектів в області біології.... [-]

США Harrisonburg
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

У ЄВС, ви отримаєте першокласний наукову освіту завдяки професорами, які є експертами в своїх областях і нашої добре округлені, міждисциплінарному підході до навчання. Це ... [+]

Екологічна стійкість Major

У ЄВС, ви отримаєте першокласний наукову освіту завдяки професорами, які є експертами в своїх областях і нашої добре округлені, міждисциплінарному підході до навчання. Це частина того, що робить EMU християнський університет, як ніхто інший.

Екологічні майорів стійкість навчитися по-справжньому зрозуміти природу екологічних досліджень і проблем, приймаючи курси в різних дисциплінах. Біології, соціології та світобудівного викладачі працюють в тісній співпраці на курсах екологічної стійкості, які тчуть далекоглядними практики стійкості з питаннями міжнародного і общинного розвитку і збереження.... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

Приєднуйтесь до кампус, де мир і справедливість велика частина розмови в різних дисциплінах. Виберіть спеціальність миростроительства і розвитку, і ви будете рити глибоко ... [+]

Світобудівництва і розвитку основної

Приєднуйтесь до кампус, де мир і справедливість велика частина розмови в різних дисциплінах. Виберіть спеціальність миростроительства і розвитку, і ви будете рити глибоко в складності роботи соціальних змін. професора програми прожили на міжнародному рівні і сповнені рішучості працювати за справедливість будинку, так і в усьому світі.

магістрант головним ЕВС однозначно збагачується наявністю Центру з питань правосуддя і миробудівництва в університетському містечку, який привертає мирних практикуючих з усього світу.... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

Цифрових медіа головним фокусується на перетині Інтернет, цифрове відео, аудіо та фотографії в більшому масиві систем доставки. ... [+]

Відділ Візуальні і Communication Arts (VACA) пропонує спеціальності в студії мистецтва, художньої освіти, зв'язку, цифрових засобів масової інформації та фотографії. Ці великі компанії готують студентів проводити професійну роботу в самих різних професій і продовжувати свою дипломну роботу в масиві програм.

Наші великі компанії готують студентів рухатися з комфортом зі студії, в галерею, до поля і до екрану в їх творчої діяльності. Цікавий про професійні можливості для ЕВС квасцов? Відвідайте нашу сторінку Вака кар'єра ..... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
50 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eastern Mennonite University

інформатика програма ЕВС прагне випускати кваліфікованих фахівців обчислювальні з повагою до культурної і соціальної дії комп'ютерних технологій в сучасному світовому спі ... [+]

Інформатика

інформатика програма ЕВС прагне випускати кваліфікованих фахівців обчислювальні з повагою до культурної і соціальної дії комп'ютерних технологій в сучасному світовому співтоваристві.

Вся навчальна програма розроблена з урахуванням посібників до навчального плану ACM 2013. Кафедра співпрацює з Інститутом по сертифікації фахівців в області комп'ютерних запропонувати один з двох можливих сертифікатів після закінчення будь-якого ступеня і успішного завершення іспиту CS2013. Студенти, які набрали 50% або вище на обох частин іспиту кваліфікацію вірчих МКПУ Certified Computer Science Associate. Студенти, які набрали 70% або вище, претендувати на МКПУ Certified Computer Scientist - майстерність рівня.... [-]

США Harrisonburg Lancaster
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Start your Journey!

Welcome to Eastern Mennonite!

Campus Tour

Student Life