Edinboro University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Edinboro University

Edinboro University прагне до досконалості в науці та в усіх аспектах життя кампусу. Пристрасть до успіху студентів, вичерпний каталог пропозицій та сприятливе, але складне академічне середовище визначають досвід ЄС.

Edinboro University - один із найвизначніших центрів навчання та досліджень Пенсильванії. Відомі художники, медичні працівники, аніматори та лідери Діснея та Піксара в бізнесі, освіті, кримінальному судочинстві та багатьох інших сферах побудували основи свого успіху в ЄС. Розміри класів невеликі, їх викладає міжнародно визнаний викладач, 90 відсотків яких мають термінальні ступені у своїй галузі, пропонуючи студентам персоналізовану та якісну освіту, необхідну для успіху.

Університет відрізняється своєю справжньою відданістю успіхам студентів, обіцяючи увагу, ретельне консультування та сучасні засоби, необхідні для того, щоб студенти могли досягти своїх цілей та перевищити власні очікування.

Заснована в 1857 році як приватна школа для викладачів, ЄС перетворився на найбільший і найповніший вищий навчальний заклад на північно-західній території Пенсільванії. Маючи живучу громаду кампусу, понад 100 областей академічного навчання, провідний студентський житловий комплекс району, численні клуби та організації, всесвітньо відомі служби для студентів з фізичними вадами, легку атлетику NCAA, виконавське мистецтво, процвітаючу грецьку життєву сцену та 65 000-ти особа випускників мережі, Edinboro University прагне забезпечити максимально якісну, найдоступнішу бакалавратську, випускницьку та сумісну освіту.

Edinboro University не дискримінує за ознакою статі, статі чи сексуальної орієнтації у своїх освітніх програмах чи заходах. Заголовок IX Поправок про освіту 1972 р. Та деяких інших федеральних і державних законів забороняє дискримінацію за ознакою статі, статі чи сексуальної орієнтації при працевлаштуванні, а також усі освітні програми та заходи, якими керує університет (і вмикання, і виключення). кампус) та захищати всіх людей незалежно від їх статі чи гендерної ідентичності від статевої дискримінації, яка включає сексуальні домагання та сексуальне насильство.

Факультет

 • 312 навчальний факультет денної та заочної форми навчання
 • Співвідношення 15 до 1 студентів та викладачів

Зарахування

 • 4 834 всього зарахування
 • 3572 магістранти
 • 1212 студентів першого курсу
 • 1262 аспіранти

Кампус

Розташований в Едінборо, штат Пенсильванія

43 будівлі на 585 десятках

Озеро в п'ять акрів, відкриті поля та ліси

Сучасні аудиторії та лабораторії

Ступені пропоновані

Асистент мистецтв, юрист інженерних технологій, доцент, бакалавр мистецтв, бакалавр образотворчого мистецтва, бакалавр наук, бакалавр освіти за освітою, бакалавр наук з сестринської справи, бакалавр мистецтвознавства, магістр мистецтв, магістр образотворчого мистецтва, майстер освіти, магістр наук, магістр наук із сестринської справи, майстер соціальної роботи, доктор сестринської практики.

Пропоновані програми

 • 112 програм бакалаврату
 • 18 програм випускника
 • 12 асоційованих програм
 • 15 сертифікатів

119648_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Легка атлетика

17 різноманітних видів спорту, плюс баскетбол на інвалідних візках та електронні спорти: чоловічий баскетбол, крос-кантрі, футбол, плавання, теніс, трек, боротьба та баскетбол на інвалідних візках; жіночий баскетбол, крос-кантрі, лакрос, футбол, софтбол, плавання, теніс, трек, трек на криті та волейбол.

Шотландці-бійці змагаються на Державній атлетичній конференції Пенсільванії (PSAC) та Національній колегіальній атлетичній асоціації (NCAA), підрозділах I (боротьба) та II.

Статут

Edinboro University - це державний, регіональний, всеосяжний університет.

Місія

Місія Edinboro University - розвивати студентів особисто, інтелектуально та професійно, щоб стати громадянами, які надають внесок у співдружність та за її межами.

Бачення

Пропонуючи відмінні програми та послуги для суспільства, що постійно змінюється, Edinboro University стане першим вибором серед студентів, роботодавців та громади.

Цінності

Edinboro University підтримує культуру прийому та належності та зобов’язаний:

 • Виховання вдячності за навчання як процес, що триває протягом усього життя
 • Підтримка спільноти, яка цінує доброчесність, відповідальність, повагу та всеосяжність
 • Заохочення інновацій, творчості, розвідки та роздумів

Підвищення якості у всіх аспектах згуртованого досвіду університету

Розташування

Едінборо

Address
Edinboro university
219 Meadville Street
Edinboro, Pennsylvania 16444

Едінборо, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія