Elizabeth City State University ECSU

Введення

Прочитайте офіційний опис

Будучи складовою установою системи Університету Північної Кароліни, Державний університет Елізабет Сіті пропонує ступінь бакалавра, професіонала та ступінь магістра для різноманітних студентів. Наша місія - сприяти економічному, соціальному та екологічному прогресу для людей на північному сході Північної Кароліни, штату та нації.

Ми досягаємо нашого прагнення до найвищої якості освіти, підтримуючи ретельний акцент на академічній досконалості за допомогою програм гуманітарних мистецтв та використовуючи інноваційні та гнучкі моделі викладання, засновані на технологіях, для вдосконалення наших підписів: інтеграція технологій з освітою, поліпшення здоров'я та благополуччя людини та просування природничих та авіаційних наук.

Завдяки навчанню, дослідженню та залученню громади багата спадщина закладу та нинішня мультикультурна орієнтація на студентів забезпечують міцну основу для його починань. Він обслуговує потреби та прагнення людей та суспільства; підготовка випускників до керівних ролей та навчання впродовж життя.

Розташування

Онлайн США

Address
Weeksville Road,1704
27909 Elizabeth City, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: