Elizabethtown College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Elizabethtown College

Наше зобов'язання - навчати на службу . Ми вважаємо, що навчання є найбільш благородним, коли воно використовується на користь іншим, незалежно від обраної кар'єри. Ми готуємо наших учнів вести багате життя з метою і сенсу, одночасно розвиваючи самостійну думку, особисту цілісність і соціальну відповідальність. Це основи для життя навчання. Ми підтримуємо цінності миру, ненасильства, людської гідності та соціальної справедливості.

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Місія Elizabethtown College :

Elizabethtown College забезпечує трансформаційний освітній досвід, який культивує особисті сильні сторони і розвиває пристрасть до навчання протягом усього життя і цілеспрямованої роботи.

Трансформаційний освітній досвід

Вплив освіти Elizabethtown College є тривалим і далекосяжним, тому що він глибоко перетворює. Студенти отримують нові звички розуму і серця - деякі в ході студентського досвіду, інші - як студенти виходять за межі коледжу.

138349_ScreenShot2020-07-15at9.52.47AM.png

Якості нашої освіти

Наш освітній досвід поєднує високий рівень стипендії з чотирма атрибутами підпису, які включають зобов'язання навчати наших студентів у навчальному співтоваристві, орієнтованому на відносини, для виховання у наших студентів міжнародних та міжкультурних перспектив, доповнення навчальних можливостей класі, і підготувати наших учнів до цілеспрямованого життя і повноцінної роботи.

107786_IMG_0500.JPG

Навчання на основі взаємовідносин

Наші освітні програми залучають учнів таким чином, що вони привертають до себе найглибшу увагу, протиставляють їм досвід навчання, який є переконливим, і викликають відповіді, які виходять за межі того, що навіть вони вважали можливим. У цьому навчальному співтоваристві наші викладачі та інші співробітники демонструють свою пристрасть до своїх предметів і для продовження навчання, щоб наші студенти побачили, наскільки переконливим є глибоке залучення. Студенти отримують особисту увагу, оскільки всі співробітники зобов'язуються висловлювати щиру та щиру зацікавленість у навчальному успіху наших студентів. Класи нашого коледжу свідомо зберігаються для підтримки індивідуальних потреб наших студентів і закликають їх зростати.

128675_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Міжнародні та міжкультурні перспективи

Елізабеттаун пропонує глобалізований навчальний план і спільну навчальну програму. Програми навчання та розвитку допомагають студентам зрозуміти та ефективно взаємодіяти з іншими культурами, глобалізацією життя та роботи. Наш персонал включає викладачів та інших працівників, які є громадянами країн світу, які говорять на багатьох мовах, і які мали безліч досліджень та житла на інших континентах. Студенти навчаються разом з учнями з інших культур. Крім того, вони стикаються з нашим міжнародним світом, коли вони відвідують, навчаються або живуть у таких різноманітних містах, як Харрісбург, Філадельфія, Лондон, Пекін і Кіто.

138298_ScreenShot2020-07-14at1.02.43PM.png

Досвідчене навчання

Elizabethtown прагне розширити контексти для навчання студентів шляхом сприяння освітньому досвіду, через який студенти навчаються на практиці. Завдяки цьому експериментальному навчанню студенти розвивають здатність зв'язувати теорію та досвід, і вони краще готові продовжувати навчання протягом усього життя. Ці можливості доступні через стажування та стажування, завдання на місцях, незалежні та спільні науково-дослідні проекти, сервісне навчання та громадянське залучення, розвиток лідерства та користування кампусом.

138348_ScreenShot2020-07-15at9.58.27AM.png

Цілеспрямована життя

Як у навчальній програмі, так і в спільній навчальній програмі, освітня програма коледжу сприяє розумінню освіти для цілей, що базуються на цілісній моделі розвитку студентів, яка інтегрує кар'єрний розвиток; роздуми про покликання, сенс і життя; прихильність до громадянської активності. Як наслідок, випускники Елізабеттауна готові зробити світ кращим. Вони роблять це частково, живучи способами, які відображають їхні індивідуальні зобов'язання, реагують на потреби інших, цінують особисту та етичну цілісність.

138297_ScreenShot2020-07-14at1.02.18PM.png

Розташування

Елізабеттаун

Address
One Alpha Drive
Elizabethtown, PA 17022-2298

17022 Елізабеттаун, Пенсильванія, США