Прочитайте офіційний опис

Освіта, яка підходить

Будучи одним з найстаріших і найпрестижніших церковних коледжів ліберальних мистецтв на Півдні, Ерскін присуджує академічну строгість і християнську автентичність. Наші випускники ведуть компанії, впливають на професійні сфери та відзначають нашу культуру багатьма іншими способами.

Кожен з 19 програм Ерскіна може бути налаштований, працюючи з факультетом, щоб створити курс навчання, який відповідає вашим особистим і кар'єрним інтересам. Навчання у закордонних семестрах за кордоном також доступне в Шотландії, Англії, Франції або Мексиці. Erskine також бере академічну підтримку з традиційної лабораторії навчання і ставить його в межах ваших класів і серед ваших колег через інноваційну програму, яка використовує колег по роботі з колегами та навчальні групи для зміцнення змісту курсу та модельних навичок навчання.

Чому Ерскін?

Історія навчання

Оскільки вона була заснована Церквою асоційованих реформованих пресвітеріанців (ARP) в 1839 році, Erskine College був прихильний до принципу, що факти і цінності - навчання і віра - нероздільні. За допомогою цього фундаменту Ерскін прагне розвивати цілу людину як довічного учня, заохочуючи студентів критично мислити про свої наукові дослідження, уми та серця відкриті правді.

Студентський фокус

Кожен з 19 програм Ерскіна може бути налаштований, працюючи з факультетом, щоб створити курс навчання, який відповідає вашим особистим і кар'єрним інтересам. Всі ваші заняття будуть викладати ваші професори, а не викладачі. І ви отримаєте багато часу для зустрічі з тими професорами, оскільки співвідношення студент-факультет 11: 1 і майже всі секції класу мають менше, ніж 25 студентів.

Найважливіше, що факультет Ерскіна знайде час, щоб дійсно познайомитися з вами і підштовхнути вас до успіху як особисто, так і академічно до зростання як цілої людини.

Призначення: Due West

Erskine College розташований в історичному Due West, в окрузі Abbeville, Південна Кароліна. З населенням 1200 і 90-акровий кампус з студентським тілом трохи менше 800, Due West - це тихе коледжне місто, ідеально підходить для навчання. Від спорту до мистецтв, багато що можна зробити на кампусі Ерскін, але за 30 хвилин їзди ви знайдете безліч магазинів, історичних місць і ряду рекреаційних зон, які пропонують прогулянки, катання на човнах, риболовля катання на гірських велосипедах.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Інституційна місія

Erskine College існує, щоб прославити Бога як християнське академічне співтовариство, де студенти мають змогу процвітати як цілісні особи для життя служіння завдяки досягненню ліберального мистецтва та випускної богословської освіти.

Місія коледжу (Бакалаврські програми)

Місія Erskine College полягає в тому, щоб забезпечити студентам процвітання, забезпечуючи чудову освіту ліберальних мистецтв у центрі, націленому на Христа, де навчання та біблійна істина інтегровані для розвитку всієї людини.

Місія семінарії (програми випускників)

Ерскінська духовна семінарія підтримує Божу місію у світі, виховуючи, з точки зору біблійних реформ, осіб для служіння в християнській Церкві.

113445_pexels-photo-1326947.jpeg

Місцезнаходження

Erskine College розташований в академічному селі Due West, місто з 1200 жителів, розташованих в історичному окрузі Аббевіль, Південна Кароліна, області, багаті колоніальної, революційної війни і історії громадянської війни. Місто та коледж, з кількома спорудами, перераховані в Національному реєстрі історичних місць. Щорічний весняний фестиваль приводить велику кількість туристів до культурної та історичної спадщини округу.

Готель Due West розташований недалеко від ряду озер і рекреаційних районів, а також зручно дістатися до міжміських маршрутів 26 і 85, що забезпечує спокійну і спокійну атмосферу для навчання. Близькість до аеропортних вузлів і культурних центрів представлена містами Атланта, Шарлотт, Колумбія і Грінвілл, всі з яких знаходяться в межах однієї або двох годин їзди. Менші міста, такі як Грінвуд і Андерсон, розташовані на відстані приблизно 20 миль.

Резиденція життя

Просторий кампус готелю Erskine 90-акр забезпечує як класичні, так і сучасні зручності. Підписні вежі будівлі Ерскін доповнюються найсучаснішою науковою базою та новою музично-математичною освітою. У центрі кампусу розташований Центр мистецтв Bowie, сучасний музей і галерея. Центр діяльності Галлоуя містить два тренажерні зали, ракетбольні майданчики, аеробіку / ванну кімнату, стіну для скелелазіння та спортивну навчальну установу. Літературні товариства, як і коледж, знаходяться на території кампусу. Студенти їдять у відзначеному нагородами кафе і в кампусі кампусу.

113235_pexels-photo-901964.jpeg

Навчальний план

У Ерскіне студентів навчають викладачі, а не аспіранти, а навчальний план базується на традиціях ліберальних мистецтв. Ерскін розповідає про наставництво та реляційне навчання, призначене для того, щоб підштовхнути велич, підвищити академічне зростання і підготувати майбутніх лідерів. Erskine прагне забезпечити всебічний освітній досвід, призначений для розвитку всієї людини.

Члени Ерскінського факультету діляться своїми життями та закликають студентів досягти успіху у всіх аспектах життя. Ерскін прагне виховувати наступне покоління тих, хто навчається протягом усього життя, що вплине на їхні сім'ї, їхні громади, їх країну і світ.

Легка атлетика

Коледж підтримує здорові та різноманітні спортивні та спортивні програми. Коледж заохочує спортивну діяльність серед усіх учнів, вважаючи, що участь у спорті на міжвузівському, внутрішньому або рекреаційному рівні сприяє загальному особистісному розвитку особистості.

Ерскін конкурує на міжвузівському рівні в якості члена Національної колегіальної спортивної асоціації (NCAA) II відділу і як член конференції Кароліна. Крім того, приналежність до Національного християнського коледжу Атлетичної асоціації (NCCAA) відділу я випустив дві команди національних чемпіонатів в минулому році, чоловічий гольф і жіночий софтбол.

Коледж налічує 15 міжвузівських команд: чоловічий і жіночий баскетбол, чоловічий і жіночий бігові, чоловічий і жіночий гольф, чоловічий і жіночий футбол, чоловічий і жіночий теніс, бейсбол, футбол, софтбол, волейбол і жіночий лакрос.

Фінансова допомога

Ерскінська освіта - це досвід, значення якого не можна легко виміряти в доларах. Більше 90% наших студентів отримують фінансову допомогу. На додаток до традиційних джерел фінансової допомоги, таких як федеральна та державна допомога, Ерскін пропонує різноманітні стипендії для тих студентів, які демонструють академічні здібності та які збагатять громаду Ерскін. Erskine запрошує студентів та їх сімей, щоб вони стали частиною своєї сім'ї, і присвячена роботі з ними, щоб допомогти фінансувати інвестиції в досвід Erskine.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Erskine College

Erskine College підтримує техніку подвійну ступінь програми з університетом Clemson. Ця програма пропонує надійний християнський фонд гуманітарних мистецтв у поєднанні зі ... [+]

Інженерія

Erskine College підтримує техніку подвійну ступінь програми з університетом Clemson. Ця програма пропонує надійний християнський фонд гуманітарних мистецтв у поєднанні зі значним рівнем технічної спеціалізації. Студенти в цій програмі, як правило, закінчують три роки в Erskine і два-три роки в Clemson, заробляючи ступінь бакалавра наук в галузі інженерії від Clemson і ступінь бакалавра з біології, хімії, математики або фізики з Erskine.... [-]

США Due West
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Erskine College

Тут, в Ескіне, кафедра біології прагне допомогти студентам краще зрозуміти світ, в якому ми живемо, сприяючи їхньому розумінню біологічних наук. Основний з біології підкр ... [+]

Біологія

Тут, в Ескіне, кафедра біології прагне допомогти студентам краще зрозуміти світ, в якому ми живемо, сприяючи їхньому розумінню біологічних наук. Основний з біології підкреслює відкриття, наукове мислення і навички, необхідні для кар'єри або подальшого навчання.

Доступні дві концентрації.

Магістр з біології з акцентом на біомедичних науках (BS-Biomed) призначений для студентів, які планують здобувати вищу освіту в медицині, фармакології або фармації, а також кар'єру в галузі біомедичних досліджень, судової науки, генетики, фізіології, біохімії або молекулярної медицини. біологія.Спеціалізація з біології з акцентом на екологію, екологію та біологію дикої природи (BS-EEW) призначена для студентів, які прагнуть працювати або продовжувати аспірантуру в галузі біології збереження, екології, зоології, ботаніки, природокористування або екології.... [-]
США Due West
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Erskine College

Це привабливе уявлення про написання комп'ютерних програм, створення рішень для реальних проблем з використанням математики або допомога дітям навчитися любити математику ... [+]

Математика

Це привабливе уявлення про написання комп'ютерних програм, створення рішень для реальних проблем з використанням математики або допомога дітям навчитися любити математику? Якщо ви насолоджуєтеся точністю і красою математики, ви можете стати одним з людей, які живуть, щоб знайти рішення.

Відділ математики Erskine College прагне допомогти студентам збільшити свої навички вирішення проблем та абстрактні міркування, щоб підготувати їх до швидко мінливого суспільства.... [-]

США Due West
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Erskine College

Програма хімії в Erskine призначена для підготовки студентів до кар'єри в хімії та хімії пов'язаних дисциплін. Хімія - це дуже широка область вивчення, яка охоплює навичк ... [+]

Хімія

Програма хімії в Erskine призначена для підготовки студентів до кар'єри в хімії та хімії пов'язаних дисциплін. Хімія - це дуже широка область вивчення, яка охоплює навички та особистості від високо аналітичного та математичного до загальновідомого, синтетичного та творчого. Ця різноманітність робить вивчення хімії в християнській ліберальній спільноті ідеальним вибором! Тут, у Erskine, наші хімії спеціальностей заохочується будувати свої технічні лабораторії і наукові навички, розвиваючи по суті розуміння відносин між хіміком, суспільством і церквою.... [-]

США Due West
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
2 Washington St
SC 29639 Due West, South Carolina, США