Erskine College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Erskine College готував студентів до життя навчання, обслуговування та лідерства більше 180 років. Як християнський коледж гуманітарних мистецтв, ми готуємо студентів до кар’єри, але, що більш важливо, ми готуємо вас до покликання вашого життя.

Суворі, персоналізовані вчені

У Erskine ви насолоджуєтесь індивідуальним досвідом. Маючи 19 спеціальностей та 27 неповнолітніх, наш факультет може допомогти вам налаштувати курс навчання, який відповідає вашим особистим і кар’єрним цілям. Розміри класів невеликі, тому професори знають своїх студентів і прагнуть налагодити з ними менторські стосунки. Які б можливості ви не шукали - дослідницькі проекти, стажування, стажування, місійні поїздки чи досвід навчання за кордоном - ви можете бути впевнені, що ваші професори хочуть бачити, як ви досягнете успіху.

129324_1.jpg

Підготовлений до життя

Ерскін готує студентів як до робочої сили, так і до аспірантури. Серед тих, хто подає документи в аспірантуру, 98% приймаються до обраної програми.

Чому Ерскін?

Сильна громада

Erskine пропонує більше 25 студентських організацій, щоб доповнити академічний досвід. Ви можете приєднатися до літературного товариства, яке чимось схоже на братство чи хоррор. Ви можете опинитися в одному з кількох таємних товариств. Ви також можете взяти участь у керівництві через побут, студентське самоврядування чи інші студентські організації. Покоління поколінь в Ерскіне соціальне життя зосереджувалося на вихованні міцних дружніх стосунків на все життя. Це одна надзвичайна перевага маленької школи.

129271_IMG_1142.jpg

Легка атлетика

Erskine пропонує 23 види спорту та двічі змагається на міжвузівському рівні як член Національної колегіальної атлетичної асоціації (NCAA), Відділ II, як член Конференції Carolinas та як член Національної християнської асоціації легкої атлетики (NCCAA). Ми прагнемо зростання та розвитку наших студентів-спортсменів. Ми хочемо, щоб вони були конкурентоспроможними як у класі, так і на ігровому полі.

141092_Soccer.jpg

Автентичне християнство

Віра та навчання інтегровані в класі в Erskine, і ми робимо духовний ріст та розвиток наших учнів пріоритетом. Студенти можуть скористатися перевагами вивчення Біблії, богослужінь, спільних заходів та реколекцій, спонсорованих групами служіння в університетському містечку, включаючи баптистські колегіальні міністерства (BCM), Товариство християнських спортсменів (FCA) та Реформатське університетське товариство (RUF).

129327_8.jpg

Campus Life

Просторий кампус площею 90 акрів Erskine пропонує як класичні, так і сучасні зручності. У Центрі діяльності Галлоуей є два тренажерні зали, майданчики для ракетболу, кімната для аеробіки / ваги, стіна для скелелазіння та спортивне приміщення.

Внутрішній спорт

На чолі зі студентом-інтернатуром, ми пропонуємо кілька спільних видів спорту для тих, хто має змагальний дух, але також любить розважитися. Пропозиції включають такі види спорту, як доджбол, фрісбі, волейбол тощо.

129270_DSC00518.jpg

Діяльність кампусу

Студенти можуть приєднатися до розваг із нашими заходами на території всього кампусу, які вам запропонували наша Рада діяльності Erskine та Асоціація студентського уряду. Від вечорів дрібниць та продуктового бінго до великих подій, таких як Fall Fest, в офісі Campus Life є щось для вас.

129329_12.jpg

Доступна освіта

Співробітники фінансової допомоги Erskine працюють індивідуально з кожною родиною, щоб скласти фінансовий план, який зробить коледж доступним. Більшість студентів Erskine отримують якусь фінансову допомогу з федеральних, штатних та інституційних джерел допомоги. Стипендії на основі заслуг в академіках, легкій атлетиці, драматургії та музиці присуджуються щороку.

129267_DSC_4803.jpg

Розташування

Західний Захід

Address
2 Washington St
SC 29639 Західний Захід, Південна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія