Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сільберманський коледж бізнесу

Сільберманський коледж бізнесу є однією з провідних бізнес-шкіл країни, яка пропонує студенти, аспіранти та магістри, включаючи MBA, MBA для керівників; магістр наук у галузі управління ланцюгами постачання, обліку, оподаткування та цифрового маркетингу (онлайн); і випускні сертифікати.

Ступінь з Сільберманського коледжу бізнесу в Нью-Джерсі підготує вас до того, щоб стати лідером у бізнесі та менеджменті - людиною, яка принесе етичні перспективи до будь-якого професійного середовища. Просто попросіть тих, хто прийшов перед вами і стане видатним керівником у світі бізнесу. Курсові роботи в галузі бізнесу дадуть вам перший досвід роботи з бізнес-спільнотою, надаючи вам перевірені методи фінансового та стратегічного аналізу, загальне бізнес-планування та впровадження.

Ви можете отримати ступінь бізнесу в Сільберманському коледжі бізнесу, відвідуючи один з наших трьох кампусів або зареєструвавшись в нашому Інтернет-майстері програми "Цифровий маркетинг".

У Нью-Джерсі

 • Флорхем Кампус в Медісоні, штат Нью-Джерсі
 • Столичний кампус в Теанеку, штат Нью-Джерсі

В Канаді

 • Кампус Ванкувера, у Ванкувері, Канада

У Ванкуверському університетському містечку FDU, розташованому у центрі Ванкувера, Канада, пропонуються програми бакалавра з управління бізнесом та інформаційних технологій.


Опис місії

Місія Сілберманського коледжу бізнесу в Fairleigh Dickinson University повинна бути центром навчання, спрямованого на освіту завтрашніх керівників сьогодні, щоб підготувати наших студентів до успіху в глобальному середовищі та просувати розуміння бізнесу.


Бачення

Сільберманський коледж бізнесу буде визнаний у всьому світі зацікавленими сторонами та колегами за його відмінну готовність до викладання, інтелектуальний внесок та програми, які розширюють знання для просування практики управління бізнесом. Ми будемо базовою програмою підвищення кваліфікації бізнес-освіти в галузі навчання та стипендії та для того, щоб наші студенти могли ефективно працювати у складній та динамічній багатокультурній робочій обстановці.


Спільні цінності

Відповідно до місії Fairleigh Dickinson University, Silberman College допомагає студентам вийти за межі себе та на зацікавлене життя на динамічному світовому ринку.

 • Ми прагнемо до високоефективного навчання та залучення студентів як партнерів у навчанні.
 • Ми здійснюємо особисту та професійну цілісність та високі стандарти етичної поведінки.
 • Ми прагнемо наповнювати належні обов'язки керівництва, включаючи соціальні, економічні та екологічні.
 • Ми орієнтовані на результати та прагнемо до успіху індивідуальних та організаційних навичок наших студентів.
 • Ми цінуємо різноманітність, відкритість та взаємну повагу, і віримо, що вони є критичними для успіху наших програм.
 • Ми підтримуємо та заохочуємо наших студентів, викладачів та співробітників до громадянської діяльності, залученню громадськості та більшому глобальному розумінні.
 • Ми цінуємо безперервне вдосконалення, а наші випускники живуть у всьому житті та беруть участі учнів.
 • Ми залишаємось реагувати на мінливі потреби глобального, багатокультурного бізнес-середовища.
 • Ми вважаємо наших випускників важливими партнерами і цінуємо участь багатьох зацікавлених сторін у нашому навчальному середовищі.
 • Ми - виняткова спільнота вчителів-вчених і цінують роль стипендії у підвищенні ролі навчання.
 • Ми віримо, що бізнес-освіта поєднує інформаційні, економічні, соціальні та екологічні обов'язки.
 • Ми цінуємо вдячність інших культур та точок зору.
 • Ми вважаємо, що активне і спільне навчання є важливими інструментами, щоб зробити навчальний досвід більш релевантним, цікавим та корисним.


Сільберман - Один з провідних 5% бізнес-шкіл у світі з акредитацією AACSB

Сільберманський коледж бізнесу є акредитованим AACSB International - провідним акредитаційним органом у світі для колегіальних шкіл бізнесу. Менш ніж 5% бізнес-шкіл по всьому світу мають акредитацію AACSB.

Сільберман є провідним постачальником високоякісних, інноваційних освітніх послуг в галузі управління бізнесом за допомогою прикладних досліджень та професійної діяльності факультету, а тепер з розширеним охопленням студентами у всьому світі за допомогою онлайнових програм ступінь бізнесу.


Відмінний рейтинг бізнес-школи

Ми пишаємося тим, що Silberman є провідною бізнес-школою, яку незалежно оцінює ці авторитетні джерела:

 • Принстонський огляд займає Силверманський коледж як одне з кращих бізнес-шкіл нації.
 • Новини США
 • Едюніверсальні ставки Сільберманського коледжу як "Відмінна бізнес-школа"
 • Старт-клас ставки Сільберман як другий тільки в бізнес-школи Рутгер в Нью-Джерсі.
 • Інститут інновацій та підприємництва Ротмана Сільбермана, який отримав високу нагороду за програмою "Інновації в галузі підприємництва" Фонду Десхенде
 • Податковий талант, Inc. Оцінює Silberman одного з 10 кращих магістрів в галузі бухгалтерського обліку програми МАКК
 • Ступінь обліку Ступінь оглядових оцінок Silberman один з Top 10 кращих бакалавраторської програми бухгалтерського обліку в Нью-Джерсі


Провідна глобальна корпоративна стабільність та соціальна відповідальність через Партнерство Організації Об'єднаних Націй

З 2009 року Сільберман є учасником Договірної Сторони в Принципах Відповідального Управління Навчання (PRME) - глобальної мережі бізнес-шкіл, яка прагне вести трансформацію освіти в галузі управління бізнесом, досліджень та лідерства в галузі мислення шляхом розробки навчальних програм, які включати стійкість та соціальну відповідальність. Щороку ми повідомляємо про наші досягнення.


Інтернет магістерська програма

Онлайн-магістр Сілбермана в галузі цифрового маркетингу тепер відкриває можливості для учнів національної та глобальної освіти, щоб отримати ступінь з Fairleigh Dickinson University.

Розташування

Медісон

Address
Florham Campus
285 Madison Avenue

07940 Медісон, Нью Джерсі, США

Teaneck

Address
Metropolitan Campus
1000 River Road

07666 Teaneck, Нью Джерсі, США

Акредитації

AACSB Accredited