Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Сільберманський коледж бізнесу

Сільберманський коледж бізнесу є однією з провідних бізнес-шкіл країни, яка пропонує студенти, аспіранти та магістри, включаючи MBA, MBA для керівників; магістр наук у галузі управління ланцюгами постачання, обліку, оподаткування та цифрового маркетингу (онлайн); і випускні сертифікати.

Ступінь з Сільберманського коледжу бізнесу в Нью-Джерсі підготує вас до того, щоб стати лідером у бізнесі та менеджменті - людиною, яка принесе етичні перспективи до будь-якого професійного середовища. Просто попросіть тих, хто прийшов перед вами і стане видатним керівником у світі бізнесу. Курсові роботи в галузі бізнесу дадуть вам перший досвід роботи з бізнес-спільнотою, надаючи вам перевірені методи фінансового та стратегічного аналізу, загальне бізнес-планування та впровадження.

Ви можете отримати ступінь бізнесу в Сільберманському коледжі бізнесу, відвідуючи один з наших трьох кампусів або зареєструвавшись в нашому Інтернет-майстері програми "Цифровий маркетинг".

У Нью-Джерсі

 • Флорхем Кампус в Медісоні, штат Нью-Джерсі
 • Столичний кампус в Теанеку, штат Нью-Джерсі

В Канаді

 • Кампус Ванкувера, у Ванкувері, Канада

У Ванкуверському університетському містечку FDU, розташованому у центрі Ванкувера, Канада, пропонуються програми бакалавра з управління бізнесом та інформаційних технологій.


Опис місії

Місія Сілберманського коледжу бізнесу в Fairleigh Dickinson University повинна бути центром навчання, спрямованого на освіту завтрашніх керівників сьогодні, щоб підготувати наших студентів до успіху в глобальному середовищі та просувати розуміння бізнесу.


Бачення

Сільберманський коледж бізнесу буде визнаний у всьому світі зацікавленими сторонами та колегами за його відмінну готовність до викладання, інтелектуальний внесок та програми, які розширюють знання для просування практики управління бізнесом. Ми будемо базовою програмою підвищення кваліфікації бізнес-освіти в галузі навчання та стипендії та для того, щоб наші студенти могли ефективно працювати у складній та динамічній багатокультурній робочій обстановці.


Спільні цінності

Відповідно до місії Fairleigh Dickinson University, Silberman College допомагає студентам вийти за межі себе та на зацікавлене життя на динамічному світовому ринку.

 • Ми прагнемо до високоефективного навчання та залучення студентів як партнерів у навчанні.
 • Ми здійснюємо особисту та професійну цілісність та високі стандарти етичної поведінки.
 • Ми прагнемо наповнювати належні обов'язки керівництва, включаючи соціальні, економічні та екологічні.
 • Ми орієнтовані на результати та прагнемо до успіху індивідуальних та організаційних навичок наших студентів.
 • Ми цінуємо різноманітність, відкритість та взаємну повагу, і віримо, що вони є критичними для успіху наших програм.
 • Ми підтримуємо та заохочуємо наших студентів, викладачів та співробітників до громадянської діяльності, залученню громадськості та більшому глобальному розумінні.
 • Ми цінуємо безперервне вдосконалення, а наші випускники живуть у всьому житті та беруть участі учнів.
 • Ми залишаємось реагувати на мінливі потреби глобального, багатокультурного бізнес-середовища.
 • Ми вважаємо наших випускників важливими партнерами і цінуємо участь багатьох зацікавлених сторін у нашому навчальному середовищі.
 • Ми - виняткова спільнота вчителів-вчених і цінують роль стипендії у підвищенні ролі навчання.
 • Ми віримо, що бізнес-освіта поєднує інформаційні, економічні, соціальні та екологічні обов'язки.
 • Ми цінуємо вдячність інших культур та точок зору.
 • Ми вважаємо, що активне і спільне навчання є важливими інструментами, щоб зробити навчальний досвід більш релевантним, цікавим та корисним.


Сільберман - Один з провідних 5% бізнес-шкіл у світі з акредитацією AACSB

Сільберманський коледж бізнесу є акредитованим AACSB International - провідним акредитаційним органом у світі для колегіальних шкіл бізнесу. Менш ніж 5% бізнес-шкіл по всьому світу мають акредитацію AACSB.

Сільберман є провідним постачальником високоякісних, інноваційних освітніх послуг в галузі управління бізнесом за допомогою прикладних досліджень та професійної діяльності факультету, а тепер з розширеним охопленням студентами у всьому світі за допомогою онлайнових програм ступінь бізнесу.


Відмінний рейтинг бізнес-школи

Ми пишаємося тим, що Silberman є провідною бізнес-школою, яку незалежно оцінює ці авторитетні джерела:

 • Принстонський огляд займає Силверманський коледж як одне з кращих бізнес-шкіл нації.
 • Новини США
 • Едюніверсальні ставки Сільберманського коледжу як "Відмінна бізнес-школа"
 • Старт-клас ставки Сільберман як другий тільки в бізнес-школи Рутгер в Нью-Джерсі.
 • Інститут інновацій та підприємництва Ротмана Сільбермана, який отримав високу нагороду за програмою "Інновації в галузі підприємництва" Фонду Десхенде
 • Податковий талант, Inc. Оцінює Silberman одного з 10 кращих магістрів в галузі бухгалтерського обліку програми МАКК
 • Ступінь обліку Ступінь оглядових оцінок Silberman один з Top 10 кращих бакалавраторської програми бухгалтерського обліку в Нью-Джерсі


Провідна глобальна корпоративна стабільність та соціальна відповідальність через Партнерство Організації Об'єднаних Націй

З 2009 року Сільберман є учасником Договірної Сторони в Принципах Відповідального Управління Навчання (PRME) - глобальної мережі бізнес-шкіл, яка прагне вести трансформацію освіти в галузі управління бізнесом, досліджень та лідерства в галузі мислення шляхом розробки навчальних програм, які включати стійкість та соціальну відповідальність. Щороку ми повідомляємо про наші досягнення.


Інтернет магістерська програма

Онлайн-магістр Сілбермана в галузі цифрового маркетингу тепер відкриває можливості для учнів національної та глобальної освіти, щоб отримати ступінь з Fairleigh Dickinson University.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Якщо ваша мета полягає у забезпеченні позиції в управлінні, цей основний спеціаліст надає вам глобальну перспективу управління бізнесом з акцентом на етику та стабільну д ... [+]

Спеціальність « Менеджмент» призначена для студентів, які бажають розвивати міжособистісні та управлінські навички, які вони можуть використовувати, починаючи з першої професійної роботи, а також розробляючи довгострокову перспективу та систему цінностей, яка буде служити їм у всій своїй кар'єрі.

Курсові курси менеджменту підкреслюють:

Підхід до навчання в класі, який залучає учня до навчального процесуКонцентрація на знання та набори навичок, які є практичними та кориснимиГлобальна перспектива, яка підкреслює етику та довгострокову стабільну ділову практикуВикористання навчально-методичного навчання на основі колективу... [-]
США Madison Teaneck
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Наша бакалавратська програма бухгалтерського обліку оцінюється як найкраща десятка кращих бакалаврських програм бухгалтерського обліку в Нью-Джерсі за результатами аналіз ... [+]

Чому вивчати бухгалтерський облік у ФДУ?Ти знав...Студенти з FDU бухгалтерів здобули № 1, 3 та 5 на екзамені сертифікованого бухгалтера в Нью-Джерсі.Більшість спеціалістів з бухгалтерського обліку отримують пропозиції про роботу протягом року, перш ніж вони закінчать навчання.Студенти у програмі комбінованих студій 4 1 можуть закінчити ступінь бакалавра та магістра за п'ять років.Товариство сертифікованих бухгалтерів (NJSCPA) у Нью-Джерсі, Рада з нагляду за бухгалтерським обліком публічних компаній (PCAOB), коледж бізнесу Сільберман та інші регулярно вручають стипендії студентам FDU. Читайте про наявні стипендії для обліку студентів .Програма бухгалтерського обліку отримала схвалення від IMA (Інститут управлінських бухгалтерів) для задоволення високих освітніх стандартів, що дає змогу студентам отримати сертифікат сертифікованого управлінського бухгалтера (CMA) .Наша програма бухгалтерського обліку отримала національну нагороду за інновації.Три факультету ФДУ отримали нагороду NJSCPA за видатні педагоги.Державні аудиторські фірми обмежують прийом на роботу тільки до коледжів, як FDU, які кваліфікують студентів для іспиту з дипломованого бухгалтера.Вимоги до ступеня... [-]
США Madison Teaneck
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Найважливіші фахівці з управління бізнесом отримують широке розуміння принципів управління, і, якщо хочете, вибрати зону концентрації для досягнення ваших цілей у кар'єрі ... [+]

Оснастіть себе майбутнім бізнес-адміністрування компанії Silberman, щоб стати бажаним випускником. Ви можете заповнити спеціальність "Ділова адміністрація" з або без зони зосередження.

Основний бізнес-адміністрування дає вам можливість зосередитися на зоні концентрації, приймаючи вдосконалені бізнес-курси, які допомагають визначити свій набір навичок.

Усі студенти, які навчаються у програмі бакалавра наук, повинні завершити навчальний план університету та бізнес- класу на додаток до кредитів, наведених нижче за вашою базовою програмою .... [-]

США Madison Teaneck
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Наша програма з маркетингу призначена для підготовки вас до кар'єри в галузі продажів, роздрібної торгівлі, реклами, управління продуктами, прямого маркетингу та дослідже ... [+]

Спеціалісти з маркетингу піддаються міждисциплінарним курсам, які розвивають широкий спектр ділових навичок. Програма маркетингу розроблена для підготовки студентів до кар'єри у сфері продажів, роздрібної торгівлі, реклами, управління продуктами, прямого маркетингу та досліджень.

Ця підготовка здійснюється за допомогою курсових пропозицій з основних маркетингових концепцій та доповнюється спеціальними курсами . Процес навчання доповнюється проектами, тематичними дослідженнями та стажуваннями.... [-]

США Madison Teaneck
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Інститут інновацій та підприємництва Ротмана в коледжі Сільбермана, переможець Премії за програмою "Інновації в галузі підприємництва" за програмою "Навчання за програмам ... [+]

Підприємці користуються великим попитом, оскільки вони є важливими для нашого суспільства у побудові економічних механізмів, які сприяють розвитку нашої економіки. Вони сприяють технологічним та соціальним змінам, а їх інновації та творчість формують наше майбутнє.

Інститут інновацій та підприємництва Ротмана Сільбермана, національно визнаний центр підприємництва, нещодавно отримав високу нагороду за програмою "Надзвичайні цілі" за програмою "Інновації в галузі підприємництва" від Фонду Десханде.... [-]

США Madison Teaneck
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Як фахівець з фінансів FDU, ви отримаєте чітке розуміння фінансового аналізу, фінансового менеджменту та фінансових систем. Ви можете вибрати концентрацію в Консультації ... [+]

Фінанси в Fairleigh Dickinson надають вам розуміння фінансового аналізу, фінансового менеджменту та фінансових систем. Ця програма пропонується через Коледж бізнесу Сілбермана Ферля Діккінсона як на кампусі Флорхем, так і на місці столичного кампусу.

Коледж володіє престижною акредитацією AACSB International - Асоціацією для вдосконалення університетських шкіл бізнесу - яка визнає якість її викладачів, академічних програм і ресурсів. Менше третини всіх бізнес-шкіл США займають визнання AACSB, що додає вартості до ступеня бакалаврського бізнесу в університеті Fairleigh Dickinson.... [-]

США Madison Teaneck
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Address
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, США
Веб-сайт
Address
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, США