Faith Bible College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія Міжнародного Faith Bible College - підготувати професійних лідерів-служителів п’ятидесятників, які змінюють світ у виконанні Великого доручення Господа Ісуса Христа. (Матвія 28:19, 20)

FBCI є єдиним вищим навчальним закладом, який навчає чоловіків та жінок у богословських студіях, готуючи їх бути пасторами, євангелістами, місіонерами, вихователями, провідниками богослужінь тощо. Дотримуючись своєї місії, ми заохочуємо наших студентів виявляти, розвиватись та виконувати свої цілі в християнському служінні. Завдяки натхненним заняттям, помазаним капличкам, індивідуальним наставництвом та практичним досвідом служіння студенти дозріють у своїх даруваннях. Крім того, ми намагаємось запропонувати студентам шлях до благословення служіння без тягаря боргів.

ІНСТИТУЦІЙНІ ЦІЛІ

Наша місія та культура посилюються наступними основними цінностями:

FBCI - це єдиний цілеспрямований навчальний заклад у біблійній вищій освіті, який готує професійних християнських служителів у спілкуванні та виконанні Великого доручення.

FBCI - це спільнота, яка буде служити всьому студенту, вирішуючи освітні, біблійні, духовні та соціальні потреби в полікультурному середовищі.

Викладачі та співробітники ФБКІ заохочують наших студентів відкривати, розвивати та виконувати свої цілі в християнському служінні завдяки натхненним заняттям, помазаним каплицям, індивідуальному наставництву та практичним практикам служіння.

ФБКІ намагається запропонувати студентам шлях до благословення служіння без тягаря боргів.

FBCI - це орієнтоване на Христа середовище, прихильне інституційній цілісності.

FBCI охопить зростання кількості студентів та програм шляхом постійного стратегічного планування та оцінки.

FBCI запропонує професійну службу, що вшановує Христа, у всіх операціях коледжу.

Розташування

Charleston

Address
Main Road,29
04422 Charleston, Мен, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія