Ferrum College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Випускники та сучасні пантери пояснюють нашу відданість студентському успіху

Ми прагнемо до академічної досконалості і вважаємо, що наші студенти заслуговують на досягнення успішних результатів, перш ніж вони навіть закінчать навчання. Наші нинішні студенти беруть участь у можливостях, які зміцнюють свої резюме та надають їм реальний досвід. Наші випускники Ferrum College є живим доказом того, що навчання Ferrum дає успіх, який прагнуть наші студенти!

Місія Ferrum College

Наша місія полягає в тому, щоб виховувати студентів у дисциплінах вищої освіти та допомагати їм бути вдумливими та сприйнятливими, бути чітко та професійно здатними, бути дбайливими та зацікавленими громадянами своєї громади, нації та світу.

Досвід Ferrum College

У Ferrum College ми надаємо унікальні можливості та відмінний освітній досвід, який перетворить життя наших студентів у привітну та підтримуючу спільноту. Ми хочемо, щоб наші студенти, з усіх верств суспільства, мали змогу виявляти свій потенціал, досягати своїх цілей і змінювати свої спільноти. Досвід Феррум багатий на можливості стажування, практичного навчання, міжнародних та вітчизняних подорожей, програми вчених, особистісного розвитку та обслуговування громади.

Campus Life

Ferrum College може похвалитися широким спектром позакласних заходів і розваг, що складаються з багатьох студентських клубів та організацій, а також дев'ятнадцяти спортивних видів спорту NCAA Division III для чоловіків і жінок, а також жіночої боротьби, програми кінного спорту та черлідінгу. Наша програма Ferrum Outdoors дозволяє вам відчути пригоди в прилеглих горах і державних парках, а також на озерах і річках. 30 000 квадратних футів Hank Norton Center є домом для більшості наших спортивних програм на відкритому повітрі. Наша YMCA на кампусі вітає як Коледж, так і громаду, причому членство в YMCA доступне всім студентам.

Акредитація

Ferrum College акредитований Південної асоціації коледжів і шкіл комісії з коледжів (SACSCOC), щоб присудити ступінь бакалавра. Зверніться до SACSCOC в 1866 Південному провулку, Decatur, Georgia, 30033-4097 або зателефонуйте за номером 404-679-4500 з питань акредитації Ferrum College .

Ferrum College акредитований Сенатом університету Об'єднаної методистської церкви і є членом Національної асоціації шкіл і коледжів Об'єднаної методистської церкви.

Заява про недискримінацію

Ferrum College не дискримінує за ознаками раси, релігії, кольору, національного походження, віку, статусу ветерана, статі або обмежень щодо допуску до, доступу до, лікування або зайнятості у своїх програмах та діяльності. Ferrum College підтверджує гідність і цінність кожної людини, незалежно від сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності, і не допускатиме переслідування чи дискримінацію стосовно будь-якої особи.

Визнання

«Кращі регіональні коледжі» на Півдні
- Новини США

«Кращий вибух для Баку» - Південно-Східний
- Вашингтон Щомісяця, 2015, 2016, 2017

“Держава освіти: вищі середні школи

«Військово-дружні»
- Посібник для військово-дружніх шкіл, 2014, 2015, 2016, 2017

«Найбільш різноманітні коледжі у Вірджинії»
- Niche.com, 2017

Факультет

«2016-17 провідний професіонал у сфері охорони здоров'я»
- Велнес-рада Америки, доктор Лініс Андерсон

«Науковий співробітник з наукової політики»
- Ентомологічне товариство Америки, доктор Тім Дарем

«Нагорода Євгена П. Одума за відмінну освіту в галузі екології»
- Екологічне товариство Америки, 2016, д-р Каролін Томас і доктор Боб ПохладFerrum College students in the library" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/11/111296_10296790183_c72c7bd6f8_b.jpg" alt="Ferrum College students in the library" />Ferrum College

Розташування

Ferrum

Address
John Wesley Hall
215 Ferrum Mountain Road

24088 Ferrum, Вірджинія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: