Florida College of Integrative Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про FCIM

Якщо ви зацікавлені в інтегративній медицині як кар'єрі або розширенні існуючої медичної практики, Florida College of Integrative Medicine (FCIM) пропонує унікальну програму, яка об'єднує вчення і методи східної медицини з фундаментом західних медичних наук. FCIM є унікальним у тому, що ця інтеграція знань демонструється послідовно в нашій навчальній програмі, яка краще підготує наших випускників до задоволення мінливих вимог американського ландшафту, що швидко розвивається.

Як інститут, присвячений ефективній інтеграції учень східної медицини та західних медичних наук, FCIM прагне дати нашим успішним випускникам - кожному з них ступінь бакалавра в галузі охорони здоров'я та ступінь магістра з східної медицини - унікальний край для задоволення змінюються вимоги еволюції системи охорони здоров'я в Америці.

Історія

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) є однією з найстаріших шкіл акупунктури в Америці. Заснована в 1990 році, FCIM була першою школою у Флориді, акредитованою Акредитаційною комісією з акупунктури та східної медицини (ACAOM) і ліцензованою Флоридською комісією незалежної освіти.

Починаючи з 1990 року, FCIM підтримує відмінну репутацію однієї з провідних американських установ з східної медицини, особливо в штаті Флорида та Південно-Східні Сполучені Штати. У 1997 році FCIM почав приймати іноземних студентів і вже випустив успішних випускників з таких країн, як Австралія, Англія, Росія, Корея, В'єтнам, Філіппіни, Туреччина, Іран, Індія, Китай і Тайвань.116952_116879_bannerwithimage.jpg

Місія програми східної медицини

Наша місія

Місія FCIM полягає в тому, щоб забезпечити всебічну освіту в традиційній китайській медицині принципів, концепцій і практик, який призначений для підготовки індивідуального студента, щоб стати кваліфікованим і ліцензованим медичним працівником, який забезпечує акупунктурну діагностику і лікування, фітопрепарати, а також допоміжну терапію і діагностику методики просування, підтримання та відновлення здоров'я та профілактики захворювань.

Місія та філософія програми східної медицини

Місія програми «Східна медицина» полягає в тому, щоб запропонувати всебічну освіту з фундаментальних теорій і практик східної медицини, забезпечуючи при цьому, що випускники знають відповідні концепції та технології західної медичної науки.

Інтеграція західних медичних наук у рамках програми «Східна медицина» підвищує якість лікування східної медицини, яку надають наші студенти та випускники. Строгий навчальний план є широким і поглибленим і призначений для того, щоб сприяти професійному та особистому зростанню студентів, допомагаючи їм розвивати відповідальне самостійне судження та забезпечувати ефективну допомогу пацієнтам.

Наша місія є наріжним каменем усіх наших навчальних заходів і програм і однозначно проявляється в наших публікаціях, процесах прийому, досвіді в класі, клінічних процедурах, виборі факультетів і програмах безперервної освіти. Базуючись на світогляді, що охоплює важливість збереження гармонії та балансу в тілі кожної людини, ми намагаємося сприяти професійним практикам з первинної медичної допомоги, які володіють знаннями в області акупунктурної діагностики та лікування східної медицини, а також допоміжних методів лікування та діагностики. сприяння, підтримання та відновлення здоров'я та профілактики захворювань.116953_116878_image.png

Розташування

Орландо

Address
7100 Lake Ellenor Drive
FL 32809 Орландо, Флорида, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: