Fontbonne University Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Досягнення нових вершин із глобальною перспективою

У сучасній економіці ваш інтерес до бізнесу має глобальний розмах, будь то бажання бути підприємцем або піднятися по службових сходах. У Fontbonne ми тут, щоб переконатися, що ви готові до успіху, незалежно від того, в якому напрямку веде ваш кар’єрний шлях. Коледж глобальних ділових та професійних досліджень Університету Фонтбонна може похвалитися більше десятка різних варіантів навчання, включаючи програми для студентів та аспірантів, а також вечірні та онлайн-варіанти, які надають студентам можливості для зростання, навчання та успіху - і все з широким світоглядом.

Ми розуміємо вплив бізнесу на всі аспекти світового суспільства - від Сент-Луїса до Сінгапуру. Ось чому ми підтримуємо міжнародний фокус у всіх наших ділових програмах та навчальних програмах. Від шанованих професорів до працюючих професіоналів у різних ділових дисциплінах, ви виявите, що наш факультет розпізнає ваш потенціал і підштовхне до вашого успіху. І вони знають, що кожен студент навчається унікально, незалежно від того, є він традиційним студентом коледжу або дорослим, хто має великий досвід реального світу.

Місія

Ваш успіх у класі та залі засідань є головним напрямком нашої програми. Наша гнучка навчальна програма та високошанований досвідчений викладач із реального світу дозволяють визначити цей успіх способами, що підтримують ваші кар’єрні прагнення.

Місія Коледжу глобального бізнесу та професійних досліджень Еккелкампа в Університеті Фонбонн полягає в забезпеченні академічно обґрунтованих бізнес-програм, які відповідають поточним і майбутнім потребам бізнесу. Коледж прагне створити сприятливе середовище, забезпечуючи індивідуальну увагу різноманітній студентській групі.

Відповідно до цілей навчання в університеті Фонбонн протягом усього життя, наші програми розроблені, щоб забезпечити кожному студенту-випускнику здатність критично мислити, діяти етично та взяти на себе відповідальність як громадяни та керівники. Коледж також працює над наданням студентам фактів, теорій та практичних навичок, що дозволяє їм обіймати відповідальні керівні та адміністративні посади в загальних бізнесах, промисловості та некомерційних організаціях.

Бачення

Бачення Коледжу глобальних ділових та професійних досліджень Еккелкампа має бути визнаним для виховання чітких, аналітичних мислителів, відповідальних за пошук етичних та соціально відповідальних рішень для обслуговування динамічного ділового світу, що потребує потреби.

Розташування

Сент-Луїс

Address
Wydown Boulevard,6800
63105 Сент-Луїс, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія