Fremont College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Fremont College був заснований на принципі, що освіта є основою для зростання і що студенти повинні мати можливість розвинути свій повний потенціал. Роботодавці, викладачі та співробітники Fremont College вважають, що кожен, хто прагне наполегливо працювати і бажає змінити своє життя на краще, заслуговує на доступ до освіти світового класу.

Поєднуючи найкращі методи з багатьох установ та теорій, Fremont College прагне бути новатором у професійній освіті. Fremont College виріс у розмірах, якості та інноваціях. Щодня роботодавці, випускники, студенти, викладачі та чудова консультативна рада Fremont College пишуть нові глави, коли вони стають частиною історії Fremont College .

Наша місія полягає в тому, щоб подолати розрив між традиційною аудиторією та робочим місцем XXI століття та дати можливість нашим випускникам робити внесок у громаду, надаючи ефективний освітній досвід на основі інноваційних методів навчання.

Розташування

Cerritos

Address
Studebaker Road,18000
90703 Cerritos, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: