Fresno Pacific University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Fresno Pacific University є єдиним акредитованим в Долині християнським університетом, який з'єднує невикористаний потенціал кожного студента з необмеженими можливостями для професійного, особистого та етичного розвитку. Неприбуткова та незалежна FPU пропонує понад 100 навчальних курсів для близько 4000 традиційних студентів, доповнення ступеня для дорослих, студенти випускників та семінаристів у головному кампусі на південному сході Фресно та всю долину в регіональних кампусах у Північному Фресно, Візалія, Бейкерсфілд та Мерсед а також онлайн. Наші студенти переслідують великі ідеї та вивчають глибоку віру через п'ять шкіл: Школи бізнесу; Школа природних наук; Школа гуманітарних наук, релігії та соціальних наук; школа освіти; і Тихоокеанська біблійна семінарія Фресно. Університет також налічує близько 10 000 студентів за спеціальностями.

Оскільки клас був відкритий у 1944 році, FPU заохочує студентів до першого покоління досягти більших результатів, одночасно створюючи найвищий рівень чотирирічного випуску. Ми робимо освіту доступною, надаючи фінансову допомогу 98 відсоткам традиційних студентів, і чотирирічну гарантію випускників для тих, хто претендує. Не лише інститутом, який обслуговує іспанське суспільство, FPU входить до десятки найбільших національних вищих навчальних закладів за найвищими ставками випускників іспанських країн відповідно до "Хроніки вищої освіти" . Університет акредитований старшим коледжем WASC та університетською комісією (WSCUC) і включений в Новини США

Підготовка студентів до досягнення більшого, ніж вони вважали можливим, починається з факультету. Більше 80 відсотків мають докторські студії, і всі вони поєднують складні стипендії з реальним застосуванням. Індивідуальна увага та контакти за межами класу підтримують безперервне навчання через відносини факультету та студента.

Fresno Pacific University - можливе тут.

Розташування

Фресно

Fresno Pacific University

Address
Fresno Pacific University
1717 S Chestnut Ave

93702 Фресно, Каліфорнія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 559-453-2000