Прочитайте офіційний опис

Гленвіла державний коледж, часто згадується як маяк на пагорбі, тільки в центрі міста державному коледжі Західної Вірджинії.

Заснована в 1872 році, щоб забезпечити навчання і практику для вчителів шкіл загального в науці освіти, Гленвіла державний коледж перевершив його первісну місію, і в даний час готує студентів до кар'єри в галузі викладання, ділові, земельні ресурси, музика, гуманітарні, науки, кримінального правосуддя, і сфери послуг.

З реєстрацією приблизно 1800 студентів, коледж може похвалитися середній розмір класу від 15. Реєстрація Коледжу складається зі студентів з 24 держав і 3-х країн, і з гордістю включає в себе безліч студентів першого покоління і меншин.

Наша місія

Гленвіла державний коледж надає традицію високої якості освіти через інновації в проектуванні, постачанні, і оцінці програм та послуг, розвиток трудових ресурсів і комплексних послуг для студентів; співтовариство активних учнів, присвячених протягом всього життя, ефективного навчання, прикладної науки, творчої діяльності та обслуговування; керівництво, яке сприяє успішному навчанню викладання, культурної активності та економічного розвитку у світовому співтоваристві.

Філософія і основні цінності

Гленвіла державний коледж був створений в 1872 році з метою надання якісних освітніх можливостей для громадян Західної Вірджинії. Спочатку заснований як педінституту, Гленвіла державний коледж залишається лідером у підготовці вчителів. Поряд з його акцентом на підготовку вчителів, коледж відповідає потребам Західній Вірджинії і розробила додаткові програми в різних областях. Коледж прагне до шести основним цінностям: студент-центром, спільноти, цілісність, традиції, лідерство та сім'ї.

Студент-центру

Студент приходить спочатку в Glenville держави, і наші організаційні процеси та рішення керуватися тим, що краще для студента. Ми прагнемо, щоб зняти бар'єри і урізноманітнити процес навчання, і кожен факультет і співробітник, і адміністратор особисто покликана служити студентам в ефективних і чуйних способами, незалежно від кого, коли і де.

Спільнота

Ми спільнота учнів, які цінують наші згуртовані відносини один з одним. Ми прагнемо всеосяжність через прослуховування і співробітництво. Ми разом підтримують у всі часи через відкрите спілкування, і ми працюємо разом, як одна команда на території кампусу, де наша робота займає нас, і в громадах, де ми живемо або працюємо.

Чесність

Ми завжди правдиві, етичні та відповідальності за те, що ми говоримо, ми будемо робити. Ми демонструємо відкриту довіра, повага до нашої різноманітності і справедливості в усьому що ми робимо. Ми реагувати, послідовної і прагне до постійного вдосконалення у всіх областях.

Традиція

Ми пишаємося нашою багатою традиції забезпечення високої якості освітніх можливостей і значення освіти для створення майбутнього. Ми продовжуємо наші традиції живі, як спосіб святкування наші минулі досягнення і в якості основи для реагування на нові можливості та виклики в постійно мінливому світі.

керівництво

Ми визнаємо головну відповідальність вести. Ми готуємо для наших лідерів суспільства, які вдумливий, продуктивної, що займаються, і чуйних громадян. Ми постійно сприяти інноваціям, які збагачує середовище навчання, і ми демонструємо перевагу за допомогою наших освітніх програм і послуг.

Сім'я

Ми міцна сім'я, як це відображено в нашій турботі і любові, і відзначається зручність, яке відрізняє нас від інших. Ми підтримуємо культуру, поважає один одного і різноманітність, будучи підтримують індивідуально і в команді. Ми активно спілкуватися і займатися нашої великої родини, чи є вони батьки, випускники або інші друзі нашої установи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Glenville State College

Департамент по кримінальних суддів пропонує курси злочинності сцени управління, поліції процедур і практики, технології для досліджень, щодо неповнолітніх судової системи ... [+]

Бакалаврат в галузі кримінального правосуддя

Департамент по кримінальних суддів пропонує курси злочинності сцени управління, поліції процедур і практики, технології для досліджень, щодо неповнолітніх судової системи, і багато іншого.

Ми розміщуємо табори, в яких школярі навчаються опитувати свідків і підозрюваних, розслідування на місці злочину, брати відбитки пальців, і збирати докази. Наші студенти отримують, щоб відточити свої навички в Будинку юстиції кримінального, локально іменовані місці злочину будинку.... [-]

США Charleston
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glenville State College

Ступінь бакалавра в сфері природокористування надає студентам знання, аналітичні та практичні навички, і компетенції прийняття рішень для захисту і ефективно використовув ... [+]

Бакалаврат в галузі управління природними ресурсами

Департамент земельних ресурсів пишається своїми практичний підхід до навчання. Студентам надається досвідом, які дублюють реальних додатках, наскільки це можливо. Розміщений в Земельному достатку центру в рамках Вако центру, Департамент державної-оф-арт-об'єктів і близько 300 акрів землі, що прилягає до будівлі для зовнішніх проектів. Парникових і лісопилка розташовані на майно для студента використовувати разом з складських приміщень для лісозаготівлі обладнання. Комп'ютерна лабораторія доступна для відповідних класів. Лабораторія містить комп'ютери, плоттери, сканер і програмне забезпечення, які копіюють ті, що використовуються в уряд, бізнес, і промислових офісів. Широкий спектр ручних інструментів, великогабаритного устаткування і приладів, придатних для польових лабораторій доступні для підвищення викладання та навчання. Глобальні системи позиціонування (GPS) та географічні інформаційні системи (ГІС) технології використовуються в декількох класах.... [-]

США Charleston
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою