Globe Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми знаємо, ваш освітній досвід для вас важливо. Таким чином, ми хочемо, щоб ви знаєте, деякі з наших особливостей, переваг і вигод від освіти, що надається Глобус технологічного інституту:

Відповідні Бізнес, Здоров'я і технології програми, щоб відповідати вашим потребам і потенціал

Наші програми сертифікату і ступінь програми в Нью-Йорку побудовані на широкій базі знань FROMTHE управління бізнесу та інформаційних технологій полів. Є динамічний, акредитованих programsthat зачарують і надихати вас.

Фінансова допомога

Кожна людина повинна отримати освіту, яку вони бажання і потреба. Разом Глобус технологічний інститут хоче бачити вам досягти ваших планів на майбутнє. Ми можемо запропонувати фінансову допомогу студентам, які qualify.Our команда фінансова допомога буде працювати з вами, щоб визначити ваші найкращі варіанти для кращого досвіду.

Цінні послуги кар'єра відома

Кожна людина повинна отримати освіту, яку вони бажання і потреба. Разом Глобус технологічний інститут хоче бачити вам досягти ваших планів на майбутнє. Ми можемо запропонувати фінансову допомогу студентам, які qualify.Our команда фінансова допомога буде працювати з вами, щоб визначити ваші найкращі варіанти для кращого досвіду.

Глобус технологічний інститут є акредитованим, спеціалізована установа вищої освіти, пропонуючи бакалавра, юрист, і сертифікаційні програми в галузі бізнесу та інформаційних технологій.

Місія Глобус технологічного інституту є забезпечення освіти для студентів з різних верств суспільства, у тому числі тих, хто традиційно недостатньо представлені в системі вищої освіти і для підготовки студентів з ринку готових навичок, необхідних для успішного входження кар'єри, розвитку та просування.

Глобус технологічний інститут прагне до досягнення своєї місії шляхом виховання особистісно-орієнтований середовище навчання, підкреслюючи взаємна повага і толерантність, підтримуваний спеціальної викладачів і співробітників і передових технологій.

Підтримка тисячоліття

Для забезпечення навчального середовища особистісно-орієнтованого, в якому розглядаються унікальні потреби людей різних фонів, здібностей і віків, і відображає різноманітність місці коледжу Для прищепити сильне почуття спільності і вдячність і повагу до мультикультуралізму, плюралізму, різноманітності та освіти, що забезпечує основу для успіху в кар'єрі і спільноти Для підвищення інтелектуального, соціального та особистісного зростання студентів, надаючи динамічну програму загальноосвітню Щоб запропонувати курси, а також ряд допоміжних послуг для задоволення унікальних потреб студентів, які не академічно, підготовлені для роботи на рівні коледжу Для забезпечення комплексних послуг для студентів, спрямованих на забезпечення можливостей для особистого збагачення, посилення лідерських навичок студентів та заохочення терпимості й розуміння світу, в якому ми живемо Для підтримки Політика відкритого доступу і доступне навчання і звести до мінімуму соціальні та фінансові бар'єри для освітніх можливостей Для розвитку зв'язків з громадах і забезпечити доступ до програм та послуг за допомогою розробки гнучких розкладів і систем доставки Для створювати атмосферу академічної свободи, яка сприяє інтелектуальної дізнання і різноманітності думки і дискусії Для забезпечення можливості для просування по службі і особистого збагачення, пропонуючи індивідуальні курси для курсів кредитних і некредитних безперервної освіти Щоб використовувати практику оцінки, які підтримують і підвищення стандартів успішності учнів, викладання, якості програм, ресурсів і послуг і які підтримують професійний ріст і розвиток персоналу Для використання стратегічного планування та оцінки результатів, щоб забезпечити фінансову цілісність коледжу та для забезпечення належного визначення пріоритетів та розподілу ресурсів

Розташування

Нью-Йорк

Globe Institute Of Technology

Address
500 7th Avenue New York
NY 10018

10018 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Веб-сайт
Телефон
+1 212-349-4330

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія