Greenville University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Грінвілл коледж була заснована в 1892 році Вільної методистської церкви з метою надання характерний, Христа-центру вищу освіту для чоловіків і жінок. Перший президент коледжу, Вілсон Т. Хог, використовував девіз «Освіта для характеру", щоб описати мета коледжу. Його місія 120 років потому - розширення прав і можливостей студентів для життя характер та обслуговування - вторить цієї мети.

Наше завдання:

Грінвілл коледж дає студентам для життя характер і обслуговування через перетворюючої Христа центром освіти в ліберальних мистецтв, науки і професійного навчання.

Наше бачення:

Грінвілл коледжу вважає, що Бог створив кожен з наших студентів, щоб однозначно формувати світ! Таким чином, ми

Пропозиція трансформаційний Христоцентричність освітній досвід, який уповноважує, збагачують, і котрий зазнав Фокус на розвиток всього людини, так що кожен учень досягає успіху духовно, інтелектуально, емоційно, реляційні, і фізично Надихати наших студентів, щоб прийняти Боже слово Дайте нашу роботу як поклоніння і вітаємо присутність воскреслого Христа, щоб наповнити нас, озброїти нас, і відправити нам

Основні цінності:

Христос-орієнтованої освіти

Коріння Грінвілл Коледжу лежать в християнському русі коледжу дев'ятнадцятого століття в Америці, який був стурбований, щоб забезпечити утворення з центром у наслідки життя, смерті і воскресіння Христа. Це означає, що фон Божої роботи в Христа - через акти творіння, спокутування і відновлення - кадри освітнього процесу як в і з класної кімнати. Це також передбачає, що освіта ніколи не заради, але розглядається як частина більшого вигину, створеного для того, назад до Бога і до Божих цілям і через Ісуса Христа.

Неупереджено і вітаючи спільноти

Грінвілл коледж визнає і вітає кожної людини як ключової частини більшої групи - групи, яка любить, поважає і підтримує своїх членів. У той час як спільнота виступає певним стандартам для своїх членів, але й цінує особистість кожної людини і прагне до відкритості щодо кожного з них фону і досвіду. У культивування середу, яка вітає різноманітність думок і традиції, Грінвілл коледж сприяє відкритість і справжні дії гостинності серед його студентів, викладачів і співробітників.

Цілісний Навчальний

Грінвілл коледж прагне сприяти трансформації студентів через навчання. Слідуючи повчанням біблійний любити Господа всім серцем, розумом, душею і силою, факультет прийняти цей мандат у класі, як вони вчать від серця до прищепити Христа як символ в своїх учнів. Вони прагнуть прищепити авторитетний і сучасні знання в дисципліні розуму, а також надихнути пристрасть у своїх студентів для обраної професії.

Глобальна інформованість

Грінвілл коледж кидає виклик студенти та викладачі, щоб продемонструвати обізнаність, чутливість і чуйність до відмінностей між культурами, соціальної практики та релігій. Це також означає, що ми гостро визнати взаємозв'язок Божого народу. Крім того, Грінвілл коледж підкреслює його спільноти на необхідність виходу на інші культур і народів з метою вирішення світових проблем.

Творчі та критичного мислення

Спираючись на фундамент ліберальних мистецтв, моделей Грінвілл коледжу і сприяє творчого та критичного підходу до ідей і проблем. Через академічно строгий навчальний план, викладачів заохочувати оригінальні і творчого мислення, а оцінки дисциплінований і мотивоване аналіз.

Характер та обслуговування

Грінвілл коледж проблеми студентів, щоб пізнати себе, визнати свою ідентичність через самопізнання і розробка спеціальних талантів вони були дані Богом. Ми прагнемо прищепити студентам навички самоаналізу, які дозволяють їм постійно оцінювати їх характер і розвивати глибоке розуміння того, як вони можуть виглядати поза себе і задоволення потреб інших людей. Студенти краще реалізувати свій потенціал через довічного практиці служіння іншим.

Студентське життя Один з найбільш пам'ятних аспектів вашого досвіду коледжу будуть жити на нашій прекрасній кампусу 50 акрів. університетського містечка Грінвіллі знаходиться в самому центрі міста Грінвілл, штат Іллінойс, гарне місто 7000 осіб, розташованих в 45 миль / 72 км за межами Сент-Луїса і легко дістатися з I-70, I-55, I-64 і I-57 , Наш унікальний розташування дає неоціненні можливості для інформаційно-пропагандистської, весело, руки-на-навчання та участі громадянського суспільства.

Наша програма Резиденція Життя побудоване на спільній вірі в Христа, поваги, довіри, дружби і спільної роботи. У кожному комфортабельному гуртожиток укомплектований гуртожиток команда, яка включає в себе Координатора Residence освіти (CRE) і студентських резидентів капеланів (RCS). Ви будете оточені мудрих, співчуття людей, які тут, щоб надати направлення, керівництво і підтримку. Різноманітність соціальних та освітніх програм планується в кожному залі, від підлоги партій і "Roomies Night Out", щоб брат сестра статі діяльності та вивчення Біблії. Ви можете прийняти участь у нашій програмі наставництва, збагатиться наших програм конфесійних і вивчити ваші довгострокові цілі в нашій програмі розміщення кар'єра.

Бакалаврат, Магістратура та Інтернет Програми Грінвілл коледж забезпечує якісне гуманітарну освіту для більш ніж 1600 студентів. Ми пропонуємо більше 50 спеціальностей бакалаврату, а також програми для дорослих і аспірантів доступних або в місцях, партнерські. Наші шановні академічні програми, піклуючись факультету, і справжня християнська громада трансформують життя студентів зі всієї земної кулі.

Брати участь! Ми пропонуємо більше 50 студентських організацій, у тому числі служби і соціальних клубів, музичних груп, студентського самоврядування, місії клуби, групи продуктивності та студентських видань. Грінвілл навіть має свій власний студентські радіостанції, WGRN 89,5 FM.

Розташування

Грінвілл

Greenville College

Address
315 E. College Avenue, Illinois
62246-1145 Грінвілл, Іллінойс, США
Телефон
+1 618-664-2800