Husson University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

У Husson University це все про вас. Ви не будете втрачені в натовпі. Ви будете вчитися у професорів, які піклуються про вас. Ви будете вчитися на практиці, отримуючи ступінь та навички, які підготують вас до нагородження, успішної кар'єри. Найкраще, репутація Гуссона за першокласну освіту та доступність, означає, що ви будете робити розумні інвестиції. Husson University ... наша місія - це ваш успіх.

Історія

З 1898 року Гуссон виховує лідерів Мейна. Спочатку готуючи студентів до комерції, викладання та телеграфу, Гуссон зріло в 1953 році, коли держава прийняла законодавство, що дозволяє Хуссону надавати ступені бакалавра наук. У шістдесятих роках Хуссон придбав молочну ферму, очистив її та побудував прекрасний кампус. У 1981 році коледж заснував школу бакалавра медичного обслуговування м. Хуссон / Східний штат Мен. Сьогодні Гуссон пропонує численні ступені бакалавра та безліч інноваційних передових навчальних програм, а також різноманітний вибір основних курсів з науки та гуманітарних наук. 11 жовтня 2008 року Хуссон став університетом, але він все ще продовжує підтримувати свій маленький коледж.

Сьогодні випускники Гуссонів займають керівні посади в усій країні та світі.

Бачення

Гуссон є університетом вибору для прем'єрних професійних програм, де студенти досягають успіху, експериментальне навчання захищається, а глобальне зацікавлення підкреслюється.

Опис місії

Husson University надихає та готує студентів до професійної кар'єри на нинішніх і що розвиваються областях в контексті освіти, інформованої науками та гуманітарними науками.

Ми досягаємо цієї професійної підготовки, підтримуючи та підкреслюючи

 • Видатне вчення.
 • Наукові внески до дисципліни або сфери експертизи.
 • Навчальна програма для студентів та випускників, яка є складною, актуальною і сприяє навичкам критичного мислення, впевненості у собі та сильних комунікативних навичок.
 • Прихильність до етичної поведінки та соціальної відповідальності шляхом залучення у світ факультетами та студентами, адміністраторами та персоналом, членами правління та залучення громадянства до університету.
 • Навчання протягом усього життя професійно та особисто підготувати студентів до викликів постійно мінливого світу.
 • Різноманітна культурна та глобальна перспектива, досягнута завдяки розвитку студента та можливості для вивчення досвіду, що посилює нашу прихильність до сильної академічної спільноти.
 • Ретельне управління та управління ресурсами університету.

Затверджена Опікунської ради Husson University 2 жовтня 2011 р.

Місцезнаходження

Husson University «s первинний кампус (208 акрів) знаходиться в Бангор, штат Мен, в місті близько 30 000 чоловік, в декількох хвилинах їзди від Maine узбереж, лісів і гір. Біля 250 миль на північ від Бостона та 250 миль на схід від міста Квебек , Бангор має один із найнижчих показників злочинності у містах у Сполучених Штатах.

Гуссон також має навчальні центри у Вестбруку та Преск-Айл .

Зарахування

Ми зараховуємо приблизно 2800 студентів-старшокурсників до кампуса Бангор, з близько 700 додатково навчаються в аспірантурі. Наші студенти приїжджають з усіх країн Мейна, країни та світу.

Розмір класу

Середній клас - 21 учень.

Факультет

Husson University налічує 144 факультети та ряд додаткових факультетів, які мають досвід роботи у професії, яку вони навчають.

Спорт

Член NCAA Division III, Хассон пропонує більше 18 університетський спорт і intramurals з використанням державно-оф-арт - об'єктів, в тому числі Лебідь центр

Гуссон також підтримує команду розваг і танцювальний колектив.

Прийом

Співробітники приймальної комісії надають керівництво в процесі подання заявникам до вступу до Husson University . Прийомні офіцери надають матеріали та заявки, щоб допомогти аплікантам дізнатися більше про Хуссона, а також запросити заявників на особисті інтерв'ю та тури на кампусі.

Випускники

Управління у справах випускників, яке розташоване в Центрі випускників Cyr у будинку Будинку Бердслі, служить потребам 18 000 випускників Хуссона. Окрім заходів Homecoming , випускники офісу спонсорують події по всій країні та публікують журнал випускників, The Ledger , щоб інформувати випускників Гуссона про діяльність в університетському містечку.

Акредитація

Husson University акредитований:

 • Асоціація шкіл та коледжів Нової Англії (NEASC);
 • Міжнародна асамблея колективної бізнес-освіти (IACBE);
 • Медичний центр "Husson / Eastern Meine", що бакалавр медичного сестер, та всі програми MSN в Husson University акредитовані Комісією з колегіальної медсестринської освіти , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington DC, 20036, (202) 887-6791 та BSN Програма затверджена Державною радою медсестер штату Мен .
 • Комісія з акредитації в галузі фізичної терапії освіти (CAPTE);
 • Рада з акредитації з освіти в галузі професійної терапії (ACOTE);
 • Затверджена Державною радою освіти штату Мен штат ;
 • MS в програмі консультацій з питань клінічного психічного здоров'я затверджується Національною радою сертифікованих радників (NBCC);
 • Рада з акредитації консультування та суміжних освітніх програм (CACREP) надає акредитацію магістрам Гуссона (MS) з питань клінічного психологічного консультування та магістра наук у галузі шкільної консультації.
 • Академія фармації отримала повну акредитацію через Акредитаційну раду з фармацевтичної освіти .

Розташування

Область Гуссона

Husson University

Телефон
207.941.7000