Istituto Marangoni - Miami

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Дизайнерський округ, один з найпопулярніших районів Майамі, за останні кілька десятиліть піднявся на всесвітню популярність як головне місце для мистецтв, дизайну та моди. Зараз у районі Буена-Віста та сусідніх з Вінвудом та районами Верхнього Іст-Сайду в окрузі проживають понад 130 художніх галерей, кращих креативних та архітектурних виставочних залів, розкішних модних будинків, старих дилерів, ресторанів і кафе.

Як частина цієї молодої та захоплюючої спільноти, Istituto Marangoni приносить свою витонченість модним тенденціям талантів, які хочуть виразити свою творчість, вивчаючи ключові промислові навички у будівництві в 21,900 квадратних кілометрів у центрі району Майамі Дизайн (MDD )

З висококваліфікованою академічною командою, яка об'єднує європейських репетиторів та відомих місцевих фахівців, школа пропонує дворічний аспірант мистецтв у галузі модних досліджень, чотирирічні курси бакалавра мистецтв у галузі дизайну моді, модного стилю та модного бізнесу, магістра в галузі моди

Школа була ретельно розроблена для задоволення конкретних потреб студентів, факультету та персоналу. Класифікатори оснащені технологічними та аудіовізуальними пристроями верхнього краю, щоб надати студентам видатний освітній досвід.

Школа має різні класні кімнати, в тому числі:

 • Дисципліни: призначені для задоволення потреб наших студентів у кресленні та дизайні.
 • Студії різання візерунків: де відбуваються курси дизайну моди. Студії оснащені швейними машинами, прасками та манекенами, серед інших можливостей для вдосконалення практичного навчання.
 • Теорія навчальних аудиторій: де проводяться особисті навчання та лекції.
 • Комп'ютерні лабораторії: Оснащена найкращими комп'ютерними машинами та програмними засобами, щоб надати студентам доступ до численних ресурсів.

Академічна команда

Звичайно, немає нікому іншого підходящего, ніж експертів, які захоплюються реальним світом моди та дизайну, щоб запропонувати першокласне керівництво моделлю та дизайном освіти.

З моменту свого створення в 1935 році, Istituto Marangoni зосередився на поєднанні досвіду промисловості та академічного накопичення, а також суміші креативності дизайнерських студій та розуміння потреб реального ринку. Як результат, Школа розвинула і успішно набрала велику кількість професійних лекторів. Крім провідних постійних лекторів, десятки дизайнерів, фотографів, стилістів та лідерів бізнесу, таких як Armani, Versace, Gucci, Dolce

Такі фахівці об'єднуються в Istituto Marangoni для виконання численних проектів, збагачуючи учнів своєю першосортним розумінням сучасних компаній-мод, дизайнерських студій, консалтингових фірм, видавничих агентств та інших. Ці професіонали приносять незрівнянну цінність у життя наших студентів, які отримують глибоке розуміння специфіки бізнесу в галузі моди та дизайну, а також підвищують свою професійну мережу.

Місія та цілі

Щоб досягти успіху як центр професійного та творчого навчання в галузі моди, мистецтва та дизайну та підтримувати міжнародні галузі, розвиваючи талановитих студентів Istituto Marangoni Miami з усього світу. Ми прагнемо досягти цієї місії:

 • Пропонуємо широкий і детальний навчальний портфель.
 • Досягнення академічних стандартів сучасними та динамічними навчальними програмами, орієнтованими на результати.
 • Інтегрування духу "італійської мови" в щоденний досвід студентів - через навчальні програми та шкільний досвід.
 • Святкування світової та мультикультурної охоплення італійської культури за допомогою моди, мистецтва та дизайну.
 • Підтримка та розвиток потенціалу нашого викладацького та адміністративного персоналу за допомогою постійної та точкової підготовки.
 • Розміщення Istituto Marangoni Miami в центрі культури моди, мистецтва та дизайну за підтримки та співпраці створеної мережі Istituto Marangoni з міжнародних навчальних закладів у провідних світових культурних столицях: Мілано, Флоренція, Париж, Лондон, Шанхай * та Шеньчжень * (* Навчальні центри).
 • Подальше зміцнення історичних та недавніх зв'язків з найважливішими компаніями та діячами на ринку розкоші моди, мистецтва та дизайну.

З 1935 року це була місія Іституту Марангоні, починаючи від моди і поширюючись на дизайн та бізнес у сфері моди, завжди з метою надання тих, хто обирає інститути, школи та центри інституту Марангоні для їхньої творчої творчості. Сьогодні всі школи Istituto Marangoni є частиною створеної та визнаної естетичної лабораторії культури європейського стилю з спеціально італійським відбитком.

Бачення

Слідуючи кроками міжнародної мережі навчальних закладів і навчальних центрів Istituto Marangoni по всьому світу з метою посилення талантів з 1935 року, бачення Історичного університету Марангоні Майамі полягає в тому, щоб завжди бути центром стилю, керувати амбіціями та мріями студентів за допомогою креативності та інновацій, підтримувати творчі галузі у всьому світі, а також забезпечити міцний і міждисциплінарний підхід до освіти, досліджень та бізнес-рішень у світі моди, дизайну та мистецтва.

Розташування

Майамі

Istituto Marangoni - Miami

Телефон
+1(305)424-9434