Kent State University - College of the Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж мистецтв - це яскрава арена навчання та професійної практики, що охоплює візуальне, виконавське та дизайнерське мистецтво. Наші концертні зали, театри та галереї привносять творчу співпрацю студентів та викладачів до основного культурного життя кампусу. У наших закладах інтегрований навчальний досвід та дослідження поєднують професійну практику та академічне розслідування. Стажування та інший досвід поза містечком покращують вступ до кар’єри.

Ці різноманітні навчальні ресурси, очолювані динамічними викладачами та науковцями, обслуговують близько 2600 студентських спеціальностей у наших чотирьох школах мистецтва, дизайну моди та мерчандайзингу, музики, театру та танцю. Дев'ять ступенів пропонують більше 50 індивідуальних програмних концентрацій на бакалавраті на рівні докторантури. Усім студентам університету пропонуються курси, які відповідають вимогам основних курсів Кента, різним неповнолітнім за іншими програмами, а також виборним інтересам людей. Щорічно понад 100 000 осіб відвідують концерти, вистави та виставки коледжу.

Культурне різноманіття наших студентів та викладачів, професійна співпраця, яку підтримують наші школи, та пожвавлення середовища всебічного викладацького та дослідницького університету запрошують вас приєднатися до наших понад 15 000 випускників, які обрали Коледж мистецтв. Ми сподіваємось залучити вас до цього динамічного досвіду.

Джон Р. Кроуфорд-Спінеллі, редактор Дін

СТРАТЕГІЧНА ДОРОЖНА КАРТА 2019-2024

1. Поліпшити підготовку студентів до кар'єри (Пріоритет університету 1 - Студенти насамперед)

2. Інновація навчальної програми (університетський пріоритет 1 - студенти першим та пріоритет 2 - особливий штат Кент)

3. Поліпшення навчального середовища в Коледжі мистецтв на основі зворотного зв’язку з вивчення клімату (Університетський пріоритет 5 - Організаційне керівництво)

4. Збільшити студентські стипендії (Пріоритет університету 1 - Студенти насамперед)

5. Фокус на маркетингові зусилля щодо набору студентів та аспірантів (Університетський пріоритет 2 - видатний штат Кент і пріоритет

4 - регіональний вплив)

6. Залучення до більш цілеспрямованого залучення громади (Пріоритет 4 університету - регіональний вплив)

7. Підвищення національного рейтингу та міжнародного визнання (Університетський пріоритет 3 - Глобальна конкурентоспроможність)

8. Збільшити профіль дослідницької / творчої діяльності та послідовно відстежувати його (університетський пріоритет 2 - особливий штат Кент та пріоритет 3 - глобальна конкурентоспроможність)

9. Створити навмисні та стратегічні міждисциплінарні призначення викладачів, що фінансуються коледжем (Пріоритет університету 2 - Відмітний штат Кент та Пріоритет 3 - Глобальна конкурентоспроможність)

10. Збільшення кількості ініціатив із залучення випускників (університетський пріоритет 4 - регіональний вплив та пріоритет 5 - організаційне керівництво)

Розташування

Кент

Address
East Summit Street,800
44240 Кент, Огайо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: