Прочитайте офіційний опис

Keuka коледж був заснований в 1890 році і розташований на березі озера в Keuka Finger Lakes області Нью-Йорк держави. Коледж Keuka є приватною, студентів і випускників, житловий коледж, який пропонує програми бакалаврату та магістратури на території кампуса і через своїх прискорених досліджень для дорослих Програми та міжнародних програм в Китаї та В'єтнамі.

Незалежно від ступеня або місце, випускники коледжу Keuka похвалитися значним, реальний досвід, який вражає працедавців і випускників шкіл.

І це тому, що експериментальне навчання вже давно наріжним каменем досвіду Keuka коледжу. Ряд шанованих, національних джерел високо оцінили досвід Keuka коледжу, в тому числі друкованих ЗМІ (США Новини & World Report, The New York Times, Вашингтон Щомісяця), освітніх фондів (Фонд Карнегі щодо поліпшення викладання), і навіть Білий дім (Вища освіта співтовариство служба президента Почесний).

У центрі прихильності Keuka коледжу в експериментального навчання є поле Період, це необхідна програма стажування для наших студентів бакалаврату додому кампуса. Щороку, вони зібрати 140 годин практичного досвіду, впровадження в практику те, що вони дізналися в класі. Студенти можуть вибрати, щоб переслідувати міжнародні періодів поля з університетами-партнерами Коледжу або самостійно.

Keuka Коледж пропонує програми 34 ступінь бакалавра з своєї домашньої території кампусу, багато спеціалізовані концентрації; 27 неповнолітніх; і власної розробки майорів. Коледж Keuka також пропонує програми на отримання ступеня магістра семиденний і допрофесійної програм в стоматології, юриспруденції, медицини, ветеринарії, оптометрії, фармація, і фізичної терапії.

Спільнота послуга була невід'ємною частиною досвіду Keuka коледжу, оскільки він був заснований, і сьогодні, все 40 з гаком клубів на території кампуса будинку зобов'язані проводити, принаймні одну спільноту служби проекту в кожному семестрі. Keuka Коледж пропонує 17 міжвузівського спорту і різноманітні очної спорту на своїй домашній території кампуса.

Завдяки своїм прискорених досліджень для дорослих Програми (ASAP), Коледж пропонує програми завершення ступеня бакалавра в організаційному управлінні, систем кримінального правосуддя, соціальної роботи, і догляд, а також магістрів в галузі управління, кримінального правосуддя та догляду в місцях навколо нових Йорк стан. Коледж також розширює освітні можливості за допомогою Інтернет через його Wertman Управління дистанційної освіти.

Коледж Keuka також великим освітнім гравцем в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, з 2 680 китайських студентів, що навчаються градусів Keuka Коледжу в чотирьох університетах-партнерах, один з найбільших учнів будь-якого американському коледжі, що працює в країні. Ще 505 В'єтнамські студенти роблять також у двох університетах в В'єтнамі. Більше 110 іноземних студентів вчитися на дому кампусі.

Наші цінності

• Цілісність. У Keuka коледжу, поводиться етично і чесно означає бути чесним, обіцянок і поважаючи власності та інтересів інших осіб. Наша особиста і професійна чесність спрямовує дії нашої спільноти коледжу, підтримує розвиток персонажа, оздоровчий і духовність наших студентів, і робить нас більш громадянського суспільства. Коледж Keuka розвивається цілісність і етичної поведінки у своїх учнів через програми та послідовної моделювання чесним і відкритим поведінкою з боку викладачів, співробітників, адміністрації, і випускників.

• У навчанні. У Keuka коледжу, навчанні є центральним освітньої місії коледжу, і високі очікування встановлюються для студентів і викладачів, так. Ми цінуємо інтелектуальну досягнення і стипендію, використовувати інноваційні та привабливі освітні практики для розробки всього людини, і підкреслити культивування навичок критичного мислення і любов до навчання. У навчанні це не тільки функція інтелектуальних здібностей студентів коледжу, а в значній мірі залежить від якості і строгості процесу викладання / навчання.

• Студент-зосередженості. У Keuka коледжу, ми надаємо цілісний досвід навчання, що сприяють інтелектуальному та особистісному зростанню кожного учня. Студенти, викладачі, співробітники, випускники і займаються таким чином, що з'єднує процес навчання у світі за коледж. Через академічних програм, спільних партнерств і досвіді досвід навчання, студенти коледжу Keuka розширити свої навички та перспективи кар'єри, особистої відповідальності, здоров'я, і ​​громадянської активності.

• Різноманітність. У Keuka коледжу, ми визнаємо, повага, і святкувати наші розбіжності. Наше співтовариство складається з багатьох ідентичностей, кожен з яких забезпечує цінний перспективу. Ми сприяємо інклюзивної середовищі, в якому ми навмисно працювати в напрямку розуміння, поваги і високо оцінюючи різноманітність. При цьому, ми рухаємося далі толерантності до розуміння і взаємної поваги.

• Глобальна перспектива. У Keuka коледж, який має глобальну перспективу означає бути відкритим при роботі з людьми різних географічного походження та культурної спадщини - вчитися у них, і вони від нас. Для того, щоб підготувати студентів до світу 21-го століття, ми надаємо їм можливість навчатися і взаємодіяти з іншими культурами, народами і перспективи. Студент експозиції відбувається у багатьох відношеннях - у класі через наших вітчизняних та міжнародних наукових програм та навчальних планів, і за межами класної кімнати через численні можливості для взаємодії з людьми з різних верств суспільства та досвідом.

• Опікунська. У Keuka коледжу, ми віддані збереженню і будівництво нашу спадщину для майбутніх поколінь і виховання почуття відповідальності та прихильності коледжу. Активний управління є етичним та інституційна відповідальність, яка втілює ретельного, розумного використання та управління нашими ресурсами, в тому числі нашого народу, фінансових холдингів, природних ресурсів, і капіталу. Коледж і його складові мають моральну і фінансову імператив використовувати наші численні і різноманітні ресурси, які дозволяють ефективно, ефективний і стійкий характер.

• Громадянство. У Keuka коледжу, ми вважаємо, громадянство включає в себе аспекти лідерства, обслуговування та соціальної відповідальності. Усі члени громади Keuka коледжу прагнемо бути хорошими лідерами та зразковими громадянами. Ефективні лідери та громадяни проявляють загальні риси мудрості, рішучості, бачення, емоційного інтелекту, емпатії та соціальної відповідальності. Ми активно моделювати ці якості і наставник їх розвиток, тим самим демонструючи і заохочення приблизний громадянство - на місцевому, національному та глобальному масштабі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Keuka College

Ті, вибравши цю програму ступеня готуватиме через вивчення і практичний досвід для кар'єри в галузі біології, біохімії, мануальна терапія, екологія, освіта, медична техні ... [+]

Розташований на прісних водах Keuka озера, в оточенні сільській місцевості, всього в декількох хвилинах ходьби від найближчої Рочестері, Коледж Keuka забезпечує ідеальні умови для студентів, що спеціалізуються в області біології.

Ті, вибравши цю програму ступеня готуватиме через вивчення і практичний досвід для кар'єри в галузі біології, біохімії, мануальна терапія, екологія, освіта, медична техніка, медицина, мікробіологія, фармакологія, фізіотерапія, фізіології, науки рослин, охорони здоров'я, зоології, або дослідження.... [-]

США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Програма надає вам можливість фокусування на фізичному або біологічної науки навколишнього середовища шляхом навчання в основах математики, фізики, хімії, біології та нау ... [+]

Оточений багатства листя і встановити на прісних водах озера Keuka, Коледж Keuka робить ідеальні умови для спеціальностей екологічної науки для спостереження і взаємодіють з навколишнім середовищем навколо них.

Що я буду робити в якості Environmental Science Student?

Програма надає вам можливість фокусування на фізичному або біологічної науки навколишнього середовища шляхом навчання в основах математики, фізики, хімії, біології та наук про Землю. Є також численні можливості для студентів, щоб дослідити, проводити дослідження, або зв'язуватися з найближчим суспільних груп, таких, як Keuka озера асоціації та Корнельського Cooperative Extension, які пропонують студентам можливість взаємодіяти в обраній ними галузі від університетського містечка. На території, Центр водних досліджень дає можливість проводити незалежне дослідження за якістю навколишнього води озера.... [-]

США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Студенти, які вибирають маркетингову програму буде отримати досвід у різних областях, які готуватимуть їх до кар'єри в галузі суспільних зв'язків, маркетингових досліджен ... [+]

Доступний як великих, малих, або управління концентрації ступеня Отримайте реальний досвід маркетингу через гарантованих, щорічні стажування та бізнес-пов'язаних позакласних заходів

Студенти, які вибирають маркетингову програму буде отримати досвід у різних областях, які готуватимуть їх до кар'єри в галузі суспільних зв'язків, маркетингових досліджень, маркетингу в роздрібній торгівлі, професійних продажів, або загальна управління маркетингу. На додаток до класів, які досліджують кілька маркетингових пов'язаних шляху, студенти повинні заповнити 140-годинний стажування щороку.... [-]

США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Мистецтво і дизайн головної Keuka коледжу спрямована на студентів, зацікавлених у дизайні, візуального вираження, і цифрового зв'язку. У той час як сприяння творчому ро ... [+]

Мистецтво і дизайн головної Keuka коледжу спрямована на студентів, зацікавлених у дизайні, візуального вираження, і цифрового зв'язку. І, відповідно до Wall Street Journal, ступінь тонкої мистецтва може бути кращим вибором, ніж багато хто думає.

У той час як сприяння творчому розвитку і самовираження, головним дає навички та досвід, необхідні для успіху в галузі дизайну та візуальної комунікації. Насправді, підвищення акцент програми на цифрових носіях і графічного дизайну відкриє передові можливості для студентів, вони переходять до робочої сили або поглибленим вивченням.... [-]

США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Студенти спеціальності в організаційної комунікації будуть занурені в культурі, історії та візуальних елементів англійською мовою. Коледж Keuka також пропонує неповноліт ... [+]

Студенти спеціальності в організаційної комунікації будуть занурені в культурі, історії та візуальних елементів англійською мовою.

Додавання фірми в бізнесі тлі дає студентам краю, вони повинні при вході на ринку праці, де спілкування є ключовим чинником.

Курси в публічних виступів, засобів масової інформації письмовій формі, суспільних відносин, управління людськими ресурсами, і настільних видавничих тільки зразок універсальності, що відбувається з цією мірою, підготовка студентів для масиву варіантів кар'єри в таких областях, як зв'язки з громадськістю, журналістики та соціальної робота. Крім того, студенти пішли далі, щоб стати лобісти, аналітики та аудіовізуальні технічні. Студенти школу в історії та літературі фоні і англійською мовою, в той час як дали основу в області маркетингу та управління. Відповідно до практичного Keuka коледжу навчання місію, студенти отримують шанс вести і презентацій дизайн класу в унікальному, інтерактивний досвід.... [-]

США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Програма в політичній науці та історії досліджує спадщина західної цивілізації, як він ставиться до сучасної влади, взаємодії між західною і не-західних цінностей і політ ... [+]

Програма в політичній науці та історії досліджує спадщина західної цивілізації, як він ставиться до сучасної влади, взаємодії між західною і не-західних цінностей і політики в мінливому і взаємозалежному глобального навколишнього середовища. Ступінь у галузі політології та історії підготує вас до аспірантури чи юридичній школі, а також зайнятості в областях спеціалізації соціальної науки - таких, як політичного та історичного дослідження, суспільних відносин, інтерес-групи та діяльності політичної партії - або іншої пов'язаної зайнятості можливості. ... [-]
США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Програма управління Keuka коледжу пропонує студентам можливість підготуватися припустити ключову роль в широкому діапазоні комерційних підприємств. ... [+]

Програма управління Keuka коледжу пропонує студентам можливість підготуватися припустити ключову роль в широкому діапазоні комерційних підприємств.

Програма Основні моменти:

Доступний як велика чи мала Пропозиції студентів шести різних концентрацій з яких на вибір Гарантована стажування кожен рік навчання Плавний перехід в одній з наших програм бізнес аспірантів Численні 4 + 1 партнерські MBA ... [-]
США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Через теорії та практичного досвіду, програми психологія в Keuka коледжу готує вас для різних можливостей для кар'єрного зростання, які включають сімейний сервіс, психіат ... [+]

Через теорії та практичного досвіду, програми психологія в Keuka коледжу готує вас для різних можливостей для кар'єрного зростання, які включають сімейний сервіс, психіатрію, психологію, захист дітей, або шкільним консультантом. Будучи студентом, ви отримуєте можливість вибрати свій власний курс навчання, вибравши один з чотирьох концентраціях в дитячих і сімейних досліджень, відхиленнями у розвитку, судової психології, або психічного здоров'я. ... [-]
США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Keuka College

Програма соціологія підкреслює як традиційні ліберальні мистецтва і кар'єри освіти на основі загального соціології майор, соціології майор з концентрацією в галузі кримін ... [+]

Програма соціологія підкреслює як традиційні ліберальні мистецтва і кар'єри освіти на основі загального соціології майор, соціології майор з концентрацією в галузі кримінології, соціології та неповнолітнього. Програма надає вам розуміння соціальних відносин через стабільності і зміни, а також конфлікту і співпраці серед осіб, груп, організацій і співтовариств.

Основним призначений для створення незалежних мислителів з чітким розумінням реальних життєвих ситуаціях і вміння застосовувати знання для зменшення і вирішення соціальних проблем. Поле Період розміщення є важливою частиною програми соціології. Кар'єра доступні практично в будь-якому покликанні, що включає в себе роботу з людьми, в тому числі неповнолітніх, соціальні послуги планування і розробки політики, управління персоналом, суспільних і виробничих відносин, пробації, правоохоронні, співтовариство дій і соціальних досліджень.... [-]

США Keuka Park
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Keuka College - Learning Leadership: a lesson on the ropes course new

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Keith

Keuka College - The Art of Chemistry

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Dana

Keuka College - Emily's Field Period with the Rochester Knighthawks

Keuka College - Zip's Day