Ensign College (former LDS Business College)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ensign College - це вищий навчальний заклад, заснований і спонсорований Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Місія школи полягає у розвитку здібних та довірених учнів Ісуса Христа.

Як установа, ми шукаємо та дотримуємося порад та настанов натхненних провідників у гармонії з Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів, її цілями та виконанням нашої заявленої місії.

Для узгодження з місією Ensign College розвивати здібних та довірених учнів Ісуса Христа, коледж спрямований на те, щоб допомогти студентам / учням продемонструвати наступні ключові можливості: КОМАНДА ТА ЛІДЕРСТВО створити та підтримувати культуру довіри, бачення та постійного вдосконалення що додає вартості організації; КОМУНІКАЦІЯ для обміну інформацією в різних аудиторіях, режимах та середовищах для взаєморозуміння та побудови; ТЕХНІЧНІ НАВИЧКИ демонструвати знання, вміння та навички для виконання конкретних завдань за допомогою відповідних систем, процесів та інструментів; ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ для аналізу складних проблем та створення творчих рішень, підкріплених обґрунтованими доказами; ПРОФЕСІОНАЛІЗМ демонструвати поведінку, що відображає моральну основу міцної етики та відповідальності.

Розташування

Солт-Лейк-Сіті

Address
North 300 West,95
84101 Солт-Лейк-Сіті, Юта, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: